Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.06.2020 o 17:33, vitriol napisał:

Owszem, ale nie ma takiej dupki żebym za nią zapłacił 780 700,00 zł :D

Nie jesteś sam. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, deviles napisał:

Już bym go łyknął ale za duży niestety.

Na ręku tego rozmiaru nie widać, a dzięki wykorzystaniu tytanu jest b.lekki. Dla mnie wydał się właśnie zbyt „grzeczny”, a PO 43,5 to przy nim monstrum, mimo 0,5 mm różnicy w teorii. Wiem, ze to banał, ale każdy egzemplarz trzeba przymierzyć przed decyzja o zakupie.

4B43095D-70D5-4368-A151-6EEB08E27DB4.jpeg

3166D7CB-71CD-43D0-8D32-47D82C20DE25.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś monstrum 😂 9704F43A-2047-4722-90CC-16901E850689.thumb.jpeg.1b16aa0b9f01a5ddfd9f8d1129e5905b.jpeg

w oczekiwaniu na mniejszego rocznikowo zbliżonego z ogromna ilością plastiku 🤣 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisałem, ze w porównaniu z AT o podobnych wymiarach:P

A co do mnie to faktycznie każdy zegarek na moim nadgarstku wydaje mi się mały, wiec się nie obrażam:)
Ta Planeta to wersja na krokodylu?

To był długo mój nr 1 w przedzakupowych rozważaniach.
 

3546E19B-9A74-4B31-9CA8-9830CAA357FC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli pytasz o moja to wersja na bransolecie. Ale leży ona sobie spokojnie w pudełku i czeka sobie na lepsze czasy. A tak na poważnie to od roku czasu nie mam kiedy podjechać aby ja zwęzić. 😂


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, swierszczu napisał:

 

w oczekiwaniu na mniejszego rocznikowo zbliżonego z ogromna ilością plastiku 🤣 

Moonwatch z hesalitem? Co za banał.... 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bugs napisał:

Moonwatch z hesalitem? Co za banał.... 😂

No na daytone mnie nie stać😂

A skromna kolekcja będzie w komplecie 🤩


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może jaki jest koszt bransolety/gumy do nowej Omegii Diver 300m? Mocno chodzi za mną niebieska wersja na gumie ale rozsądek nakazuje zakup na bransolecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guma to około 1000 pln + koszt zapięcia, chyba coś koło 500 pln.
Mimo wszystko proponuję zakup na bransolecie i dokupienie gumy, bo jest naprawdę świetnej jakości.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lukebor napisał:

Guma to około 1000 pln + koszt zapięcia, chyba coś koło 500 pln.
Mimo wszystko proponuję zakup na bransolecie i dokupienie gumy, bo jest naprawdę świetnej jakości.

Dzięki za info, tak pewnie zrobię.

I tak jeszcze wakacyjnie wrzucę w związku z brakiem 300tki ;)6655e3d38e3ca641493b94e89be009c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guma chyba do nowej 300 na bazarku wisi.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wskoczyła teraz 600-kaIMG_20200616_161615.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem duży błąd. Moje życie na prawdę było już w miarę poukładane, szczególnie pod względem zegarkowym, nie miałem żadnych planów czy ambicji ale... postanowiłem pojechać do butiku obejrzeć Worldtimera. No i bam, myśli o nim krążą mi po głowie cały czas. A było już tak pięknie...

 

 

Szczerze powiem - żaden film czy zdjęcie nie oddają rzeczywistości - to jest absolutna bomba. Nawet te 43,5mm nie specjalnie przeszkadzają, a na gumowy pasku masa też jest OK. Trzymałem też w ręku wersję na bransolecie, ale to już kloc i nawet nie jest taki ładny.

 

Zatem mój dopiero co kupiony nowiutki niebieski Globemaster będzie pewnie wkrótce szukał nowego właściciela, jeśli ktoś zainteresowany. Prawdopodobnie bez zakupu dziś mierzonego cuda się nie obejdzie...

IMG_7550.jpg

IMG_7551.jpg

IMG_7552.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem żadnego Bonda to wrzucam 😉

1067F707-F948-4DC0-82B2-51D2FE1A09CA.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Butik napisał:

Popełniłem duży błąd. Moje życie na prawdę było już w miarę poukładane, szczególnie pod względem zegarkowym, nie miałem żadnych planów czy ambicji ale... postanowiłem pojechać do butiku obejrzeć Worldtimera. No i bam, myśli o nim krążą mi po głowie cały czas. A było już tak pięknie...

 

 

Szczerze powiem - żaden film czy zdjęcie nie oddają rzeczywistości - to jest absolutna bomba. Nawet te 43,5mm nie specjalnie przeszkadzają, a na gumowy pasku masa też jest OK. Trzymałem też w ręku wersję na bransolecie, ale to już kloc i nawet nie jest taki ładny.

 

Zatem mój dopiero co kupiony nowiutki niebieski Globemaster będzie pewnie wkrótce szukał nowego właściciela, jeśli ktoś zainteresowany. Prawdopodobnie bez zakupu dziś mierzonego cuda się nie obejdzie...

 

 

 

Może choć nieco Ci pomoge.

Ta Omega jest okropna i brzydka i do tego mega droga

odpuść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem; jest gruba - masywna, choć na łapie się układa. Nie jest brzydka, jednak porywa głównie na pięknych fotach, a na żywo jest już tak sobie.   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przespałem się spokojnie z tematem i raczej skłaniam się ku odpuszczeniu. Powody są dwa, choć łączą się w jeden -> zegarek jest mocno rzucający się w oczy przy tym już na tym bardzo wyższym poziomie cenowym na który teoretycznie mógłbym sobie pozwolić, więc prawdopodobnie większość czasu spędzałby w pudełku - jest prawdopodobnie mało okazji / stylizacji, do których mógłbym go założyć, a tak po prostu na luzaka wyjść na miasto pewnie bym się bał.

 

Myślę, że po kilku kolejnych nocnych przemyśleniach zdanie zmieni mi się jeszcze kilkukrotnie, ale na dzień dzisiejszy odpuszczam. Niebieski Globe jest chyba jednak dużo bardziej uniwersalny do codziennego bardziej lub mniej formalnego noszenia.

 

Cóż, na pewno jeszcze myśli będą mi się w głowie kolebotać i walczyć ze sobą...


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten worldtimer jest bardziej do podziwiania w domu przy przeglądaniu kolekcji z dobrym drinkiem niż do noszenia. 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.