Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Lotus napisał:

Ten worldtimer jest bardziej do podziwiania w domu przy przeglądaniu kolekcji z dobrym drinkiem niż do noszenia. 

 

Dokładnie do takiego końcowego wniosku po nieprzespanej nocy doszedłem :)

 

Przy czym póki co jeszcze nie stać mnie na zabawkę za 30 koła do leżenia w domu i patrzenia ;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisali przedmówcy, zegarek ciekawy, ale raczej nie do codziennego użytku, no i bardzo rzucający się w oczy .... Ja myślałem, że w moim seamasterze chrono dzieje się dużo na tarczy, ale tutaj to są dopiero fajerwerki 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było, szczerze to od początku kwarantanny nie nosiłem zegarków.
Po ponad trzech miesiącach przerwy wczoraj pierwszy raz na nadgarstku:
0cfbd5146c578112aa20a1a48f4cc45d.jpg

Zacząłem się zastanawiać czy nie oddać zegarka na przegląd. Jest już ze mną 2 lata.
Pytanie czy ktoś z Was oddawał zegarek kupiony poza Polską dystrybucją i gdzie. I czy jest z tym jakiś problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, vvv napisał:


Zacząłem się zastanawiać czy nie oddać zegarka na przegląd. Jest już ze mną 2 lata.
Pytanie czy ktoś z Was oddawał zegarek kupiony poza Polską dystrybucją i gdzie. I czy jest z tym jakiś problem?

Coś się z nim dzieje, bo serwis to kilka lat za wcześnie planujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, ale zobaczę jak go teraz ponoszę. Ogólnie, to jestem z tych co nie mierzą dokładności chodu, ale przeleżał teraz 3 miesiące w pudełku, więc się zacząłem zastanawiać.

Z drugiej strony chciałem rozeznać temat jak to wygląda, żeby wiedzieć na przyszłość czy jednak nie muszę wybrać się na wycieczkę do CH.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, vvv napisał:

Chyba nie, ale zobaczę jak go teraz ponoszę. Ogólnie, to jestem z tych co nie mierzą dokładności chodu, ale przeleżał teraz 3 miesiące w pudełku, więc się zacząłem zastanawiać.

Z drugiej strony chciałem rozeznać temat jak to wygląda, żeby wiedzieć na przyszłość czy jednak nie muszę wybrać się na wycieczkę do CH.

Serwis ogarnie SGP w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna Omega podobna do mojej....PSX_20200618_151548.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Scaut napisał:

Dawno nie widziałem żadnego Bonda to wrzucam 😉

 

 

;)

 

DSC-3791.jpg

Edytowane przez Ulotny

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Ulotny napisał:

 

;)

 

DSC-3791.jpg

Może być 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mistrz17 napisał:

Fajna Omega podobna do mojej....

Radek czyżbyś kupił bezlusterkowca? Fotka bardzo fajna, klimatyczna, oj tęsknię za PO.

1 godzinę temu, deviles napisał:

Ja tam zegarków nie widzę ale może niedowidzę 🤣

Bo kolega chyba źle patrzy, nie pod tym linkiem, tylko linkiem w nim podanym.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie noszona...

 

 

 

 

20200619_013116.jpg

Edytowane przez meXy

Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próba nowych gaci do moona

58a11c48c583aea2e232587742c12de6.jpg

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale jakoś nie potrafię się przełamać do szmaciaka za 700zł, chociaż trzeba przyznać, że są bdb jakości.

Nie wiem jak filmiki udostępniać to jeden z wczorajszego dnia mojego ulubionego toolwatcha tutaj:

 

 https://www.instagram.com/p/CBk4t4JHakx/?igshid=1lmvlfyesz91q

 

 

012-FE8-FD-550-A-4-BFC-8-F1-A-08-EE05-DCD2-F3.jpg&key=ddfde4b1c2f635c37013d3577d104c23d8f0f25fccdbaee8305cdfd036308aa5

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.06.2020 o 08:32, Butik napisał:

Przespałem się spokojnie z tematem i raczej skłaniam się ku odpuszczeniu.

Mi ta Omega przypadla od razu do gustu. Na filmikach i zdjeciach rowniez sie zakochalem, ale na spokojnie rowniez mam dwa problemy - zbyt kolorowy do codziennego uzytkowania i niestety nie przypadl mi do gustu pasek - wydaje mi sie, ze totalnie nie pasuje do tego modelu i mogli sie bardziej postarac, bo tarcza przepiekna a pasek przy niej jakis taki... biedniusi 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, artme napisał:

Mi ta Omega przypadla od razu do gustu. Na filmikach i zdjeciach rowniez sie zakochalem, ale na spokojnie rowniez mam dwa problemy - zbyt kolorowy do codziennego uzytkowania i niestety nie przypadl mi do gustu pasek - wydaje mi sie, ze totalnie nie pasuje do tego modelu i mogli sie bardziej postarac, bo tarcza przepiekna a pasek przy niej jakis taki... biedniusi 😔

 

Oj pasek nie jest biedniusi. Miałem już AT ze srebrną tarczą, niebieskimi wskazówkami i identycznym paskiem i powiem Ci, że wykonany jest świetnie i na żywo wygląda bardzo, ale to bardzo dobrze. JEst też bardzo wygodny.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie zle wyrazilem - nie chodzilo mi o jakosc wykonania, bo ta jest wysoka, tylko tak w moich oczach sie prezentuje. Np.ponizsza PO ma super pasek i mysle, ze nawet bardziej by pasowal wizualnie niz tamten.

 

Screenshot 2020-06-20 at 16.53.55.png

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam pytanie o najnowszą Omege 300m. Mam swój egzemplarz od jubitom i w sumie mam trzy uwagi (Na razie).

 

1. Nisko osadzony datownik.

2. Dziwnie nałożone indeksy na dacie 11.

3. To samo co wyżej na 20.

 

Zdjęcia poniżej. Co o tym myślicie? Czepiam się, czy reklamować? Ciekaw jestem Waszych opinii.

 

https://ibb.co/4dKkK76 https://ibb.co/HC8Kz69

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.