Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Mariusz, fajny material. To jest niesamowity zegarek. Kto w kolejce, ten szczesliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bibbi napisał:

Dzieki Mariusz, fajny material. To jest niesamowity zegarek. Kto w kolejce, ten szczesliwy emoji2957.png

Mówisz? ;)

Na tym filmie nowy Snoopy wypada dobrze. Nawet bardzo dobrze.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak do końca nie wiem,
Super sprawa z tą obracającą się ziemią, rakietą, księżyc, tzw. woow factor na wysokim poziomie,
ale kiedyś, o ile w ogóle, to się może znudzić.
Nie wiem, czy nie wolałbym szkiełka, mechanizm byłoby widać.
Ale trzeba przyznać że "rozbili bank".

Kurde, żeby z czegoś tak nieistotnego i niepotrzebnego jak zegarek mechaniczny zrobić przedmiot porządania.
Mistrzostwo świata.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkiego tak naprawdę można zrobić  przedmiot pożądania.  To się nazywa marketing  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, marketing,
, a każdy głosuje swoimi pieniędzmi.

Nosiłbym, ale mnie nie stać na zakup, nie w tej chwili :(

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie  tak 👍 im dłużej przyglądam się Snoopiemu,  tym bardziej mi się podoba.  Dobrze,  ze dla mnie w tej chwili cena jest zaporowa,  bo inaczej... oj.... brałbym 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zapisany i nie mogę się doczekać odbioru :) niestety brak jak na razie konkretnego terminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania zaczepno-prowokujące 😉

 

Czy komuś się nie podoba nowy Snoopy? Czy ktoś uważa, że czarno-biały bił go na głowę po stokroć?

 

W moim przypadku odpowiedzi są dwukrotnie twierdzące. Nie jest jakiś strasznie zły, ot po prostu tysiąc pięćsetna wersja Speediego. Fajnie, że jest ich tyle, bo każdy znajdzie coś dla siebie, dobierze kolory jakie mu odpowiadają. W tegorocznym Snoopim wg mnie za mało się postarali o jakąkolwiek oryginalność przedniej strony, klasyczna tarcza bez smaczków pokolorowana na 2 kolory i dodany, a wręcz upchnięty sprawdzony bohater. Jednak poprzedni był bardziej intrygujący, ciekawy, przemyślany, z pewnym "smaczkiem" (14s i chmurka z myślami Snoopiego, ciekawie rozwiązana luma). Czarno-biały ciągle powoduje u mnie efekt WOW, a ten jakoś od początku nie chce zacząć mi się podobać 🤷‍♂️

Edytowane przez mc9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten model kupiłbym właściwie dla samego dekla. Tylko trochę głupio byłoby nosić zegarek deklem do góry 🤣

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takie same odczucia.  Tutaj dałbym przód z biało- czarnego , a dekiel z obecnego.  Jest obłędny  😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, orlis napisał:

Ja jestem zapisany i nie mogę się doczekać odbioru :) niestety brak jak na razie konkretnego terminu.

 

4 godziny temu, ArtiP napisał:

Dokładnie  tak 👍 im dłużej przyglądam się Snoopiemu,  tym bardziej mi się podoba.  Dobrze,  ze dla mnie w tej chwili cena jest zaporowa,  bo inaczej... oj.... brałbym 😁

 

Godzinę temu, beniowski napisał:

Ja ten model kupiłbym właściwie dla samego dekla. Tylko trochę głupio byłoby nosić zegarek deklem do góry 🤣

 

51 minut temu, ArtiP napisał:

Mam dokładnie takie same odczucia.  Tutaj dałbym przód z biało- czarnego , a dekiel z obecnego.  Jest obłędny  😁

 

Godzinę temu, mc9 napisał:

Pytania zaczepno-prowokujące 😉

 

Czy komuś się nie podoba nowy Snoopy? Czy ktoś uważa, że czarno-biały bił go na głowę po stokroć?

