Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie bez zmian.PSX_20200528_155842.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bugs napisał:


Dzięki
Nie wiedziałem że wskazówki są złote. To moja jest na bogato bo mam dwa komplety :)

Mam nadzieję, że po wymieniają również wskazówki z białego złota????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam nadzieję, że za drugim razem na dłużej zostanie.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jubitomie w warszawskiej Arkadii jest wystawiony najnowszy tytanowy bond na nato, jak ktoś zainteresowany.

 

Natomiast w butiku na pl 3+ Worldtimer w obu wersjach - gumowej i bransoletowej.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, traczu napisał:

przewietrzę swoją

 

Moim zdaniem to jest najładniejsza Planeta ze wszystkich zwykłych, nielimitowanych modeli :)


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ważenie mija się z celem. Jednemu pol kilo będzie za dużo a drugi powie ze ok a nawet za mało. 

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.05.2020 o 16:33, Mistrz17 napisał:

U mnie bez zmian.



Orange is New Black:)

Mój pierwszy post po długim poszukiwaniu „tego jedynego”.

pozdrawiam

Damian

05810C35-45DF-4C2C-8DF8-D3042798C487.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=59414]Mistrz17[/mention], czy mógłbyś zważyć swoją PO?
korci, ale obawiam się wagi.
A proszę. Na gumie 134 gramy

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezmiennie się lubimy

Fajna fotka. Co to za pasek?

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, lukebor napisał:


Fajna fotka. Co to za pasek?

Dzięki! Pasek to budżetówka od cheapestnatostraps, bodajże classic burgundy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, KamilD napisał:

 

Ładna jest bestyjka????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy nabytek z którym wiąże się ciekawy fakt: Omega zaprojektowała x33 gen1 i gen2 wraz z NASA. 
W 2014 wprowadziła na rynek wersję Skywalker która była opracowana wspólnie z europejską agencją kosmiczną. Tym samym ostatnią referencją którą NASA zakwalifikowała do lotów była generacja 2. 
Została ona jednak oficjalnie wycofana ze sprzedaży i produkcji w roku 2006, ale okazuje się że po dziś dzień jest produkowana na specjalne zamówienia NASA, innych agencji kosmicznych oraz wojska i zamiar referencji 3291.50.00, używa dla egzemplarzy wyprodukowanych po 2006, ref: 31892427901001.

Mój egzemplarz jest z 2011 roku i ma kartę gwarancyjną podbitą przez OMEGA SA w Biel / Bienne. Ma także czysty dekiel, bez inskrypcji i loga Speedmaster. Nie wiem czy wszystkie egzemplarze po 2006 maja taki dekiel ale wyobrażam sobie że Omega mogła zostawić je puste pod specjalne zamówienia które ktoś później chciał spersonalizować dla konkretnego oddziału / jednostki. 

 

Sam zegarek oczywiście jest kontrowersyjny, w końcu to kwarc za tyle kasy ;) ale wciąż używany przez NASA jako narzędzie w misjach rownolegle z klasycznym moonwatchem który jako jedyny jest dopuszczony do EVA (spacerów w kosmosie). 
 

btw. Gen2 można było zaobserwować na nadgarstkach astronautów podczas ostatniej misji SpaceX której celem było ISS. 

mam nadzieję że nie znudzilem zbytnio. 
E35DA01F-0743-437C-A4E8-FF4C0639E44E.thumb.jpeg.5ac5dc8aaa220ab175a932c15a880f0d.jpeg

0B595729-32B4-472D-AAB1-00BEA85F9BEF.thumb.jpeg.bb94fd994fce6d950d9f048e6412b7b8.jpeg

FE78BEC9-9BDE-40FB-BEBE-294EAC162670.thumb.jpeg.a0e79e3e235b50e7157d7c212008bbf0.jpeg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i jak nic zazdraszczam :wub:

Taki egzemplarz to dopiero jest unikat, jest czym chwalić się.

Gdzie go znalazłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) na watchuseek, szedł do mnie z Puerto Rico. Cena też okazyjna jak na ten model nie uwzględniając nawet jego nieco większej unikalności. Udali mi się go wyrwać za $1900. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.