Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając oferty na ch24 np. na nowego Bonda 007 nie sposób oprzeć się wrażeniu, że coś jest nie tak.. niektóre oferty są nawet wyższe niż cena z metki u AD. Dodatkowo jak uwzględni się rabat, nawet ten nieszczególnie wynegocjowany np. 15% z regularnej promocji to oferty na ch24 stają się komiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest w przypadku niektórych akcsesoriów na ch24, pasków, zapięć, pudełek. Sprzedawcy liczą chyba na to, że ktoś nie sprawdzi ile te rzeczy kosztują u AD i przebijają wartość z metki nawet kilkukrotnie. 
 

Butik, gratulacje, piękna kolekcja już w pudełku 😉

Edytowane przez Plumber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej mamy podobny gust bo też mocno zastanawiam się nad De Ville z rezerwą chodu, ale z białą tarczą. Jedyny kłopot jest taki że nie widziałem takiej na żywo, nie licząc tej wersji tylko z datą.

A co do zielonej AT to miałem ją na ręce i ten kolor tarczy jest dla mnie trudny, jak napisał ktoś powyżej, jak dla pracowników służby leśnej do munduru. Obawiam się że brązowy pasek może to jeszcze pogorszyć, choć to pewnie też kwestia jaki brąz i jakie wykończenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jaka jest możliwie najniższa cena za nówkę od AD tego wariantu na obrazku niżej? Coś tam widziałem, ale chciałbym zweryfikować z wiedzą Szanownych Klubowiczów.  
 


Niestety moje doświadczenia z zakupem SMP na Chrono24 były takie, że miałem 2 podejścia i za każdym razem okazywało się, że zegarka nie ma na stanie i że nawet nie są w stanie powiedzieć kiedy będzie - tak było przy jednym sprzedającym z UK i drugim z Monako. Przy próbie zakupu zegarka który miał być dostępny natychmiast (zielona ikona) grzecznie informowali, że „moja” referencja jest wyprzedana lub że nie przyjmują już na nią zapisów - ale to było w połowie marca tego roku. Nie było przy tym namawiania z ich strony na coś innego. Przez chwilę patrzyłem na sprzedawców ze Szwajcarii, ale szybko mi się przypomniało, że zamawiając u nich zapłacę cło i VAT w Polsce, a na wycieczkę na jeden dzień do Zurychu by odebrać zegarek nie było wtedy szans (choć taki zakup byłby pewnie miło wspominany). Finalnie kupiłem w Jubitomie ze zniżka -20% po „starych” cenach z początku tego roku (potem była podwyżka), różnica w stosunku do sprzedawców z Chrono24 wyszła niewielka (ale też przez zmiany kursowe EUR/PLN, miałem przed pandemią zapas „taniego” EUR).

Mając te doświadczenia wczoraj pytałem się jednego ze sprzedających (z Monako) o białego De Ville z rezerwą chodu, bo mają pokazaną dostępność 6-10 dni roboczych. Dostałem dziś odpowiedź, że 30-40 dni roboczych... Mimo to mocno się zastanawiam, bo różnica w cenie DUŻA w stosunku do tej Polskiej, a mi się jakoś nie spieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to częsta praktyka że zegarki wystawione na chrono24 nie są do natychmiastowego odbioru, niezależnie od oznaczenia dostępności .Monaco nie jest tu wyjątkiem.

Sam dokonałem kiedyś zakupu od sprzedawcy z Monaco i bardzo sobie chwaliłem cenę 😊 (jakby co kontakt mogę dać na priv , ale to znana firma, potężny dystrybutor). Niestety na zegarek czekałem nie 4-6 tygodni jak obiecano ale 10 tygodni z tym że dla mnie to nie był problem.

1 godzinę temu, Michal_Gdy napisał:

Najwyraźniej mamy podobny gust bo też mocno zastanawiam się nad De Ville z rezerwą chodu, ale z białą tarczą. Jedyny kłopot jest taki że nie widziałem takiej na żywo, nie licząc tej wersji tylko z datą.

