Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Butik napisał:

Wujek Seiko właśnie przyleciał i chyba będzie dobrze :) Na razie jeszcze folie nie zdjęte i długość do regulacji. Dementuję legendy o tym jak trudno go założyć.

CA9F6354-2208-4AE2-A7AA-5F75A25032B0.jpeg

56CC1E25-0758-4C0E-821D-D974A7ADF959.jpeg

7E15E34B-6CB5-41F8-BE1B-7B1D30F480B1.jpeg

ECBD7EBA-2E42-43AD-86E3-88607BBBDDAB.jpeg

4798D39B-FA6B-48D7-A794-81423529B6C0.jpeg

Brawo, piękna jest. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Butik napisał:

Wujek Seiko właśnie przyleciał i chyba będzie dobrze :) Na razie jeszcze folie nie zdjęte i długość do regulacji. Dementuję legendy o tym jak trudno go założyć.

 

A pokażesz od strony zapięcia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Butik napisał:

Wujek Seiko właśnie przyleciał i chyba będzie dobrze :) Na razie jeszcze folie nie zdjęte i długość do regulacji. Dementuję legendy o tym jak trudno go założyć.

 

 

 

 

wyglada super! Forstner ma byc u mnie w piatek, tylko ze w pelni szczotkowany wiec pokaze na speedytuesday 1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta bransa zbyt płasko wygląda, a przez to do wywijanych uch moona średnio pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Slimturtle napisał:

ciekawe czy warto dopłacić do Forstnera.

 

Nie mam pojęcia. Ja zamówiłem zanim dowiedziałem się o Forstnerze, ale teraz po odpakowaniu wydaje mi się, że nie mam czego żałować.

 

Forstner na pewno jest solidniejszy, bo z pełnych ogniw no i ma śrubki zamiast pinów. 

 

Ten natomiast jest leciusieńki :) Piny bolą, ale w sumie rozmiar ustawiasz raz i potem masz to gdzieś. Na pewno logo U odrobinę przypomina Omegę ;)

 

33 minuty temu, alleck napisał:

A pokażesz od strony zapięcia ?

 

Jutro. Dziś na szybko wrzuciłem, nie miałem czasu ani na skracanie ani odfoliowanie.

 

22 minuty temu, sanik napisał:

Dla mnie ta bransa zbyt płasko wygląda, a przez to do wywijanych uch moona średnio pasuje.

 

Musisz zobaczyć na żywo, ale w kwestii podobania trudno dyskutować.

 

Na pewno jest niesłychanie lekka, bo z giętej blachy, nie pełnych ogniw. Z jednej strony to wada, na pewno szybciej się rozciągnie, ale mam wrażenie, jakbym miał zegarek tuytanowy, tak lekki jest cały zestaw :) Poza tym po odpakowaniu bransa wydaje się strasznie mała, a to przez mocne taliowanie.

 

Tak czy siak dopiero jutro po dopieszczeniu jej zrobię więcej zdjęć, wideo i wrzucę.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Robił ktoś frankena na oryginalnych częściach? Bez problemu można kupić poszczególne części jak do Seiko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Butik napisał:

 

Nie mam pojęcia. Ja zamówiłem zanim dowiedziałem się o Forstnerze, ale teraz po odpakowaniu wydaje mi się, że nie mam czego żałować.

 

Forstner na pewno jest solidniejszy, bo z pełnych ogniw no i ma śrubki zamiast pinów. 

 

Ten natomiast jest leciusieńki :) Piny bolą, ale w sumie rozmiar ustawiasz raz i potem masz to gdzieś. Na pewno logo U odrobinę przypomina Omegę ;)

 

 

Jutro. Dziś na szybko wrzuciłem, nie miałem czasu ani na skracanie ani odfoliowanie.

 

 

Musisz zobaczyć na żywo, ale w kwestii podobania trudno dyskutować.

 

Na pewno jest niesłychanie lekka, bo z giętej blachy, nie pełnych ogniw. Z jednej strony to wada, na pewno szybciej się rozciągnie, ale mam wrażenie, jakbym miał zegarek tuytanowy, tak lekki jest cały zestaw :) Poza tym po odpakowaniu bransa wydaje się strasznie mała, a to przez mocne taliowanie.

 

Tak czy siak dopiero jutro po dopieszczeniu jej zrobię więcej zdjęć, wideo i wrzucę.

