Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Michal93 napisał:

Kruk jeszcze nie zareagował, ale patrząc na stronę omegi to wszystkie 5-6% w górę. Professional koło 1200-1400 zł w zależności od wersji. Ceramiczny seamaster z 34 na 36k. 

 

Jubitom już zareagował i na niektórych modelach są nowe ceny. Pewnie na te, których nie mają na stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam moją AT 5 lat71ec8d6a38745be54d193d7845c40107.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Michal93 napisał:

Kruk jeszcze nie zareagował, ale patrząc na stronę omegi to wszystkie 5-6% w górę. Professional koło 1200-1400 zł w zależności od wersji. Ceramiczny seamaster z 34 na 36k. 

 

Właśnie miałem o tym pisać, choć zauważyłem to na omegawatches.com kilka dni temu. Nie wiem czy to kwestia podwyżek jako takich od Omegi, czy reakcja na skok franka.

 

Tak czy siak robi się już bardzo wysoko, niestety.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem jednego seamastera z

ceramiką w 43,5, zobaczymy jak

przyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z wtorku z salonu Jubitomu - Omega podniosła ceny o 5%-7%.

Nie wiedzieli czy to podwyżka ogólna, czy też dostosowanie kursów walut.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Faktycznie, Moon w hesalicie już ponad 22K. Ciekawy ruch, biorąc pod uwagę sytuację na świecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

006 z 24600 na...  i rabat zmalał do 15%

Screenshot_20200508-191721_Chrome.jpg

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładny... Byłem bardzo bliski zakupu tego modelu.. Ostatecznie odpuściłem. Zadowolony jesteś ze swojego? 

Zdecydowanie tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista przebojów Trójki się skończyła, to można wrócić do lektury 

om.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rabat 20% u AD w sklepie internetowym  to duzo. Udało nam się :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BorysT napisał:

Rabat 20% u AD w sklepie internetowym  to duzo. Udało nam się :). 

???? Coś bliżej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, proki1971 napisał:

???? Coś bliżej ?

Pod koniec marca rabat  20 % w sklepie internetowym  z automatu,   ale to też bylo spowodowane zamknieciem sklepow stacjonarnych.  

Najpierw było standardowo  15, później 17 czy 18 , aż w końcu 20. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun

Kruk, Jubitom = 20% + schodzili z ceny 200 pln po negocjacjac

Śliwiński po negocjacjach = 25%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, BorysT napisał:

 ale to też bylo spowodowane zamknieciem sklepow stacjonarnych.  

To jedna z przyczyn ale chyba ważniejsze jest to, że ludziom kasa się skraca (wzrost bezrobocia) i to nie tylko tym najbiedniejszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka Omegi raczej skromna. Obwarzanki po 3zł, a chyba były po 1,8.

Myślałem, że najpierw będzie uderzenie deflacyjne, a później dopiero inflacja, a tu jednak przy tym dodruku fiatów klops ?

Teraz dyskusja tanio/drogo jest deczko zaburzona, bo przykładowo kupiłem moona za 16kpln na promo w Kruku i chcę go sprzedać za 18kpln, bo Omega zdrożała. Kupujący oferuje 14kpln bo kryzys. Ja sie zapieram i nie popuszczę. Sprzedaje po roku za 18,5kpln i się cieszę, że zarobiłem ?.

Obwarzanek wtedy kosztuje już 8zł ?‍♂️

5eb54c243e9f9_p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z koronapromocji i kupiłem z 30% rabatem seamastera. Tak jak już tu pisałem, jak będzie dalej z cenami zegarków nie wie nikt, ale dla mnie ten rabat był na tyle satysfakcjonujący, że nie chciałem czekać i sprawdzać czy może będzie lepiej. I dzisiaj jestem bardzo zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, rafalmosty napisał:

Ja skorzystałem z koronapromocji i kupiłem z 30% rabatem seamastera. Tak jak już tu pisałem, jak będzie dalej z cenami zegarków nie wie nikt, ale dla mnie ten rabat był na tyle satysfakcjonujący, że nie chciałem czekać i sprawdzać czy może będzie lepiej. I dzisiaj jestem bardzo zadowolony. 

 

I bardzo dobrze zrobiłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, deviles napisał:

To jedna z przyczyn ale chyba ważniejsze jest to, że ludziom kasa się skraca (wzrost bezrobocia) i to nie tylko tym najbiedniejszym.

Ogólnie tak, ale  jednak większość osób kupując zegarek za kilkanaście tysięcy zł i więcej może sobie na to pozwolić.  

Kolejny zegarek w kolekcji albo przemyslany  zakup na lata dla tzw jednozegarkowca . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rynek jest w turbulencji obecnie. Z jednej strony AD pospiesznie oferowały rabaty 20 do 30% na Omegi z drugiej strony dystrybutor podnosi ceny w powodu wzrostu kursów.

Nie zazdroszczę butikom które zaopatrzyli rynek oferując ogromne rabaty a następnie będą musiały się zmierzyć z nowymi metkami...

Ja jednak nie wierze w przypadki w biznesie i sadze że lepsze promocje poszły w ręce sprzedawców w ten sposób aby rynek wtórny nie zalał się teraz tanimi moonami...

Odkąd pamietam polityka cenowa marki nie dorastała do pięt jakości swoich produktów.

Teraz rozmowy o rabatach w butikach będą się rozpoczynały od 15% w dół a jeśli nie to export.

 

 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pablo122 napisał:

Podwyżka Omegi raczej skromna. Obwarzanki po 3zł, a chyba były po 1,8.

Myślałem, że najpierw będzie uderzenie deflacyjne, a później dopiero inflacja, a tu jednak przy tym dodruku fiatów klops ?

Teraz dyskusja tanio/drogo jest deczko zaburzona, bo przykładowo kupiłem moona za 16kpln na promo w Kruku i chcę go sprzedać za 18kpln, bo Omega zdrożała. Kupujący oferuje 14kpln bo kryzys. Ja sie zapieram i nie popuszczę. Sprzedaje po roku za 18,5kpln i się cieszę, że zarobiłem ?.

Obwarzanek wtedy kosztuje już 8zł ?‍♂️

 

Ja bym brał hurtowo te obwarzanki i mroził ...przebicie wg prognoz lepsze niż na Daytonie ?

a co do rabatów...trzeba było brać jak dawali...tak jak pisałem tanio już było, teraz rządzi nowy kurs waluty...a Europa a szczególnie Polska  i tak nie jest rynkiem docelowym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.