 

W moim przypadku odpowiedzi są dwukrotnie twierdzące. Nie jest jakiś strasznie zły, ot po prostu tysiąc pięćsetna wersja Speediego. Fajnie, że jest ich tyle, bo każdy znajdzie coś dla siebie, dobierze kolory jakie mu odpowiadają. W tegorocznym Snoopim wg mnie za mało się postarali o jakąkolwiek oryginalność przedniej strony, klasyczna tarcza bez smaczków pokolorowana na 2 kolory i dodany, a wręcz upchnięty sprawdzony bohater. Jednak poprzedni był bardziej intrygujący, ciekawy, przemyślany, z pewnym "smaczkiem" (14s i chmurka z myślami Snoopiego, ciekawie rozwiązana luma). Czarno-biały ciągle powoduje u mnie efekt WOW, a ten jakoś od początku nie chce zacząć mi się podobać 🤷‍♂️

Czym więcej materiałów pojawiających się w necie, na YouTube, tym bardziej przekonuję się, że warto mieć jakąś Omegę - tę konkretną Omegę :) Poprzednia wersja Snoopy jest super - wręcz kultowa, ta jednak w niczym jej nie ustępuje..


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, orlis napisał:

Ja jestem zapisany i nie mogę się doczekać odbioru :) niestety brak jak na razie konkretnego terminu.

 

Szczerze zazdroszczę,  i liczymy na fotki , jak już będziesz szczęśliwym posiadaczem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy snoopie to jeden z niewielu speedmasterow które mi się podobają. Dobrze dobrane kolory. Fajne bajer z deklem. Poprzedni nie robi na mnie takiego wow (no chyba ze mówimy o jego cenie na rynku wtórnym ) 😉😉😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to proszę o głosy, który wg Was wygląda najlepiej? :o

Omega-Speedmaster-Silver-Snoopy-Award-50th-Anniversary-310.32.42.50.02.001-7-768x512.jpg

omega-speedmaster-apollo-13-silver-snoopy-1-600x480.jpg

Omega-Speedmaster-Professional-Snoopy-Award-2003-3578.51-768x512.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie , ceny powyżej 100 tys to duża przesada , ale lumę ma naprawdę niezłą .  Obecna wersja to "tylko" niecałe 43 tys , a dekiel to rewelacyjny dodatek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz pisałem powyżej.  Wersja czarno - biała , a dekiel z niebieskiej  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minutes ago, mario1971 said:

Czym więcej materiałów pojawiających się w necie, na YouTube, tym bardziej przekonuję się, że warto mieć jakąś Omegę - tę konkretną Omegę :) Poprzednia wersja Snoopy jest super - wręcz kultowa, ta jednak w niczym jej nie ustępuje..

Mam podobne odczucia... 

Jeszcze od siebie dorzucę:
 

 

 

8 minutes ago, mario1971 said:

No to proszę o głosy, który wg Was wygląda najlepiej? :o

SSA 1 się nie liczy... ani żadna rocznica, ani nic specjalnego Omega nie zrobiła. Natomiast SSA2 i SSA3 to klasa sama w sobie, każda inna i każda na swój sposób kultowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, vitriol said:

Z cyklu - Szaleństwa Vintage.

 

Licytują dla tej jednej pomarańczowej wskazówki, która i tak nie wiadomo czy jest autentyczna.

 

https://www.ebay.com/itm/274524212922

 

 

Szaleństwo! Szaleństwo też dopadlo Snoopiego... Popatrzcie jak cena SSA1 poszła w górę przez ost. kilka tygodni. 

Powtórzę się i zapytam: gdzie jest granica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, mario1971 napisał:

No to proszę o głosy, który wg Was wygląda najlepiej? :o

Biały, Niebieski, Czarny.

Choć nowy snoopy jest bardziej luzacki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, orlis said:

Ja jestem zapisany i nie mogę się doczekać odbioru :) niestety brak jak na razie konkretnego terminu.

Ja się jeszcze nie zapisałem. Żuję temat, a nowe materiały w sieci coraz bardziej mnie zmiękczają. Coś mi się wydaje, że jak ją na żywo zobaczę, to będzie szybka decyzja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zagłosować podobnie: biały, niebieski z tym samym czasem (przegrał fotofinisz o długość nosa), i czarny ze stratą całego okrążenia.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.