 

Gięte blachy piny itd tylko dodają uroku i klimatu vintage do tej bransoletki. Poza montażem podzielam Twoj entuzjazm choć dla mnie rządzi president :D i jeszcze odnośnie katorgi (mojej) przy montażu przypuszczam, że  chodzi o to jak mocno zagięte jest pierwsze ogniwo.  Ja we flat link widocznie mam za ciasno, w president i holzer jest ok.

 

Ps. Bardzo szybko doszlo! 

 

A ja pasek.. 

 

AJ5cAD1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wyregulowany i po zdjęciu kondoma, wygląda na prawdę fajnie. OK, czuć, że to z giętej blachy, jak jest za luźno to nawet trochę pohałasuje, ale za tę cenę moim zdaniem jakość, wygląd i dopasowanie na plus. Piny wybija się i wkłada z powrotem super łatwo, dla mnie na tę chwilę "keeper" :)

 

 

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, memento mori napisał:

Zlicytowano Omegę Władysława Szpilmana. 🙂

Na filmie kręconym przed aukcją, zegarek miał oderwany sekundnik. Ciekawe czy zostało to naprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie podrygi lata, trzeba korzystać ze słonka
23f792c833de94abc5bb63429644f58a.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minutes ago, tommly said:

Ostatnie podrygi lata, trzeba korzystać ze słonka emoji274.png

Kusisz... ;) a jedna Omega do końca roku miała wystarczyć... Jak żyć? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tts napisał:

Kusisz... ;) a jedna Omega do końca roku miała wystarczyć... Jak żyć? ;)

Tomku znam ten ból :D

Za mną też chodzą, m.in. jasna AT i Moon. Więcej do szczęścia nie potrzebuję, no może jeszcze PO z pomarańczowymi indeksami 🤣


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 hours ago, wieloryb said:

Znowu we wtorek nie trafiłem... 

 

Nie ma zmartwienia... każdy dzień ze Spidkiem na ręce jest jak wtorek... szybki wtorek... ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Butik napisał:

Już wyregulowany i po zdjęciu kondoma, wygląda na prawdę fajnie. OK, czuć, że to z giętej blachy, jak jest za luźno to nawet trochę pohałasuje, ale za tę cenę moim zdaniem jakość, wygląd i dopasowanie na plus. Piny wybija się i wkłada z powrotem super łatwo, dla mnie na tę chwilę "keeper" :)

Calkiem fajnie to wyglada, choc nie wiem czy troszke nie za bardzo sie ona blyszczy... 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, artme napisał:

Calkiem fajnie to wyglada, choc nie wiem czy troszke nie za bardzo sie ona blyszczy... 🤔

 No to tutaj wersja szczotkowna. Produkt  budżetowy, jednak ogólnie pasuje do surowości ST1. Będzie noszone.🙂

Ryż z fotki do wzięcia gdyby ktoś chciał.

 

0.JPG

3.JPG

5.JPG

6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj forstner flat link ale zdjęcia na szybko z tel

 

4DDB5301-9C61-41AC-83CF-C5EF73BA8ADF.thumb.jpeg.a3323e5b8011bf732f5b9ec188f34d57.jpeg

 

6CB3961D-7738-4D88-B768-B0363B5B4CFF.thumb.jpeg.581467849328e09c68a82ed2dd0857fb.jpeg

 

5DD3E37D-70E2-41E2-8CF5-423F0BA688B7.thumb.jpeg.b71bf5fb2eaa8f068731b525c68c3607.jpeg

 

1219BA7E-1636-4E71-B571-92DF84435DBF.thumb.jpeg.b3a922d3cee70a6924bde26fc210ab76.jpeg

 

F17BA8FA-A261-4B8B-853A-DEFA103CD866.thumb.jpeg.6e1a192649fcb9b95c0cce1fdbfdfb7e.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pasuje, montaż trochę frustrujący, lekka, taka vintage bardzo jak w moich Omegach staruszkach.

89USD, jakość do zaakceptowania😄

Edytowane przez Repsak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Repsak napisał:

Wszystko pasuje, montaż trochę frustrujący, lekka, taka vintage bardzo jak w moich Omegach staruszkach.

89USD, jakość do zaakceptowania😄

Swietnie wyglada! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, orlis napisał:

Swietnie wyglada! 

Forstner wiadomo lepszy produkt. Za późno cynk dostałem i zamówiłem uncle, ale tak jak pisałem jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.