A co do zielonej AT to miałem ją na ręce i ten kolor tarczy jest dla mnie trudny, jak napisał ktoś powyżej, jak dla pracowników służby leśnej do munduru. Obawiam się że brązowy pasek może to jeszcze pogorszyć, choć to pewnie też kwestia jaki brąz i jakie wykończenie.


AT jest w każdym kolorze zegarkiem stosunkowo nudnym dlatego jest rekomendowana raczej dla fanatyków modelu lub flipperów którzy przerzucili tony zegarków i wiedzą że AT jest ozdobą większych kolekcji pełniąc funkcje sportowej klasyki.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że AT jest nudna to nie mogę się zgodzić. Sam byłem bliski zakupu i gdyby nie to, że mam inny zegarek w tej samej kategorii funkcjonalnej i estetycznej, to już bym go pewnie posiadał. Moim zdaniem model jest fajny, z bardzo ciekawą tarczą, z super umieszczoną datą na 6. Dla osób które chcą mieć jeden "uniwersalny" zegarek to super opcja jeśli chodzi o Omegę. Nie tak sportowa jak SMP, nie tak elegancka jak De Ville. Można nosić prawie do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Michal_Gdy napisał:

Najwyraźniej mamy podobny gust bo też mocno zastanawiam się nad De Ville z rezerwą chodu, ale z białą tarczą. Jedyny kłopot jest taki że nie widziałem takiej na żywo, nie licząc tej wersji tylko z datą.


A co do zielonej AT to miałem ją na ręce i ten kolor tarczy jest dla mnie trudny, jak napisał ktoś powyżej, jak dla pracowników służby leśnej do munduru. Obawiam się że brązowy pasek może to jeszcze pogorszyć, choć to pewnie też kwestia jaki brąz i jakie wykończenie.

 

Dużo De Vilek jest zawsze do obejrzenia praktycznie u każdego AD - Jubitom, Kruk i oczywiście butik, ale nie wiem skąd jesteś. Jeśli chodzi o białą to sama tarcza wydaje mi się trochę za prosta, jakby z najzwyklejszego białego kartonu, dlatego w DV toleruję tarcze żywe: szlifowane słonecznie, szczotkowane, jedwabne. Bardzo dobrą opcją może być biały giloszowany TRESOR.

 

Co do zielonej AT - jest bardzo kontrowersyjna. Walczę sam ze sobą, a nastroje zmieniają mi się od zachwytu do totalnego schłodzenia. Muszę pewnie jeszcze raz albo dwa przyjrzeć się temu sikorowi na żywo.

 

2 godziny temu, Michal_Gdy napisał:

Mając te doświadczenia wczoraj pytałem się jednego ze sprzedających (z Monako) o białego De Ville z rezerwą chodu, bo mają pokazaną dostępność 6-10 dni roboczych. Dostałem dziś odpowiedź, że 30-40 dni roboczych... Mimo to mocno się zastanawiam, bo różnica w cenie DUŻA w stosunku do tej Polskiej, a mi się jakoś nie spieszy.

 

 

Kupowałem przez CH24 w Monaco kilka razy: Monaco Watches, Monaco Luxury Watch Dream i Mall of the Watch. Zawsze termin podawany był ok 4-6 tygodni, zegarki dostarczano do mnie czasem po 2 , czasem po 4, raz po 8 tygodniach, innym razem po 12 (z obiecanych 6) rezygnowałem z zakupu i dostawałem zwrot co do grosza, bez żadnego szemrania i z przeprosinami.

 

Godzinę temu, Lotus napisał:

Niestety to częsta praktyka że zegarki wystawione na chrono24 nie są do natychmiastowego odbioru, niezależnie od oznaczenia dostępności .Monaco nie jest tu wyjątkiem.

Sam dokonałem kiedyś zakupu od sprzedawcy z Monaco i bardzo sobie chwaliłem cenę 😊 (jakby co kontakt mogę dać na priv , ale to znana firma, potężny dystrybutor). Niestety na zegarek czekałem nie 4-6 tygodni jak obiecano ale 10 tygodni z tym że dla mnie to nie był problem.


