Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

rewelacyjna 300 seta ale trochę za dużo szarości w szarości chyba ze zdjęcie trochę przekłamuje 

Godzinę temu, desmo napisał:

Railmaster zawsze ...ale ten ! 

A taka na żywo ?5F008690-EEBB-4AD2-9F79-2BA9C99CB741.thumb.jpeg.8784b9667f6a890b6fee427082621e11.jpegEF36F552-D828-4059-9384-A590B3299898.thumb.jpeg.9b1c14f952420f6b40160db1e53382f5.jpeg0BE5ADEB-B416-4600-AB2D-957D7D879C0C.thumb.jpeg.249b7842f8b69753383a377ef1a375f9.jpeg


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ceramiczna 300-seta jest chyba czarna, to kwestia światła, że wygląda na szarą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Railmaster- jedna z tych edycji specjalnych która niezbyt często opuszcza witryny butików mimo bardzo wysokich rabatów .

Drobniutka, do nieco kobiecych nadgarstków 

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na żywo ma piękny głęboki czarny kolor. Fajnie widać uszy, boki są matowe, a góra jakby polerowana :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Balansujący Na Osi napisał:

Świerszczu, daj go na ładną skórę i to będzie dopiero rewelacja.

Tak tez mam zamiar zrobić. Oryginalna jest fajna ale niepotrzebnie sie zwęża wiec poszukam takiej normalnej 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Lotus napisał:

Railmaster- jedna z tych edycji specjalnych która niezbyt często opuszcza witryny butików mimo bardzo wysokich rabatów .

Drobniutka, do nieco kobiecych nadgarstków 

Zmotywowałaś mnie do dbania o ten drobniutki i zgrabny zegareczek ktory jak życie pozwoli dostanie moja córka i dlatego na resztę wieczoru i kolejne dni BB013597-2743-429F-A281-519DEE59AE5E.thumb.jpeg.d0f0f0d6df5dde9bf2605ed9827a4462.jpeg


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, swierszczu napisał:

Tak tez mam zamiar zrobić. Oryginalna jest fajna ale niepotrzebnie sie zwęża wiec poszukam takiej normalnej 

Ta limitka wygląda równie dobrze na pasku, bransolecie jak i NATO. W necie pełno jest świetnych fotek. 

To taki PAM 372 tylko w normalnych rozmiarach ?

F4FC4B73-11BD-4B1A-8F70-ABA1C5349574.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu bardziej mi chodzi o prosta skórkę i tak samo miękka jak oryginal co nie zmienia faktu ze branse ma rewelacyjna?

Desmo, nie sądziłem ze bede miał jeszcze taki zegareczek zgrabniutki i malutki. ?

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się akurat zwężany oryginalny pasek podoba - dobrze nawiązuje do vintydżowego charakteru całości . Ale masz rację nawet na bransolecie jest dobrze. To chyba przez ten sferyczny szafir ?

38565FEB-982B-4B48-91A8-0388BEC75C07.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tle Wieża Bracka z XIVgo wieku, Lubań ?

 

IMG-20200516-WA0000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POIMG_20200517_155105.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miłosz Pakulski napisał:

Desmo jaka jest rezerwa chodu w tej Omedze i jaki werk siedzi w nim.

master chronometer 8806, 55 godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze powtarzam, że Railmaster rządzi! A to mój - ten troszkę starszy i troszkę większy :P

 

c1209459c4d6.jpg


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.05.2020 o 21:30, desmo napisał:

Ta limitka wygląda równie dobrze na pasku, bransolecie jak i NATO. W necie pełno jest świetnych fotek. 

To taki PAM 372 tylko w normalnych rozmiarach ?

 

Pięknie pasuje ten pasek kolorem, klimatem i fajnie sie układa :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Railmaster to bardzo fajna linia. Moim zdaniem najładniejszy jaki wypuścili, to poniższa wersja 39mm. Zdjęcie z netu. Niestety obecna podstawowa kolekcja imo jest źle zaprojektowana.

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższy Railmaster jest absolutnie genialny, natomiast zdecydowanie za mały :( Gdyby go oferowali w rozmiarze 44-45 mm - nie miałbym nigdy cienia wątpliwości, jaki zegarek na bransolecie wybrać.

 


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Dirty Harry napisał:

Powyższy Railmaster jest absolutnie genialny, natomiast zdecydowanie za mały :( Gdyby go oferowali w rozmiarze 44-45 mm - nie miałbym nigdy cienia wątpliwości, jaki zegarek na bransolecie wybrać.Zależy na jaki nadgarstek nie każdy może nosić większe jak ja u mnie to max 40mm i dobrze że zrobili mniejszy.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Nie twierdzę, że powinni robić duże zamiast mniejszch, lecz żałuję, że nie oferowali go w dwóch wyraźnie różniących się rozmiarach :(


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nietypowe pytanie: czy grubość obecnych Omeg (np. Seamster, Speedmaster, PO) wynika tylko z designu czy też ograniczeniami technicznnymi (wymiary mechanizmu itp). Miotam się, bo myślę nad czymś co zmieści się pod rękaw koszuli (sportowy styl + dżinsy) a wszystko grubaśne, grube zapięcią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Undziak napisał:

Panowie, nietypowe pytanie: czy grubość obecnych Omeg (np. Seamster, Speedmaster, PO) wynika tylko z designu czy też ograniczeniami technicznnymi (wymiary mechanizmu itp). Miotam się, bo myślę nad czymś co zmieści się pod rękaw koszuli (sportowy styl + dżinsy) a wszystko grubaśne, grube zapięcią. 

Globmastera przymierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.