Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Butik, dzięki za super relacje. Rzeczywiście aluminiowy bezel jest może vintage/military, ale chyba w tej odsłonie cenowej matowa ceramika powinna być ... biała 300 to rewelacja, jak dla mnie tylko na gumie, ale to oczywiście indywidualna kwestia. Co do nato to potwierdzam, że w żadnej 300 z wyjątkiem 300 master Bond spectre nato „dziwnie” nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje bezela do PO limit bond  2907.50.91. Czysty zwykły bezel podejdzie ?

C5277EF4-8D36-4D50-BDBC-623628963319.jpeg


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, fidelio napisał:

 

Fajne combo fajna fota choć wychodzi mocno poza nadgarstek ale to pewnie perspektywa 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ed1b72c3ed44ead6c154282943c7d12d.plist

2237fd045b689b4bcf2ee665eba7428d.plist

A u mnie niedziela z nowym paskiem od WSM (ogłoszenie o paskach szytych na zamówienie znalezione na bazarku).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak się nosi to chrono na sterydach? bo słyszałem ...dosyć pochlebne opinie co mnie zaskoczyło ...


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Lotus napisał:

I jak się nosi to chrono na sterydach? bo słyszałem ...dosyć pochlebne opinie co mnie zaskoczyło ...

Mam go od ponad 2 miesięcy. Jeżeli spojrzysz na suchy opis techniczny to pierwsze co Ci przychodzi do głowy- za duży, za ciężki itd. Też tak miałem. Ale zaryzykowałem i to był świetny strzał. Jak dla mnie jest to bardzo wygodny zegarek. Dobrze leży na nadgarstku. Ciężaru w użytkowaniu nie czujesz. Wykonanie bardzo dobre, nie ma się do czego przyczepić. Oczywiście, jest to moja subiektywna opinia i jako taką proszę ją traktować ???? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest świetny i prezentuje się bardzo atrakcyjnie to jest fakt bez dwóch zdań . Kawał zegarka.

Czy kojarzysz wagę ?


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lotus napisał:

Zegarek jest świetny i prezentuje się bardzo atrakcyjnie to jest fakt bez dwóch zdań . Kawał zegarka.

Czy kojarzysz wagę ?

227 g.
Prezencja na żywo w stosunku do zdjęcia + 10. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie
8 godzin temu, orlis napisał:


tak, trochę nie moja bajka bo jest strasznie wąski, ale przy kopercie FOIS czy Trilogy wyglada to trochę lepiej. 

 

 

Fajny jest????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BorysT napisał:

rafalmosty nie  śmiec politycznym g*wnem w apolitycznym temacie.

Rozumiem, że dla Ciebie wszystko sprowadza się do polityki. Natomiast moim zamiarem absolutnie nie było do niej nawiązywanie i dopiero po Twoim poście zorientowałem się, że komuś może przeszkadzać okładka Newsweeka, który leżał na moim biurku (dobrze, że Gazeta Wyborcza nie załapała się do zdjęcia). 
Jak dla mnie możesz czytać co chcesz, głosować na kogo chcesz, robić zdjęcia na tle Gazety Polskiej, NIE itd. Mnie to zupełnie nie interesuję, dopóki nie będziesz wymagał żebym robił to samo. 
To jest forum o zegarkach i może więcej luzu, a nie jadu jakiego obecnie pełno w przestrzeni publicznej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafalmosty napisał:

Rozumiem, że dla Ciebie wszystko sprowadza się do polityki. Natomiast moim zamiarem absolutnie nie było do niej nawiązywanie i dopiero po Twoim poście zorientowałem się, że komuś może przeszkadzać okładka Newsweeka, który leżał na moim biurku (dobrze, że Gazeta Wyborcza nie załapała się do zdjęcia). 
Jak dla mnie możesz czytać co chcesz, głosować na kogo chcesz, robić zdjęcia na tle Gazety Polskiej, NIE itd. Mnie to zupełnie nie interesuję, dopóki nie będziesz wymagał żebym robił to samo. 
To jest forum o zegarkach i może więcej luzu, a nie jadu jakiego obecnie pełno w przestrzeni publicznej. 

Twoje poglądy,  pochodzenie, wyznanie,  orientacja etc  to Twoje sprawy dopóki się z nimi publicznie nie obnosisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BorysT napisał:

Twoje poglądy,  pochodzenie, wyznanie,  orientacja etc  to Twoje sprawy dopóki się z nimi publicznie nie obnosisz.

A to można czyjeś poglądy wysadowac po okładce gazety? ???? więcej luzu ????


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, BorysT napisał:

Twoje poglądy,  pochodzenie, wyznanie,  orientacja etc  to Twoje sprawy dopóki się z nimi publicznie nie obnosisz.

Czytałeś mojego posta? Moim zamiarem nie było nikogo obrażać, indoktrynować  itd. Gazeta załapała się na zdjęciu bo leżała na biurku i koniec historii. Moja sekretarka przynosi mi codziennie kilka pozycji prasowych, które czytam. Bo tak zawsze zaczynam dzień przy kawie. Przepraszam, że nie prenumeruje dzienników|tygodników, które Ciebie interesują. 
Skończmy tą żenującą polemikę, bo tylko wątek cierpi. Zresztą jak czytam o ,,obnoszeniu” się z pochodzeniem, orientacją itd. to w najmniejszym stopniu nie mam ochoty na jej kontynuowanie. Z innością przecież nikt nie powinien się ,,obnosić”. Dobrze, że czasy kiedy ktoś nam mówił co mamy robić, jak myśleć, w co wierzyć, z czym się ,,obnosić” dawno minęły i mimo starań polityków mam nadzieję, że nigdy nie wrócą. Koniec 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tommaso napisał:

3 odsłony Speediego

 

Piękności ????

Super udał się ten ultras ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.