AT jest w każdym kolorze zegarkiem stosunkowo nudnym dlatego jest rekomendowana raczej dla fanatyków modelu lub flipperów którzy przerzucili tony zegarków i wiedzą że AT jest ozdobą większych kolekcji pełniąc funkcje sportowej klasyki.

 

To są wszystko pośrednicy i po otrzymaniu zamówienia szukają po różnych AD w Europie dostępnego zegarka, a mają z nimi układy na ceny takie, których my szaraki nigdy nie uzyskamy. Zegarki, które dostawałem miały gwarancje podbite na Węgrzech, w Austrii, we Włoszech, na Malcie oraz w Portugalii. Jeśli więc zależy nam na cenie, a czas dostawy nie jest istotny to moim zdaniem warto i jest bezpiecznie, tylko trzeba się liczyć z tym, że czas dostawy podawany w ofercie to wróżenie z fusów. Ale zegarek w końcu dotrze. Albo zostanie zwrócona kasa. Zdarzyło mi się nawet otrzymać sprzęt, zobaczyć na żywo, że to nie to, odsyłałem do sprzedającego i bez zadawania pytań otrzymywałem zwrot.

 

Co do nudności AT śmiem zdecydowanie się nie zgodzić, no ale o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie AT to jeden z najbardziej udanych zegarków OMEGI, a chwilowy brak tego modelu w moim pudełku jest na tyle doskwierający, że szukam czegoś właściwie na siłę i teraz zieleń jest na radarze :D


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Butik napisał:

 

Dużo De Vilek jest zawsze do obejrzenia praktycznie u każdego AD - Jubitom, Kruk i oczywiście butik, ale nie wiem skąd jesteś. Jeśli chodzi o białą to sama tarcza wydaje mi się trochę za prosta, jakby z najzwyklejszego białego kartonu, dlatego w DV toleruję tarcze żywe: szlifowane słonecznie, szczotkowane, jedwabne. Bardzo dobrą opcją może być biały giloszowany TRESOR.

 

Co do zielonej AT - jest bardzo kontrowersyjna. Walczę sam ze sobą, a nastroje zmieniają mi się od zachwytu do totalnego schłodzenia. Muszę pewnie jeszcze raz albo dwa przyjrzeć się temu sikorowi na żywo.

 

 

Kupowałem przez CH24 w Monaco kilka razy: Monaco Watches, Monaco Luxury Watch Dream i Mall of the Watch. Zawsze termin podawany był ok 4-6 tygodni, zegarki dostarczano do mnie czasem po 2 , czasem po 4, raz po 8 tygodniach, innym razem po 12 (z obiecanych 6) rezygnowałem z zakupu i dostawałem zwrot co do grosza, bez żadnego szemrania i z przeprosinami.

 

 

To są wszystko pośrednicy i po otrzymaniu zamówienia szukają po różnych AD w Europie dostępnego zegarka, a mają z nimi układy na ceny takie, których my szaraki nigdy nie uzyskamy. Zegarki, które dostawałem miały gwarancje podbite na Węgrzech, w Austrii, we Włoszech, na Malcie oraz w Portugalii. Jeśli więc zależy nam na cenie, a czas dostawy nie jest istotny to moim zdaniem warto i jest bezpiecznie, tylko trzeba się liczyć z tym, że czas dostawy podawany w ofercie to wróżenie z fusów. Ale zegarek w końcu dotrze. Albo zostanie zwrócona kasa. Zdarzyło mi się nawet otrzymać sprzęt, zobaczyć na żywo, że to nie to, odsyłałem do sprzedającego i bez zadawania pytań otrzymywałem zwrot.

