Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HaveFun

Takie zdjęcia nie pomagają mi go nie kupić 😕 wew walka trwa że nie potrzebuje kolejnego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pomogę podjąć decyzję. 527c537c89a90aefd8ea55a9dc26a970.jpgf966d73c19037ff60f05021add282602.jpg

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, HaveFun napisał:

Takie zdjęcia nie pomagają mi go nie kupić 😕 wew walka trwa że nie potrzebuje kolejnego zegarka.

Jak potrzebujesz się przekonać aby nie kupić, to możesz spróbować przyjrzeć się indeksowi "12". Słyszałem, ze niektórych to zniechęca :)

 

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, HaveFun said:

Takie zdjęcia nie pomagają mi go nie kupić 😕 wew walka trwa że nie potrzebuje kolejnego zegarka.

Kolejnego to może nie, ale Moona potrzebujesz... ;) Jak się ma ilość zgadzać to trzeba wytypować coś do odstrzału..

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak człowiek siedzi w domu i się nudzi, to zawsze coś wykombinuje ;) ... naszło mnie żeby trochę szufladę przewietrzyć i zejść z ilości na jakość.  Jak myślicie, spieniężyć PO i dołożyć AT 41mm (231.10.42.21.02.001), czy pogonić 2-3 inne zegarki i dokupić Aqua Terre?

 

 

omegi3.jpg

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, sprzedaj! Tak samo jak ja, mam wystawione 4 sztuki vintage na sprzedaż i co? Dokupiłem od kolegi Tommly kolejną Cshape :D

 

6807-DF5-C-E3-EF-473-D-BEDA-A1-F282520-E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minutes ago, Macmac said:

Jak człowiek siedzi w domu i się nudzi, to zawsze coś wykombinuje ;) ... naszło mnie żeby trochę szufladę przewietrzyć i zejść z ilości na jakość.  Jak myślicie, spieniężyć PO i dołożyć AT 41mm (231.10.42.21.02.001), czy pogonić 2-3 inne zegarki i dokupić Aqua Terre?

Te trzy powinny zostać. Co najwyżej dokupić AT.

1 hour ago, fanfar19 said:

Jak potrzebujesz się przekonać aby nie kupić, to możesz spróbować przyjrzeć się indeksowi "12". Słyszałem, ze niektórych to zniechęca :)

Ludzie różne rzeczy gadają... oczywiście szanujemy to;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram poprzedników, w razie braku środków można jeszcze sprzedać nerkę i wtedy kupić dwie AT;-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Macmac napisał:

Jak człowiek siedzi w domu i się nudzi, to zawsze coś wykombinuje ;) ... naszło mnie żeby trochę szufladę przewietrzyć i zejść z ilości na jakość.  Jak myślicie, spieniężyć PO i dołożyć AT 41mm (231.10.42.21.02.001), czy pogonić 2-3 inne zegarki i dokupić Aqua Terre?

Ja będę stronniczy, sprzedać mi PO, bo szukam i kupić AT, może potem odkupię, bo też jasna z ramką daty mi się podoba :D

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, tommly said:

Ja będę stronniczy, sprzedać mi PO, bo szukam i kupić AT, może potem odkupię, bo też jasna z ramką daty mi się podoba :D

 

No i wydało się... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać SMPc (po co dwie Omegi z czarną tarczą) a ja chętnie ją przygarnę 😁 A tak na poważnie to dokupić AT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.10.2020 o 16:48, alleck napisał:


Wygląda bardzo przyjemnie, świetnie kontrastujący niebieski z białym. Atrakcyjny i jakościowy ale to oczywiste w przypadku Omegi.

Przeznaczony dla miłośników , Omega wie co robi , wyprodukuje tego tyle ile trzeba. 
Cena? Na tym Omega tnie więc drożyzna ale porównując do króla to jest konkurencyjnie , bardzo 😉.

W dalszym ciągu liderem speedmasterów pozostaje klasyczny moonwatch.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Macmac napisał:

Jak człowiek siedzi w domu i się nudzi, to zawsze coś wykombinuje ;) ... naszło mnie żeby trochę szufladę przewietrzyć i zejść z ilości na jakość.  Jak myślicie, spieniężyć PO i dołożyć AT 41mm (231.10.42.21.02.001), czy pogonić 2-3 inne zegarki i dokupić Aqua Terre?

 

 

 

sprzedaj te 3,dołoz 10K i kup rolexa pepsi :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Macmac napisał:

...

spieniężyć PO i dołożyć AT 41mm (231.10.42.21.02.001), czy pogonić 2-3 inne zegarki i dokupić Aqua Terre?

To ja będę w opozycji do powyższych postów. 

Sprzedaj Moona i kup AT. 

PO w tej wersji jest kozak. 

 

A jak się znudzi AT to pomogę. Oczywiście za pu ceny. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun

Pozbyć się tej "paskudnej" SMPc 😍😍😍 w rozsądnej cenie 😁 lub pokazać co jest innego do sprzedania w pudełku🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, robol1 napisał:

sprzedaj te 3,dołoz 10K i kup rolexa pepsi :)

 

Nie ma takiej opcji .. moon w prezencie od małżonki na 50-tke = niesprzedawalny ... a poza tym rolki mi nie leżą, no może poza vintydżami.

 

18 minut temu, Dorian06 napisał:

To ja będę w opozycji do powyższych postów. 

Sprzedaj Moona i kup AT. 

PO w tej wersji jest kozak. 

 

A jak się znudzi AT to pomogę. Oczywiście za pu ceny. :D

Jak wyżej :) 

 

Dzięki kolegom za sugestie i rady ... zostają wszystkie omegi, a na bazarek do braitka dołączy kilka sztuk i jak będzie kasa, to poluję na AT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie żadnego z tej 3 nie sprzedawałbym na Twoim miejscu, chyba że któryś z zakupów był błędem (za duży , za ciężki , niewygodny). Nowa Omega, choćby przepiękna AT również po jakimś czasie może się  znudzić 🙂.


Co do sprzedaży moona już się wypowiedziałeś , ale dodam,że jeśli w kolekcji nie ma suba ani Patka to musi być moon (rekomenduje to jako umiarkowany krytyk moona).


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz tak koledzy radza to i ja prosze o rade. Ultraman czy Alaska Project ? Oba zegarki sa dostepne teraz w mojej okolicy ale potrzebuje pchniecia do tego ostatniego kroku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co oprócz tego masz w pudełku. 

 

 

Dla mnie Alaska.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minutes ago, Majk2 said:

Jak juz tak koledzy radza to i ja prosze o rade. Ultraman czy Alaska Project ? Oba zegarki sa dostepne teraz w mojej okolicy ale potrzebuje pchniecia do tego ostatniego kroku. 

Ultraman to nie Snoopy więc Alaska.

Które modele, co w pudełku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.