Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kup PAMa, rozwieje wszystkie wątpliwości Ja wciąż szukam czegoś co mi da podobne zaspokojenie po moim Panerai. Ostatnio trafiło na Omegę i póki co jestem zadowolony. Jaka gumę masz przy swojej?

Zealande
Fajnie masz, bo w Twoim zegarkowym życiu nie ma nudy. Kupujesz, marudzisz, sprzedajesz, poszukujesz, i tak w kółko - też bym tak chciał!

 

U mnie niestety wieje nudą. Ciągle z tym samym zegarkiem na ręce, a co gorsza, każdego następnego dnia lubię go jeszcze bardziej niż wczoraj

Żeby tak człowiek poszedł do miejsca i mógł wszystko pomierzyć było by cudnie. Sinn zostaje na dłużej bo tu zauroczenie trwa. Omega jakoś żadna na dłużej mi nie weszła a miałem i PO i 300 po klika razy. Może Pam to dobry kierunek

 


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mistrz17 napisał:

Omega jakoś żadna na dłużej mi nie weszła a miałem i PO i 300 po klika razy.

 

Trudno się dziwić skoro wybrałeś 2 najbrzydsze Omegi  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moona z fazą mnie nie stać.

 

 


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, bat73 napisał:

Trudno się dziwić skoro wybrałeś 2 najbrzydsze Omegi  ;)


A jakie są te najładniejsze? 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie są te najładniejsze? 

Ploprof. Najładniej się też nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Koledze humor dopisuje 😁
Ale faktycznie trudno z taką opinią polemizować.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wtorek, to chyba i ja będę mógł niedługo coś dorzucać. Miał być moon z hesalitami, ale tez FOIS czy vintage reduced. Trafił się z końcówki 92 roku (chyba, bo ma początek 538 w numerach), więc prawie mój rocznik: 

 

2-A4-A2194-F18-B-493-C-8-AAE-E3-C481044-

 

Jeszcze zostaje kwestia dokupienia paska i można nosić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, fanfar19 napisał:


A jakie są te najładniejsze? 

Dla miłośnika vintage widok PO może być bolesny. 300 mniej ale również ...

;)

 

Edytowane przez bat73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Michal93 napisał:

Jak wtorek, to chyba i ja będę mógł niedługo coś dorzucać. Miał być moon z hesalitami, ale tez FOIS czy vintage reduced. Trafił się z końcówki 92 roku (chyba, bo ma początek 538 w numerach), więc prawie mój rocznik: 

 

 

 

Jeszcze zostaje kwestia dokupienia paska i można nosić :)

Po kilku miesiącach powinieneś jednak poczuć chęć nabycia klasyka. Gratulacje.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsza Omega, klasyk z legendą, pomimo ułomności (już wyeliminowanych) nadal wygląda świeżo 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ed White 321

IMG_7974.JPG

IMG_7977.JPG

IMG_7978.JPG

IMG_7979.JPG


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ze juz? 321? Przedpremiera? Nie bylo chyba jeszcze zadnych realnych zdjec tego modelu. Globalnie. No no no...

A jakie pudlo? Wiele bylo w sieci spekulacji jak Omega zapakuje ten wyjatjowy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, już, nr 3. To nie mój, zdjęcie wzięte z fejsbukowego forum Speedytuesday. Nie wiem jak z opakowaniem. Szczerze powiem ze zdjęć nie powala, myślę że na żywo może robić dużo lepsze wrażenie. Dekoracja mechanizmu (a właściwie jej brak) mnie zawiodła, ale pewnie tak miało być, żeby odzwierciedlić oryginał.

 

Tak czy siak na pierwszy rzut oka stwierdziłem - kolejne zdjęcie Munłocza. Potem zwróciłem uwagę na bransoletę i zatrzymałem się nad zdjęciem na dłużej. Potem od razu zauważyłem inne uszy, potem logo, w końcu przeczytałem podpis.

 

Póki co za tak dużą różnicę w cenie chyba nie. Zresztą bez sensu się wypowiadam, bo i tak raczej poza moim budżetem :D


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie powala. Ale tak jak piszesz - live na bank o wiele lepiej. Ciekawe, ze sa juz w realu, a portale branzowe jeszcze nie zdaly relacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być w moonwatchu. Tu nie ma nic powalać (od tego są inne speedmastery), w prostocie siła, fajna bransa i powrót do starego mechanizmu we współczenej odsłonie.

Ciekawe jaka cena? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał:

Nowa wersja, jest okazja zarobić więcej ale czemu aż tyle?

 

 

1156821.f56.31a6aS7ay1Cm2MjUAAA-650x650-b-p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.