 

Co do nudności AT śmiem zdecydowanie się nie zgodzić, no ale o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie AT to jeden z najbardziej udanych zegarków OMEGI, a chwilowy brak tego modelu w moim pudełku jest na tyle doskwierający, że szukam czegoś właściwie na siłę i teraz zieleń jest na radarze :D


Zielony jest nowy dla tej linii dlatego będzie budził wiele różnych emocji. 
Przypomnę że jeszcze nie tak dawno Rolexowy hulk był nikomu niepotrzebnym leżakiem a ostatnio jak pykło to się zrobił niewiarygodnie gorący 🙃


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał:
 
To są wszystko pośrednicy i po otrzymaniu zamówienia szukają po różnych AD w Europie dostępnego zegarka, a mają z nimi układy na ceny takie, których my szaraki nigdy nie uzyskamy. Zegarki, które dostawałem miały gwarancje podbite na Węgrzech, w Austrii, we Włoszech, na Malcie oraz w Portugalii. Jeśli więc zależy nam na cenie, a czas dostawy nie jest istotny to moim zdaniem warto i jest bezpiecznie, tylko trzeba się liczyć z tym, że czas dostawy podawany w ofercie to wróżenie z fusów. Ale zegarek w końcu dotrze. Albo zostanie zwrócona kasa. Zdarzyło mi się nawet otrzymać sprzęt, zobaczyć na żywo, że to nie to, odsyłałem do sprzedającego i bez zadawania pytań otrzymywałem zwrot.
 
Co do nudności AT śmiem zdecydowanie się nie zgodzić, no ale o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie AT to jeden z najbardziej udanych zegarków OMEGI, a chwilowy brak tego modelu w moim pudełku jest na tyle doskwierający, że szukam czegoś właściwie na siłę i teraz zieleń jest na radarze

 


Jestem z Trójmiasta, wcześniej dużo jeździłem po Polsce to łatwiej było mi zaglądać do różnych AD (głównie Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław). Od covidowego marca najdalej byłem w Ustce ;).

A wracając do tematu to w Trójmieście mam w tej chwili tylko dwa miejsca - Nagel w Klifie w Gdyni (u niech w tej chwili jest m.in. taka jak Ty kupiłeś i biała z datą). W Jubitomie w Galerii Bałtyckiej w GD nie byłem z miesiąc i wtedy też takiej nie mieli (ogólnie DV było wtedy bardzo mało za to sporo różnych Seamasterów), może uda mi się zajrzeć do nich w tym tygodniu. Ja generalnie od dłuższego czasu szukam czegoś eleganckiego (garniturowego) z jasną tarczą i chyba w końcu dojrzałem do De Villa. Na początku na DV w ogóle nie patrzyłem, ale potem jak 2 razy przymierzałem to zmieniłem zdanie. Biała tarcza (teraz patrzę na stronie, że ona jest oznaczona przez Omega jako srebrna - ref. 424.13.40.21.02.001) ze srebrnymi indeksami wydała mi się bardzo czysta, elegancka, klasyczna. Ta totalnie biała z niebieskimi indeksami o której Ty pewnie piszesz na fotkach wydaje się rzeczywiście bardziej gładka i „papierowa”, dla mnie nie w klimacie modelu. Podobała mi się też jasna - srebrna - tarcza ze złotymi indeksami, ale nie widziałem jej na żywo i trochę boje się że będzie słabo wyglądać z czarnym paskiem. Jest jeszcze ref. 424.13.30.21.02.004 - srebrna tarcza z fakturą, czarne wskazówki i indeksy + ciemno zielony pasek. Tresor z białą tarczą (na stronie tez opisana jako srebrna) byłby super, tylko cenowo trochę odstaje od moich planów (28.800?).

 

Fotki ze strony Omegi, jedna z Chrono24.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

omega-de-ville-prestige-42413402102001-l.png

omega-de-ville-prestige-42413402102004-l.png

Zrzut ekranu 2020-08-26 o 00.44.02.png

Edytowane przez Michal_Gdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Michal_Gdy napisał:

Jestem z Trójmiasta, wcześniej dużo jeździłem po Polsce to łatwiej było mi zaglądać do różnych AD (głównie Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław). Od covidowego marca najdalej byłem w Ustce ;).

