Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę zabawy . Zadra wywala z butów
IMG_20200728_175712-02.jpgIMG_20200728_180043-01.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps. która ładniejsza?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka




Ja będę raczej kontrowersyjny bo wole zdecydowanie Seamastera. Speedmaster, wiadomo klasyk, ale jak dla mnie straaaaaasznie nudny.

BTW, po twoich fotkach SMP zacząłem myśleć o tym zegarku

b99a9aed76db062cb5b0cc8af41ca348.plist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn
2 minuty temu, pepepatryk napisał:

 


Ja będę raczej kontrowersyjny bo wole zdecydowanie Seamastera. Speedmaster, wiadomo klasyk, ale jak dla mnie straaaaaasznie nudny.

 

 

 

To żadna kontrowersja, tylko fakt. Z tym, że ja bym nie powiedział, że speedmaster jest nudny, raczej klasyczny. ;) Fajne te nowe Seamastery, nawet myslałem o kupnie, ale pewnie długo bym nie wytrzymał, tak się świecą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja będę raczej kontrowersyjny bo wole zdecydowanie Seamastera. Speedmaster, wiadomo klasyk, ale jak dla mnie straaaaaasznie nudny.

 

BTW, po twoich fotkach SMP zacząłem myśleć o tym zegarku

ładnie się u Ciebie prezentuje na bransie!

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy z gum nieoryginalnych do seamaster Diver 42mm jedynym rozsądnym producentem jest zealande? Może jest jakaś alternatywa?


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, hylu napisał:

ps. która ładniejsza?
5fb3bcab20a5ccda5ab244c281307fc1.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Seamaster. Bez zdań dwóch.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
To żadna kontrowersja, tylko fakt. Z tym, że ja bym nie powiedział, że speedmaster jest nudny, raczej klasyczny.  Fajne te nowe Seamastery, nawet myslałem o kupnie, ale pewnie długo bym nie wytrzymał, tak się świecą. 

I wlasnie dlatego sprzedalem, nowy seamaster to swiecacy dramat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ps. która ładniejsza?



Moon bez dyskusji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Nie nazwałbym tych zegarków dramatem, wręcz przeciwnie uważam, że są bardzo ładne. Tak samo jak ceramiczny Sub. Z tym 95% czasu wolę jak zegarek jest stopnowany i nie zwraca uwagi, więc dla mnie mało opłacalny byłby to zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana daty i przy okazji mała sesja fotograficzna.

20200802_140038-01.jpeg

20200802_140147-01.jpeg

20200802_135952-01.jpeg

20200802_135834-01.jpeg

20200802_135839-01.jpeg

20200802_135929-01.jpeg

20200802_140010-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna. Jaki to rozmiar?  Pytałem o brzegi bransolety w wątku nadgarstkowym, tutaj nie wyglądają na ostre. Ciekawe, ta co moja żona mierzyła miała ostre, tak to w każdym razie zapamiętałem.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, fanfar19 napisał:

Świetna. Jaki to rozmiar?  Pytałem o brzegi bransolety w wątku nadgarstkowym, tutaj nie wyglądają na ostre. Ciekawe, ta co moja żona mierzyła miała ostre, tak to w każdym razie zapamiętałem.

Referencja 123.20.35.60.02.002 - 35mm.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też go wkleję. Fajny artykuł, w którym autor w podsumowaniu trochę wyżej ocenił nurka od Omegi.

https://monochrome-watches.com/rolex-submariner-116610ln-vs-omega-seamaster-diver-300m-comparative-review/?mc_cid=bb7a937809&mc_eid=dcde1c1da2

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.08.2020 o 11:49, hylu napisał:

ps. która ładniejsza?
5fb3bcab20a5ccda5ab244c281307fc1.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Speedmaster, pasowałby do mojego czarnego Seamastera. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) gdzie serwisujecie swoje Omegi?

