Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Tjuzdej! (Not soł spidi ;))

 

(foto załapało się we wczorajszym lajwie Tima :))

 

9D0CBF2D-2C24-44AA-9638-0783DD87F9EB.jpeg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy nowa Omega Aqua Terra ref. 231.10.42.21.01.003 za 18k to normalna cena, czy za drogo? Czy to popularny model?, czy pod kątem opłacalności lepiej się nie pchać i np. wybrać droższy ref. 220.10.41.21.01.001 z werkiem 8900 zamiast 8500? Czy przy ewentualnej sprzedaży dużo stracę?

Edytowane przez SebaZ74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, SebaZ74 napisał:

Cześć, czy nowa Omega Aqua Terra ref. 231.10.42.21.01.003 za 18k to normalna cena, czy za drogo? Czy to popularny model?, czy pod kątem opłacalności lepiej się nie pchać i np. wybrać droższy ref. 220.10.41.21.01.001 z werkiem 8900 zamiast 8500? Czy przy ewentualnej sprzedaży dużo stracę?

 

Osobiście wybrałbym nowszą referencję. Zegarek mi się bardziej podoba a 20% rabatu powinieneś dostać więc różnica w cenie niewielka. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, SebaZ74 napisał:

Cześć, czy nowa Omega Aqua Terra ref. 231.10.42.21.01.003 za 18k to normalna cena, czy za drogo? Czy to popularny model?, czy pod kątem opłacalności lepiej się nie pchać i np. wybrać droższy ref. 220.10.41.21.01.001 z werkiem 8900 zamiast 8500? Czy przy ewentualnej sprzedaży dużo stracę?

 

AT nowa wersja do dobry i popularny model, warty zakupu. Cena 18k jest OK, jak masz historię u AD na pewno można wyciągnąć lepiej, ale można trafić gorzej.

 

Jeśli pchasz się w zegarki pod kątem opłacalności albo myślisz ile stracisz przy sprzedaży to kup G-Shocka (serio).

 

Werk 8900 to chyba najlepszy mechanizm Omegi aktualnie, super dokładny i funkcjonalny.

 

Starsza ref na 8500 też jest dobra, ale jednak starsza. Sam zegarek ma trochę inną kopertę i inaczej nacinane paski na tarczy (pionowo vs poziomo) - jeśli podoba Ci się to bierz.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc :)

No właśnie zauważyłem, że paski mają inaczej i bardziej podoba mi się nowa wersja z poziomymi, też napis na tarczy na dole z dwoma wierszami 

nie trzema bardziej mi pasuje. Jeszcze zapytam, jeżeli bym chciał go sprzedać powiedzmy po roku w stanie nieużywanym to ile stracę? Czy porównując do zegarków Ball jakościowo ta konkretna Omega jak się ma do nich? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapragnąłem spróbować vintage i taka oto Konstelacja właśnie do mnie przyjechała, ale to chyba jednak nie moje klimaty. Jakby ktoś szukał takowej, to zapraszam :)

 

1a.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, SebaZ74 napisał:

Dziękuję za pomoc :)

No właśnie zauważyłem, że paski mają inaczej i bardziej podoba mi się nowa wersja z poziomymi, też napis na tarczy na dole z dwoma wierszami 

nie trzema bardziej mi pasuje. Jeszcze zapytam, jeżeli bym chciał go sprzedać powiedzmy po roku w stanie nieużywanym to ile stracę? Czy porównując do zegarków Ball jakościowo ta konkretna Omega jak się ma do nich? 

 

 

Co do porównania Omega / Ball -> nie miałem nigdy w ręku tego drugiego, wg ogolnie przyjętego uznania marek Omega jest znacznie wyżej od Balla, ale to zawsze trzeba porównać ze sobą konkretne zegarki.

 

Co do pytania o ewentualną stratą to sorry, ale nikt tutaj nie ma szklanej kuli i na takie pytanie Ci nie odpowie. Ewentualnie sprawdź na Chrono 24 jak cena danego modelu kształtuje się w ostatnich latach.

 

Decyduj się asap, bo ceny od jutra w górę 6-8%

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji środy.....

 

Omega i Longines w jednym spały domu ....😉

20200930_174227.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Butik napisał:

 

Co do porównania Omega / Ball -> nie miałem nigdy w ręku tego drugiego, wg ogolnie przyjętego uznania marek Omega jest znacznie wyżej od Balla, ale to zawsze trzeba porównać ze sobą konkretne zegarki.

 

Co do pytania o ewentualną stratą to sorry, ale nikt tutaj nie ma szklanej kuli i na takie pytanie Ci nie odpowie. Ewentualnie sprawdź na Chrono 24 jak cena danego modelu kształtuje się w ostatnich latach.

 

Decyduj się asap, bo ceny od jutra w górę 6-8%

Skąd info o podwyżce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z racji środy.....
 
Omega i Longines w jednym spały domu ....
20200930_174227.thumb.jpg.d6facbab6c50ef157b97384feadc7d87.jpg

Ała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było jedna rodzina 😃

8 minut temu, Krystian napisał:


Ała emoji51.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie było jedna rodzina 
 

Bardziej mi chodzi o „wbijanie palcy w żebra”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Krystian napisał:


Bardziej mi chodzi o „wbijanie palcy w żebra” emoji2957.png

 

Spokojnie,  żadna koperta przy zdjęciach nie ucierpiała  :) Wbrew pozorom jest delikatna przerwa między jednym a drugim zegarkiem. Sam mam uczulenie na takie rzeczy , więc pilnuję 🤓

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie z dzisiaj

20200930-162014.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, tommly napisał:

Zapragnąłem spróbować vintage i taka oto Konstelacja właśnie do mnie przyjechała, ale to chyba jednak nie moje klimaty. Jakby ktoś szukał takowej, to zapraszam :)

 

1a.jpg


pasowałaby u mnie :D

 

043380-B7-7-B46-482-B-86-CB-043-FD0-CD99

upload pictures
 

Jeśli jeszcze jest dostępna, to napisz proszę na PW ile cenisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ArtiP napisał:

 

Spokojnie,  żadna koperta przy zdjęciach nie ucierpiała  :) Wbrew pozorom jest delikatna przerwa między jednym a drugim zegarkiem. Sam mam uczulenie na takie rzeczy , więc pilnuję 🤓

Po prostu obróc Omegę o 180 stopni i po kłopocie, sam tak mam w  roto :)

4 minuty temu, Michal93 napisał:


pasowałaby u mnie :D

Jeśli jeszcze jest dostępna, to napisz proszę na PW ile cenisz :)

Zdecydowanie :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tommly napisał:

Po prostu obróc Omegę o 180 stopni i po kłopocie, sam tak mam w  roto :)

Zdecydowanie :)

Masz rację i one dokładnie tak się kręcą.  W tej konfiguracji pozują tylko do zdjęcia  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, proki1971 napisał:

Skąd info o podwyżce ?

Ja mam z AD. Ale nie wiedziałem, że jutro, słyszałem, że w ciągu tygodnia, może dwóch.

Ale nie wszystko, 300m zdaje się nie, z kolei złote tak.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lumiclock napisał:

hatch?

 

2 minuty temu, dzikipl napisał:

Jak ją zobaczyłem nie mogłem o niej zapomnieć :)

Świetna.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, proki1971 napisał:

Skąd info o podwyżce ?


Od mojego AD, ale jednak przesunięta „z przyczyn technicznych”.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.