Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko na tych dwóch datach ?

Bo wygląda to jakby osie cyfr były równoległe do promienia dysku datownika a nie do siebie.

Wygląda to jak wygląda.

Moim zdaniem datownik rzadko kiedy nie psuje tarczy.

W Twoim przypadku masz króciutki indeks 6 a nad nim dziurę pod którą pojawiają się takie sobie cyferki.

Na pocieszenie masz coś w rodzaju ramki wokół dziury. Większość nie ma nawet twj pociechy.

Ciesz się że nie masz PO na których tarczach pojawiają się "2" w czterech różnych krojach ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź. Wlasnie sprawdziłem cały miesiąc i w większości wygląda to ok, przy kilku, w tym tych dwóch powyżej jest jakby krzywo do siebie (30 I 31 to samo).

 

Teraz Pytanie czy ich kontrola jakości takie coś przepuszcza czy nadaje się to do reklamacji?

 

Mógłby ktoś zrobić zdjęcia swoim tym czterem dniom?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, [email protected] napisał:

Dzieki za odpowiedź. Wlasnie sprawdziłem cały miesiąc i w większości wygląda to ok, przy kilku, w tym tych dwóch powyżej jest jakby krzywo do siebie (30 I 31 to samo).

 

Teraz Pytanie czy ich kontrola jakości takie coś przepuszcza czy nadaje się to do reklamacji?

 

Mógłby ktoś zrobić zdjęcia swoim tym czterem dniom?

 

 

Sprawdziłem z ciekawości poprzednią generację i 20 jest idealnie, ale to oczywiście inny mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie myślę o zakupie nowego modelu Aqua Terry z niebieska tarczą w 38mm. Z Kruka wyszły i nie spodziewają się póki co dostawy, Jubitom nie ma niebieskiej tarczy. Macie pomysł gdzie można kupić i dostać z jakimś rabatem? 😀 Nie wiem czy szukać coś na Chrono czy możecie polecić jakiś sklep w Europie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, swierszczu napisał:

A Śliwiński z Lublina?

Dzięki. Nie znałem sklepu. Już napisałem do nich. Jak by jeszcze ktoś miał pomysły do zakupu to podsyłajcie. Z góry serdecznie dziękuję 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, [email protected] napisał:

Cześć,

 

Mam pytanie o najnowszą Omege 300m. Mam swój egzemplarz od jubitom i w sumie mam trzy uwagi (Na razie).

 

1. Nisko osadzony datownik.

2. Dziwnie nałożone indeksy na dacie 11.

3. To samo co wyżej na 20.

 

Zdjęcia poniżej. Co o tym myślicie? Czepiam się, czy reklamować? Ciekaw jestem Waszych opinii.

 

https://ibb.co/4dKkK76 https://ibb.co/HC8Kz69

 

 

mam ten sam model i takich indeksów jak Twoje to nie mam.Wszystkie indeksy są takie same.Nie wiem z czego to wynika.Ale nr 30 i 31 można powiedzieć są nieco krzywe.Ale w przypadku 30 i 31 to juz chyba jest czepianie się....

Edytowane przez robol1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie myślę o zakupie nowego modelu Aqua Terry z niebieska tarczą w 38mm. Z Kruka wyszły i nie spodziewają się póki co dostawy, Jubitom nie ma niebieskiej tarczy. Macie pomysł gdzie można kupić i dostać z jakimś rabatem? Nie wiem czy szukać coś na Chrono czy możecie polecić jakiś sklep w Europie. 

W. Krzyś jeszcze. https://wkrzys.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie myślę o zakupie nowego modelu Aqua Terry z niebieska tarczą w 38mm. Z Kruka wyszły i nie spodziewają się póki co dostawy, Jubitom nie ma niebieskiej tarczy. Macie pomysł gdzie można kupić i dostać z jakimś rabatem? Nie wiem czy szukać coś na Chrono czy możecie polecić jakiś sklep w Europie. 

Tu masz wszystkich AD z Polski - dzwoń. Wszędzie, poza Butikiem z Wa-wy możliwy jest rabat.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, robol1 napisał:

mam ten sam model i takich indeksów jak Twoje to nie mam.Wszystkie indeksy są takie same.Nie wiem z czego to wynika.Ale nr 30 i 31 można powiedzieć są nieco krzywe.Ale w przypadku 30 i 31 to juz chyba jest czepianie się....

 

Cześć, a wrzucilbys zdjęcia swoich indeksów? Miałbym co sobie porównać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, nixon111 napisał:

Panowie myślę o zakupie nowego modelu Aqua Terry z niebieska tarczą w 38mm. Z Kruka wyszły i nie spodziewają się póki co dostawy, Jubitom nie ma niebieskiej tarczy. Macie pomysł gdzie można kupić i dostać z jakimś rabatem? 😀 Nie wiem czy szukać coś na Chrono czy możecie polecić jakiś sklep w Europie. 

Zdecydowanie szukaj na Chrono (Japonia i USA) - jest dużo taniej. Tam już dotarły obniżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, bat73 napisał:

 

Ciesz się że nie masz PO na których tarczach pojawiają się "2" w czterech różnych krojach ;)

 

 

O której wersji PO piszesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, deviles napisał:

Zdecydowanie szukaj na Chrono (Japonia i USA) - jest dużo taniej. Tam już dotarły obniżki.

Pod warunkiem że tam bywasz albo ktoś przywiezie bo z VATem to już nie jest tak tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, arturzbsk napisał:

O której wersji PO piszesz ?

A jest jakaś która ma indeks "12", "20" na bezelu, "2000 ft" i 2 w datowniku w jednym kroju ?

Widziałem też takie GMT które ma piąty rodzaj "2" na pierścieniu do wewnątrz od bezela.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, deviles napisał:

Zdecydowanie szukaj na Chrono (Japonia i USA) - jest dużo taniej. Tam już dotarły obniżki.

Tam pewnie taniej ale doliczą cła i już wyjdzie gorzej. W Anglii na chrono można kupić od 17.5k 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, 

proszę o informację, czy znajdę w Trójmieście autoryzowany serwis marki Omega, tudzież zegarmistrza który zajmuje się naprawą zegarków marki Omega.

Niestety, ku mojemu zaskoczeniu odkleiła się powłoka fluorescencyjna z godziny 11. 

Gwarancja już nie obowiązuje, zegarek nabyłem w 2014 roku w salonie Nagel (Klif Gdynia)

Szukałem na forum za pomocą lupki, ale nie natrafiłem na żadne informacje.

 

Omega.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dominos napisał:

Witam Wszystkich, 

proszę o informację, czy znajdę w Trójmieście autoryzowany serwis marki Omega, tudzież zegarmistrza który zajmuje się naprawą zegarków marki Omega.

Niestety, ku mojemu zaskoczeniu odkleiła się powłoka fluorescencyjna z godziny 11. 

Gwarancja już nie obowiązuje, zegarek nabyłem w 2014 roku w salonie Nagel (Klif Gdynia)

Szukałem na forum za pomocą lupki, ale nie natrafiłem na żadne informacje.

 

 

Autoryzowanym serwisem Omegi jest zakład zegarmistrzowski Jubikom w Gdyni przy ul. Wójta Radtkego.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baum & Baum w Gdańsku też dadzą radę


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.