Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

dubel;-(

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

2au1C05.jpg

 

BlFjGaD.jpg

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białas Snoopy 2 w pełnym jesiennym słoneczku.

 

OMG jak niby głupi pasek może zmienić podejście do sikora. Do tej pory noszony okazjonalnie, mam wrażenie, że teraz zdominuje nadgarstek.

 

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ST2? Gratulacje! Fajny zegar - ja żałuję, ze sprzedałem swojego.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

nie jestem znawcą tematu, ale posiadaczem zegarka tej marki. Pasek kończy żywot i poszukuję jego następcy. Pasek jest ząbkowany szer. 16 mm.

Może Ktoś posiada informacje , gdzie szukać , gdzie kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ryszard590 napisał:

Witam !

nie jestem znawcą tematu, ale posiadaczem zegarka tej marki. Pasek kończy żywot i poszukuję jego następcy. Pasek jest ząbkowany szer. 16 mm.

Może Ktoś posiada informacje , gdzie szukać , gdzie kupić ?

Co znaczy ząbkowany? 

Pokaż czego szukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Majk2 napisał:

Real wygrywa El Clasico, ja mam nowy zegarek, chyba to dobry dzień :) 

 

Gratuluję ultramana.

Zwycięstwa RMC już nie 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Białas Snoopy 2 w pełnym jesiennym słoneczku.

OMG jak niby głupi pasek może zmienić podejście do sikora. Do tej pory noszony okazjonalnie, mam wrażenie, że teraz zdominuje nadgarstek"

Fajnie że cieszy ale piszac obiektywnie jakoś gryzie mi się ten pasek do tego zegarka. Guma dużo lepiej pasuje,  ze względu dopasowania do uszu.

Edytowane przez Muzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Majk2 napisał:

Real wygrywa El Clasico, ja mam nowy zegarek, chyba to dobry dzień :) 

 

Gratuluję zakupu! W końcu jakaś odmiana bo tu na forum tylko wybory miedzy szafirową kanapką a hesalitem, innych edycji prawie nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Qsto napisał:

Taki "białasek" dołączył do mojego stadka Seamasterów!

Tu również pogratuluję. 

Niech się nosi. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, orlis napisał:

Gratuluję zakupu! W końcu jakaś odmiana bo tu na forum tylko wybory miedzy szafirową kanapką a hesalitem, innych edycji prawie nie widać.

Dzięki. Zastanawiałem się między Ultramanem a Alaska project. Bardziej podobała mi się Alaska ale wymagała serwisu, widoczne wgniecenie na bezelu i szkoło przez, które mało co było widać wiec jest Ultraman ale cieszy tak samo. Chyba ze wszystkich moich zegarków najmniej cieszyłem się na Hulka. Co prawda euforia była po telefonie ale już później tylko w dół. A dzisiaj radość jak dziecko w święta :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alaska to mój graal...:) Marek (demollo) miał nówkę sztukę w stanie NOS zakupioną z butiku w 2017r...ale jednak trochę ponad mój budżet była. Z tego co wiek to już się sprzedała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Muzzy napisał:
Fajnie że cieszy ale piszac obiektywnie jakoś gryzie mi się ten pasek do tego zegarka. Guma dużo lepiej pasuje,  ze względu dopasowania do uszu.

 

To jest akurat opinia SUBIEKTYWNA, do której masz pełne prawo. Nie ma tutaj zasad obiektywnych.

 

Co do gumy - mam, a od zakupu "Snoopyego" jest na sprzedaż. Szczerze - nic nigdy dotychczas w zegarkach (a przewinęło się ich przeze mnie sporo, w tym wiele omeg) nie wkurzało mnie tak jak to beznadziejne zapięcie, którymi "uszczęśliwiła" Omega użytkowników SMP. Na pohybel!

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tym zapięciem jest nie tak? Miałem i nie widziałem w nim nic irytującego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, orlis napisał:

A co z tym zapięciem jest nie tak? Miałem i nie widziałem w nim nic irytującego 

 

Podwójne wygięcie bolca powoduje, że trzeba wyczyniać ekwilibrystyczne sztuczki, żeby pasek zapiąć z dobrym dopasowaniem i nie mniej się namanipulować, żeby zegarek zdjąć z ręki. Ja wiem, że to teoretycznie ma zapobiec samodzielnemu otwarciu, ale zwykłe zapinki mi się jeszcze nie otworzyły, tej miałem kompletnie dość.

 

Ponadto ja jestem absolutnym wielbicielem zapięć klamrowych, które powodują, że samo zakładanie zegarka jest szybsze, powtarzalne i bezpieczniejsze (zdarzało mi się zegarek upuścić przy zakładaniu go na zwykły pasek).

 

Powyższe stwierdzenia absolutnie nie umniejszają na prawdę wysokiej jakości wykonania tego paska - tutaj nie mam mu nic do zarzucenia. Ale wq***ał mnie strasznie.

 

Jeśli jakiegoś właściciela SMP rozważającego zakup omegowej gumy powyższym wywodem dodatkowo namówiłem do zakupu 😈 to zaprasza ma priw, jest do wzięcia prawie nieużywany, oczywiście taniej niż w sklepie i z paragonem butikowym (tym z pl 3+, nie moim ;)).

 

IMG_0654 2.jpg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, vitriol napisał:

@Butik w paskach przeznaczonych do diverów takie zapięcie jest normą.

 

Wiem i o tym piszę, co nie zmienia faktu, że mnie to wpienia i nie chcę mieć z tym do czynienia :)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, vitriol napisał:

@Butik w paskach przeznaczonych do diverów takie zapięcie jest normą.

Ale tu chodzi o kąt położenia języczka, akurat w omedze to jest tak zrobione, w pionie, że naprawdę ciężko jest zdjąć pasek, tak samo w ceramicznym "moonwatchu" z ceramiczną klamrą. 

Miałem w ręku różne paski typu isofrane etc i tylko w omedze był aż taki problem. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Butik napisał:

...

jest do wzięcia prawie nieużywany, oczywiście taniej niż w sklepie i z paragonem butikowym (tym z pl 3+, nie moim ;)).

Czy ta guma pasuje do PO 8500, 42mm  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Dorian06 napisał:

Czy ta guma pasuje do PO 8500, 42mm  

 

Nie mam pojęcia. Prawdopodobnie zaokrąglenie od strony koperty powinno być OK, bo to ta sama średnica, więc obwód też raczej powinien być taki sam, jednak kwestia dopasowania może być mocno zależna od umiejscowienia teleskopów. Pewnie bez przymiarki nie da rady ocenić.

 

25 minut temu, eye_lip napisał:

Ale tu chodzi o kąt położenia języczka, akurat w omedze to jest tak zrobione, w pionie, że naprawdę ciężko jest zdjąć pasek, tak samo w ceramicznym "moonwatchu" z ceramiczną klamrą. 

Miałem w ręku różne paski typu isofrane etc i tylko w omedze był aż taki problem. 

 

Dzięki Filip, dobrze mieć wsparcie fachowca w temacie :D

 

Tymczasem białas udał się zasłużony weekendowy odpoczynek (jeszcze bez zmiany czasu :))

 

IMG_0657.jpg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.