Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

34 minutes ago, orlis said:

Jestem w szoku, na omegaforums już prawie 80 stron o nadchodzącym snoopym a tu cisza.. widać że Kmziz to jednak Rolexem stoi ;)

Po prostu chyba tam już wszystko powiedzieli. ;) Zresztą, nie ma co już spekulować. Dowiemy się za ok 3h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już?

 

https://www.omegawatches.com/watch-omega-speedmaster-moonwatch-anniversary-series-31132403006001

 

Edyta: Sam odpowiem, chyba tak. ;) Teraz dopiero mi się pojawiło na listingu Spidków. Sorry za SPAM.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, nicon said:

Która to już specjalna/kolekcjonerska/limitowana edycja Speedmastera? Każdy odgrzewany kotlet ma jakiś limit odgrzań zanim stanie się niejadalny, Speedmasterowi się już chyba przelało.

W tym wypadku chyba napędem jest Snoopy z 2015, którego cena przekroczyła już granicę absurdu.

Tu będzie nie limited edition, a limited production.

Dla mnie w tym roku bardzo ciekawą propozycją jest Ed White. Szkoda tylko, że w PL go jeszcze oficjalnie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, po co podniecać się „ nowościami Omegi” króre do sprzedaży trafiają 12 m- cy później...jak już wszyscy, no prawie wszyscy odebrali Rolexa ;-). Limitowana produkcja sugeruje „stary mechanizm składny po nowemu”  i cenę powyżej 12 tyś Euro...i niektórzy dali zaliczki w ciemno ...to pewnie Ci którzy krytykują takie praktyki w Kruku .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czekanie na zegarek po parę miesięcy  , czy nawet jeszcze dłużej to jakaś pomyłka.  To takie sztuczne napędzanie prestiżu,  szczególnie widać to właśnie u Rolexa , a szkoda , bo zarówno Omega jak i Rolex mają już taki prestiż,  ze nie muszą robić takich zabiegów.  Ja na pewno nie kupiłbym zegarka w ciemno.  Musi być test nadgarstkowy i  mam się z nim dobrze czuć.  A kupować tylko po to , żeby się przed kimś pochwalić,  że mam , to zakrawa o mocną zaściankowość.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MasterMind napisał:

Jak wracać do posiadania Omegi, to tylko w wielkim stylu :P

 

Omega Seamaster Calendar z końcówki lat 50-tych, niepolerowana koperta z litego 18 karatowego złota - ciekawostka - koperta francuska z numerem seryjnym i starym logo Omegi - bez numeru referencyjnego. Niebieska wskazówka sekundowa, datownik w ruletkę (raz czarna, raz czerwona data). Wewnątrz piękny kaliber 503 z automatycznym naciągiem.

 

 

Prawdziwe cudeńko 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny! Tylko 42700 na metce niestety. Trochę szkoda, że bez limitki. Ale już wiadomo, że zwykły speedy dostanie odświeżony mechanizm i pewnie przy okazji kolejną podwyżkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Michal93 napisał:

Świetny! Tylko 42700 na metce niestety. Trochę szkoda, że bez limitki. Ale już wiadomo, że zwykły speedy dostanie odświeżony mechanizm i pewnie przy okazji kolejną podwyżkę :)

I niestety grubszą kopertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tommaso napisał:

I niestety grubszą kopertę.

Dla mnie to nawet na plus, bo zwykły model jest u mnie „na granicy”. Taki 44 mm i grubsza koperta byłoby mega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Michal93 napisał:

Dla mnie to nawet na plus, bo zwykły model jest u mnie „na granicy”. Taki 44 mm i grubsza koperta byłoby mega :)

 

No w końcu ktoś ma podobne upodobania , a już myślałem,  że tylko ja jestem zwolennikiem takich gabarytów  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Michal93 napisał:

Dla mnie to nawet na plus, bo zwykły model jest u mnie „na granicy”. Taki 44 mm i grubsza koperta byłoby mega :)

Taki już jest i też jest „ Mega” ...wielki, gruby, fajny ...każdemu wg potrzeb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, desmo napisał:

Taki już jest i też jest „ Mega” ...wielki, gruby, fajny ...każdemu wg potrzeb

Ano ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny i nosiłbym, ale tyle kasy na to bym niestety nie wydał...

 

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w cenę wliczyli straty spowodowane odsunięciem premiery Bonda...przestaje mnie być stać na Omegę ...co za czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Michal93 napisał:

Dla mnie to nawet na plus, bo zwykły model jest u mnie „na granicy”. Taki 44 mm i grubsza koperta byłoby mega :)

Rozmiar jest standardowy, 42mm. Pewnie grubość będzie większa ze względu na coaxiala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale brak motylka do paska to trochę słabo , trzeba będzie dokupić albo się z tym pogodzić 🥺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, sanik napisał:

Rozmiar jest standardowy, 42mm. Pewnie grubość będzie większa ze względu na coaxiala.


wiem, pisałem co byłoby z mojej strony „mega” ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, nicon napisał:

Słaby to jest brak bransolety przy tej cenie. Tak jakby tego szmacianego paska nie mogli dać w zestawie.

Może nie mogli dobrać niebieskiego odcienia śrubek...limitowana produkcja zakłada że nie będą dokładać do interesu z powodu mniejszego zainteresowania. Zegarek dla fanów bo w inwestorów wątpię.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.