A wracając do tematu to w Trójmieście mam w tej chwili tylko dwa miejsca - Nagel w Klifie w Gdyni (u niech w tej chwili jest m.in. taka jak Ty kupiłeś i biała z datą). W Jubitomie w Galerii Bałtyckiej w GD nie byłem z miesiąc i wtedy też takiej nie mieli (ogólnie DV było wtedy bardzo mało za to sporo różnych Seamasterów), może uda mi się zajrzeć do nich w tym tygodniu. Ja generalnie od dłuższego czasu szukam czegoś eleganckiego (garniturowego) z jasną tarczą i chyba w końcu dojrzałem do De Villa. Na początku na DV w ogóle nie patrzyłem, ale potem jak 2 razy przymierzałem to zmieniłem zdanie. Biała tarcza (teraz patrzę na stronie, że ona jest oznaczona przez Omega jako srebrna - ref. 424.13.40.21.02.001) ze srebrnymi indeksami wydała mi się bardzo czysta, elegancka, klasyczna. Ta totalnie biała z niebieskimi indeksami o której Ty pewnie piszesz na fotkach wydaje się rzeczywiście bardziej gładka i „papierowa”, dla mnie nie w klimacie modelu. Podobała mi się też jasna - srebrna - tarcza ze złotymi indeksami, ale nie widziałem jej na żywo i trochę boje się że będzie słabo wyglądać z czarnym paskiem. Jest jeszcze ref. 424.13.30.21.02.004 - srebrna tarcza z fakturą, czarne wskazówki i indeksy + ciemno zielony pasek. Tresor z białą tarczą (na stronie tez opisana jako srebrna) byłby super, tylko cenowo trochę odstaje od moich planów (28.800?).

 

Srebrna, którą pokazałeś będzie rzeczywiście ciekawa i ze szlifem słonecznym. Miałem podobną tylko niebieską - bardzo ładny i dobrze grający ze światłem model.

 

Pozostałe fotki to tzw. "jedwabna" tarcza i tutaj absolutnie nie kupiłbym żadnego modelu bez obejrzenia go na żywo. Faktura tej tarczy jest bardzo ciekawa, ale zależnie od zestawienia kolorystycznego może być bardziej męska lub damska, czasem mało czytelna. Np w zestawieniu kolorystycznym, w którym kupiłem moją ostatnią Dewilkę (niebieskie wskazówki, srebrna tarcza) wersja szczotkowana pionowo, jak moja, jest świetna, natomiast jedwabna bardzo damska i indeksy na tarczy trochę giną.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Szkoda, że ten Nekton nie jest w tytanie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat podoba się to, że tylko bezel w tytanie. Brak daty też na plus. Ogólnie świetny zegarek na bdb werku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vitriol napisał:

Szkoda, że ten Nekton nie jest w tytanie:/

 

Pierwsze co mi przyszło na myśl, jak zobaczyłem wersję na bransie, która na renderze wygląda na lekko przyciemnioną, co sugerowałoby tytan. Jednak podpis "steel on steel" rozwiewa nadzieję.

 

Szczerze to marzy mi się SMP w białej wersji, którą mam i kocham, ale w tytanie, z czerwoną wskazówką GMT -> to byłby już dla mnie ideał :)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się długo marzył z biała tarczą, jeszcze zanim fale mu dodali...

Teraz świata poza nim nie widzę😆

seamaster.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 25.08.2020 o 16:25, Plumber napisał:

Przeglądając oferty na ch24 np. na nowego Bonda 007 nie sposób oprzeć się wrażeniu, że coś jest nie tak.. niektóre oferty są nawet wyższe niż cena z metki u AD. Dodatkowo jak uwzględni się rabat, nawet ten nieszczególnie wynegocjowany np. 15% z regularnej promocji to oferty na ch24 stają się komiczne

Też mnie zastanawiają wysokie ceny na ch24...

Byłem dziś specjalnie w Jubitom w Posnanii, żeby sobie ten zegarek obrzydzić na żywo:) - nie udało się.

Przy przejściu do konkretów dostałem info, że dziś klient odebrał wersję na meshu i ugrał 12% rabatu od metki. Kiedy pokazałem, że na ich stronie w koszyku wskakuje 15% Pani zrobiła wielkie oczy, mówiąc, że na Bonda nie ma rabatów. Po dwóch telefonach do "regionalnego" dostałem info, że to błąd na stronie i już go usuwają, ale mogę dostać te 15% jak się zdecyduję "od ręki".