Pisałem ostatnio do Dolińskiego o przegląd swojej DeVille na cal 2500 to mi napisali 2200...ja wiem, że zegarek droższy to i serwis trochę kosztuje ale czy aż tyle?! Nic jej nie dolega, chciałem dać rutynowo do przeglądu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że Doliński ma autoryzację, więc cennik jest ustalony z góry  przez Swatch Group. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej gdzie serwisujecie swoje Omegi?

Pisałem ostatnio do Dolińskiego o przegląd swojej DeVille na cal 2500 to mi napisali 2200...ja wiem, że zegarek droższy to i serwis trochę kosztuje ale czy aż tyle?! Nic jej nie dolega, chciałem dać rutynowo do przeglądu

We Wrocławiu masz jeszcze autoryzowany serwis Omegi Robtime Pan Robert Fidor - możesz u nich zapytać.

Wspominali mi o tym w butiku Omegi w Warszawie i mówili że mamy fajnie bo mamy dwa autoryzowane serwisy we Wrocławiu.

Co do ceny serwisu to się nie wypowiem bo mój Speedy ma dopiero roczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ziomek1988 napisał:

Hej :) gdzie serwisujecie swoje Omegi?

Pisałem ostatnio do Dolińskiego o przegląd swojej DeVille na cal 2500 to mi napisali 2200...ja wiem, że zegarek droższy to i serwis trochę kosztuje ale czy aż tyle?! Nic jej nie dolega, chciałem dać rutynowo do przeglądu :)

Doliński nie zrobi Ci tego sam tylko wyśle do SGP do Warszawy a cena wynika z oficjalnego cennika serwisu Omegi dla takiego modelu.

Gratis dostaniesz czerwone podróżne etui :) 

 

 https://www.omegawatches.com/customer-service/interventions-and-prices/main-steps-of-a-complete-service

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bugs napisał:

Doliński nie zrobi Ci tego sam tylko wyśle do SGP do Warszawy

 

A to już jasne dlaczego jak ich ostatnio pytałem, czy coaxiala też robią, to mi nie odpowiedzieli wprost, tylko powiedzieli "niech pan przyniesie to kolega zerknie i pomyślimy"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie gdzie sugerujecie oddać zegar? Nie mam parcia na autoryzowanego przestawicia tylko chciałbym go wysłać w sprawdzone ręce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, alleck napisał:

 

A to już jasne dlaczego jak ich ostatnio pytałem, czy coaxiala też robią, to mi nie odpowiedzieli wprost, tylko powiedzieli "niech pan przyniesie to kolega zerknie i pomyślimy"....

Bo tak robią że nie robią, ani gwarancyjnie ani pogwarancyjnie, tyle z tego Omega Service Center.

Prościej wysłać samemu do Wawy, kurier za darmo, odbiera paczkę z domu.

Nie wiem czy ktoś we Wrocławiu robi, niby to duże miasto ale też mechanizm wymagający - części i podobno specjalnych narzędzi.

SGP robi ale długo i drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się komponuje z tym paskiem w pomarańczowo-czarne pasy, pomarańczowy sekundnik nie daje możliwości odwrócenia uwagi od tarczy, piękny egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, nicon napisał:

Ja polecam tego gostka w Krakowie: https://www.facebook.com/kwestiaczasupl/

Serwisuje też co-axiale z tego co widziałem u niego na FB.

Nie mam dobrych doświadczeń z tym rzemieślnikiem. Jednak od tamtego czasu trochę minęło i można by podpytać czy pan Szumlas ukończył stosowne szkolenia, czy ma certyfikaty, czy ma odpowiednią fabryczną dokumentację serwisową itd. 

Może coś się zmieniło, ale ja osobiście odradzam ten warsztat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol
1 hour ago, pablo122 said:

Dla mnie w tej odsłonie AT wraca do gry.

 

 

 

 

Całkiem niezła.

Z egotycznych, za mną dość regularnie chodzi taka, tylko nie jestem pewien czy -jest bardziej kicz -czy bardziej cool. Potrzebuję drugiej opinii.

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.