Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Maserati napisał:

Oczywiście że brakuje Tobie jednego egzemplarza na rękę , skoro pudełko już pełne . Ale wg mnie brakuje ...Rolexa 🙂

 

Ale to podforum OMEGI, więc tylko tę część pudełka pokazuję ;)

Mam co nosić, jak wszystkie śpią na szczęście :D

Do Rolexa podchodziłem 2 razy, nigdy nie mieliśmy się ku sobie i raczej nie będziemy, więc dla mnie na tę chwilę temat zamknięty.

 

Godzinę temu, Mirosuaw napisał:

[...]w tym zestawie zbliżone stylistycznie są Aqua Terra i Globemaster[...]

 

Tutaj mamy zania bardzo odmienne, bo dla mnie to kompletnie różne zegarki, pod względem wielkości, stylu, inna luneta, inna tarcza (nie tylko kolorystycznie), wskazówki itd.

 

50 minut temu, mc9 napisał:

[...]pomyśl o SMP 300 czarnej albo niebieskiej, z tą białą będziesz się rzucać w oczy[...]

 

Oj nie, jak widzisz staram się różnicować stylowo i kolorystycznie, więc na drugą SMP już nie ma miejsca. Może kiedyś wprowadzą taką samą białą SMP tylko z GMT czerwonym (pomarzyż zawsze warto) to wtedy zrobię podmiankę.

 

Tak czy siak Muna jednak raczej nie zamienię, bo to jednak klasyk i znacznie mniejszy rozmiarowo, a przypomniało mi się jak nie mogłem przyzwyczaić się do rozmiaru, gdubości i masy PO, to w tym fazowoksiężycowym spidim będzie pewnie jeszcze gorzej.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Moona na sterydach :D A wszystko przez czerwone dodatki, robią robotę.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kmpiast napisał:

Piękna AT i najładniejsza wariacja bondowska!

Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mc9 napisał:

Wybaczcie spam, ale jak już wyciągnąłem aparat to mnie troszku poniosło 🤷‍♂️

 

 

Takie piękne foty (ta i również wcześniejsza) wrzucaj na wątek Makro. Żeby takimi zdjęciami mogli się cieszyć nie tylko miłośnicy Omeg. 👍

 

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/176211-makro/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Takie piękne foty (ta i również wcześniejsza) wrzucaj na wątek Makro. Żeby takimi zdjęciami mogli się cieszyć nie tylko miłośnicy Omeg. 👍

 

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/176211-makro/

 

 

 

O losie ...nawet nie wiedziałem,  że taki wątek istnieje , i takie zdjęcia.  Dzięki za link 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ArtiP napisał:

 

O losie ...nawet nie wiedziałem,  że taki wątek istnieje , i takie zdjęcia.  Dzięki za link 👍

 

Proszę bardzo 😁

Bardzo lubię oglądać takie zegarkowe makrofotografie, bo na nich świetnie widać piękno detali i precyzję wykonania zegarkowych elementów (przynajmniej w przypadku większości zegarków 😉)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Proszę bardzo 😁

Bardzo lubię oglądać takie zegarkowe makrofotografie, bo na nich świetnie widać piękno detali i precyzję wykonania zegarkowych elementów (przynajmniej w przypadku większości zegarków 😉)

 

Lepiej się tego chyba nie da ująć  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Takie piękne foty (ta i również wcześniejsza) wrzucaj na wątek Makro. Żeby takimi zdjęciami mogli się cieszyć nie tylko miłośnicy Omeg. 👍

 

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/176211-makro/

 

 

 

w tej chwili się dowiedziałem, że jest taki wątek, dzięki!. Coś czuję, że spędzę tam dzisiejszy wieczór 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, proki1971 napisał:

Fajna . Nie chcesz sprzedać ?

Dzięki. Nie. Nie przewiduje jej sprzedawać. Ale jakby coś to się odezwę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie leży mi kompletnie. W foliach poszła do pudełka

Miałem identycznie, do momentu gdy wymieniłem zapięcie na to z mikroregulacją. Co prawda samo zapięcie większe (dłuższe), ale możliwość idealnego dopasowania - bezcenna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki chyba z pierwszego dnia jak założyłem nowe zapięcie, teraz niestety już bardziej porysowane.

79cf6f8f813cee3b10914f32cb08f759.jpg

5f218e6515492e4300a96aaa9b21a652.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Michal93 napisał:

 

Jak przeważnie wolę bransy niż paski, tak w tym przypadku druga opcja, wg mnie, bierze górę. Mam bardzo podobny pasek, tyle że na Worldmasterze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, paul221 napisał:

Jak przeważnie wolę bransy niż paski, tak w tym przypadku druga opcja, wg mnie, bierze górę. Mam bardzo podobny pasek, tyle że na Worldmasterze. 

Moonwatch na bransie wygląda bardzo grzecznie, wręcz neutralnie. Dopiero na paskach nabiera charakteru, szczególnie na tych brązowych, ze skóry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Michal93 napisał:

Nie leży mi kompletnie. W foliach poszła do pudełka :)

 

Kup sobie Uncle Seiko albo Forstnera.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przymierzałem Moona po raz drugi (klasyczny hesalit) bo zbieram się powoli do zakupu. Teraz jakoś rzuciła mi się w oczy pewna tandetność tej bransolety. Sama koperta ok ale zegarek broni się tylko swoim klimatem bo nie widać za bardzo na co się wydaje. Porównałem jakość wykonania z moim Tudorem - to wypadło mocno na niekorzyść Moona. Pewnie i tak kupię z myślą o noszeniu na pasku właśnie ale po wczorajszym nie spieszę się bardzo i chyba nie musi być nowy od AD.

Nie chce urazić fanów - subiektywne odczucia.

Edytowane przez Rethel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, 

 

Przede wszystkim gratulacje świetnej kolekcji mojej ulubionej marki! Fajnie ją zróżnicowałeś.

 

co do moonwatcha, może będzie kontrowersyjnie ale od tego jest forum ;)

tak naprawdę klasyki  nie masz bo masz szafirowa kanapkę. Wiec mi osobiście nie byłoby szkoda wymienić na fazę księżyca. 
Ale na Twoim miejscu postawiłbym na... cal.321 - bardziej klasycznie (jeśli chodzi o mechanizm) się nie da :) No i jakość wykonania też z innej półki

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.