Nie zdecydowałem się. Rabat na stronie ciągle się nalicza. Ceny w PLN na stronie Omegi mają dziwny przelicznik w stosunku do EUR i USD (chyba po kursie z kwietnia, kiedy była ostatnia podwyżka).

Jak dla mnie najlepsza wersja 300M, w której odpowiada mi wszystko - poza ceną. 

IMG_7588.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Butik napisał:

 

Wersja na bransolecie nęcąca. Brak daty dodatkowym atucikiem. Premierka w październiku. Hmm... :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lumiclock napisał:

 

Też mnie zastanawiają wysokie ceny na ch24...

Byłem dziś specjalnie w Jubitom w Posnanii, żeby sobie ten zegarek obrzydzić na żywo:) - nie udało się.

Przy przejściu do konkretów dostałem info, że dziś klient odebrał wersję na meshu i ugrał 12% rabatu od metki. Kiedy pokazałem, że na ich stronie w koszyku wskakuje 15% Pani zrobiła wielkie oczy, mówiąc, że na Bonda nie ma rabatów. Po dwóch telefonach do "regionalnego" dostałem info, że to błąd na stronie i już go usuwają, ale mogę dostać te 15% jak się zdecyduję "od ręki".

Nie zdecydowałem się. Rabat na stronie ciągle się nalicza. Ceny w PLN na stronie Omegi mają dziwny przelicznik w stosunku do EUR i USD (chyba po kursie z kwietnia, kiedy była ostatnia podwyżka).

Jak dla mnie najlepsza wersja 300M, w której odpowiada mi wszystko - poza ceną. 

 


Omega słynie nie tylko z jakości wykonania ale również z tego że robi bardzo ładne zegarki. Tak jest i w przypadku tego Bonda.
Temu modelowi nie wróżę jednak wielkiego sukcesu, nie będzie rozpamiętywany czy rozchwytywany w przyszłości. Będzie się turlał na rynku wtórnym za 60% ceny.

Moja rekomendacja jest prosta: tylko dla miłośników i fanatyków Bonda, kolekcjonerów. 

 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w sklepie Omegi i widziałem tego nowego Bonda. Zegarek fajny ma klimat tylko omega przesadza z tą vintydżową lumą. Za ciemna, zbyt kremowa. Powinni spojżeć na Tudora jaką oni robą lume, lekko kremową. Omega i Longines podchodzi do tematu replikowania vintydż wręcz karykaturalnie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn
4 godziny temu, Slimturtle napisał:

Ostatnio byłem w sklepie Omegi i widziałem tego nowego Bonda. Zegarek fajny ma klimat tylko omega przesadza z tą vintydżową lumą. Za ciemna, zbyt kremowa. Powinni spojżeć na Tudora jaką oni robą lume, lekko kremową. Omega i Longines podchodzi do tematu replikowania vintydż wręcz karykaturalnie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mam takie samo wrażenie. O ile fajna tarcza to ta luma to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do mojej ostatniej wizyty w butiku po pasek do dewilki ;) melduję uprzejmie, że w witrynach z większych i rzadko spotykanych ciekawostek widziałem:

- złoty szkieletowany De Ville tourbillon (choć widzę go tam już od długiego czasu, ale jak ktoś zainteresowany to przypominam) ref. 513.53.39.21.99.001

- nowy Speedmaster DSOTM Alinghi ref. 311.92.44.30.01.002

- Seamaster z zieloną malachitową tarczą w złotej kopercie ref. 234.63.41.21.99.001

- Planet Ocean Americas Cup ref. 215.32.43.21.04.001

 

W sumie jakby kupić wszystkie 4 to bardzo ładna i zróżnicowana kolekcja pod względem stylów i kolorów ;). Po cenach metkowych wyszło mi jedyne 778.800 więc szefostwo butiku może nawet uścisnęłoby rękę i dołożyło zapasowy pasek do turbillona ;)

ometurbi.png

omalinghi.png

omalachit.png

omamerica.png

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.