Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, pablo122 napisał:

Podoba mnie się ?

 

 

Mnie tez i dlatego wstawiłem to 2 str wczesniej :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, rafi87 napisał:

Mnie tez i dlatego wstawiłem to 2 str wczesniej :D 

 

Facebook też nie był pierwszy, najpierw był myspace ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, nicon napisał:

Testo wróciłeś?

 

 

comment_kWtjC0SNwc5aKGIHXDC1wdsOtIO7yL33

 

 

... to się nazywa mieć skaner w oczach; szukajcie dalej Koledzy, ... a po majtach go poznacie!

Btw. ja w wątku Omegi majtek jeszcze nie pokazywałem, nieśmiało za M.Jordana też się do zdjęcia nie trzymałem (przynajmniej nie na KMZiZ), zegarki z innej bajki, no więc heloł!?

Nicon celowałeś stylowo, ale za nisko - trafienia nie ma :)

W zamyśle porównanie Pam 45mm vs Omega 42mm, plus kto w domu nie ma rotomatu musi robić to rękami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę swoją.IMG_20200524_184709.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, poszukuję męskiego zegarka Omega (vintage np. Geneve, de Ville, Seamaster), automat, najchętniej model z pozłacaną kopertą, ale niekoniecznie. Nie musi być w idealnym stanie, może być do lekkiej renowacji. Czy mogliby Państwo podpowiedzieć gdzie szukać tego typu egzemplarzy, albo spotkali ostatnio ciekawą ofertę (lub sami mają na sprzedaż)? Będę wdzięczna za wszelką pomoc. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega pochwaliła się wczoraj kolejną nowością, w cenie 825$/szt.
Sądząc po komentarzach w sołszal midiach, nowość nie została przyjęta zbyt dobrze :D
e724525a4e7216c114a17fbf2394d720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusząca jest ta 300. Z całej trójki chyba nawet najfajniejsza. Chociaż w Railmasterze przeszkadza mi tylko "rail" w nazwie ????

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sprzedaży seamaster 300M 41mm została pewna pustka w pudełku. Nic nie mogło jej wypełnić. Tylko nowsza wersja 42mm mogła zatrzeć tęsknątę
IMG_20200526_211602-01.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel mu nie centruje
Gratulacje! Niech dobrze zastępuje starszego brata


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bezel do reklamacji


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, abir napisał:

Po sprzedaży seamaster 300M 41mm została pewna pustka w pudełku. Nic nie mogło jej wypełnić. Tylko nowsza wersja 42mm mogła zatrzeć tęsknątę
 

 

jak oceniasz go na tle 300m 41mm (rozumiem, że chodzi o wersję ceramiczną bez fal)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć sama tarcza chyba fajniejsza dla mnie w starej. Lecz jest to bardzo subiektywna ocena. Te fale też są bardzo fajne. Po prostu remis ze wskazaniem
A potem tylko plusy. Większy, cięższy, mikroregulacja. Nie jestem specem od mechanizmów, ale chyba nowszy.
Niektórzy jako plus stawiają przeszklony dekiel. Dla mnie bez znaczenia


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie widać, chodzi o odbiór wizualny. Ten 1mm i szlaczki na tarczy robią większy zegar. Przynajmniej ja tak to widzę


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, poszukuję męskiego zegarka Omega (vintage np. Geneve, de Ville, Seamaster), automat, najchętniej model z pozłacaną kopertą, ale niekoniecznie. Nie musi być w idealnym stanie, może być do lekkiej renowacji. Czy mogliby Państwo podpowiedzieć gdzie szukać tego typu egzemplarzy, albo spotkali ostatnio ciekawą ofertę (lub sami mają na sprzedaż)? Będę wdzięczna za wszelką pomoc. Pozdrawiam serdecznie
Napisz w dziale Rynek/Sprzedam/Poszukuję.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał:

A czy ten 1mm widać, czuć?


tak. Zarówno wizualnie (jest to duże 42mm, większy niż np moon) jak i na ręce .

Nowa wersja to 100% sport.

Poprzedniczka subtelniejsza


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choć sama tarcza chyba fajniejsza dla mnie w starej. Lecz jest to bardzo subiektywna ocena. Te fale też są bardzo fajne. Po prostu remis ze wskazaniem
A potem tylko plusy. Większy, cięższy, mikroregulacja. Nie jestem specem od mechanizmów, ale chyba nowszy.
Niektórzy jako plus stawiają przeszklony dekiel. Dla mnie bez znaczenia



W starszym też może być mikroregulacja IMG_8705.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar widać i czuć, mnie się podoba, ale mógłby być mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.