Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz w Jubitomie tez jest minus 20%. Nawet reklamuja sie, iz maja rabaty do -30%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy rabacie 30% bym skusił się na tego tytanowego bonda choćby dziś... Poczekajmy jak się sytuacja z covidem rozwinie..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, maariusz napisał:

Na omegi jest 20%.

 

Oprócz nowego Snoopyego, sprawdzałem, czy jakiegoś buga nie mają ;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z -30% to i ja bym się zdecydował ;)

 

Haha też sprawdzałem czy się da nowego snoopyego z rabatem wyrwać, ale nie ma tego dobrego


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na omegi jest 20%.

Precyzyjnie to jest -21% na Omegi. Postanowili „przebic” Kruka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Omega wycofała kwarcowe mechanizmy w większych rozmiarach damskich modelach Aqua Terra i wkłada mechaniczne mechanizmy. Chcą przekonać kobiety do mechanicznych czy zniechęcić do zakupu? 

Edytowane przez bazant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wieloryb napisał:

przy rabacie 30% bym skusił się na tego tytanowego bonda choćby dziś... Poczekajmy jak się sytuacja z covidem rozwinie..

 

Mój tytanowy 43,5 niebond ciagle leży na -30% na bazarku i chętnego brak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo niebond ;) ja to myślę po całości, o tym na meshu. Brakuje mi meshu po rozstaniu z LLD, a nie lubie NATO jakoś się nie odnajdują na moim nadgarstku.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, bazant napisał:

Omega wycofała kwarcowe mechanizmy w większych rozmiarach damskich modelach Aqua Terra i wkłada mechaniczne mechanizmy. Chcą przekonać kobiety do mechanicznych czy zniechęcić do zakupu? 

Chcą więcej zarabiać i wyżej się pozycjonować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sanik napisał:

Chcą więcej zarabiać i wyżej się pozycjonować.

 

I jednak zniechęcić do zakupów wiele kobiet :(

 

Mojej pięknej muszę raz na dwa miesiące przestawiać datę z 31 na 1, a co dopiero martwić się o dokładność chodu czy zatrzymanie zegarka po zbyt długim nieużytkowaniu (a też lubi zmieniać). Natomiast zegarek wyjęty z pudełka ma wskazywać dobrą godzinę? Co to za zegarek za tyle pieniędzy, co wymaga ciągłej regulacji i porównywania z telefonem która godzina ;)

 

Cóż, dla mnie jako zegarkowca to katastrofa, ale co mam zrobić. To samo mam ze starszym synem (młodszy jeszcze za młody).


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma to samo.  Jak położę jej 2 identyczne zegarki, jeden choćby z super inhousem w tej samej cenie. Wybierze kwarca, do tego sporo lżejszy jest.  A jeszcze dopłacać do ceny po 8 tysięcy?  To się w pale nie mieści 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał:

 

I jednak zniechęcić do zakupów wiele kobiet :(

 

Mojej pięknej muszę raz na dwa miesiące przestawiać datę z 31 na 1, a co dopiero martwić się o dokładność chodu czy zatrzymanie zegarka po zbyt długim nieużytkowaniu (a też lubi zmieniać). Natomiast zegarek wyjęty z pudełka ma wskazywać dobrą godzinę? Co to za zegarek za tyle pieniędzy, co wymaga ciągłej regulacji i porównywania z telefonem która godzina ;)

 

Cóż, dla mnie jako zegarkowca to katastrofa, ale co mam zrobić. To samo mam ze starszym synem (młodszy jeszcze za młody).

U mnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Butik @sanik @wieloryb z Moją jest to samo, od dawna chcę Jej "odkupić" mojego JLC a Ona woli ładnego kwarca, w głowie Jej się nie mieści , że miałaby coś nosić, żeby nie stanęło albo przestawiać i nakręcać.

Nie sposób zarzucić braku racjonalnego podejścia. Omega sama strzela sobie w stopę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod kolegów: moja żona wyciąga z półki swoje zegarki i czasem nawet nie patrzy czy chodzą czy nie. Raz dostałem telefon, że co to za skandal jest, że ona włożyła coś rano, patrzy w biurze na nadgarstek czy zdąży na spotkanie, zegarek (bez sekundnika) pokazuje że tak, a okazuje się że ona już jest 2 godziny spóźniona🤨. Wiele razy już to pisałem: kupować kwarce ( bez daty!) i będzie spokój 😆.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ma kwarcową Omegę Constellation (nawet ma datownik), ale nie pamiętam, kiedy ostatnio miała ją na ręce. Za to z uwielbieniem użytkuje Polara.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Żonka nie dość, że kwarce, to jeszcze takiej jakości, że jak wsadza nową baterię, to wartość zegarka idzie w górę dwukrotnie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej zonie jak chcialem kupic kwarcowa Omege to mnie wysmiala. Powiedziała, ze zwariowalem, oraz ze nigdy tak drogiego zegarka nie zalozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry kwarc nie może być tani :lol:

20200802_135839-01-01.jpeg

Ta sztuka wyjątkowo trafia w indeksy.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, ładna ta Constelacja. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, co z tego że ładna, skoro leży gdzieś tam w szufladzie :(

 

Ale przynajmniej cały czas tyka! :lol: Mam nadzieję, że jeszcze chodzi, bo kupowałem ją w listopadzie 2018 roku. Muszę zaraz sprawdzić temat...

 

Edit: tak - chodzi. Od letniej zmiany czasu, przez ponad pół roku, spieszy o całe 2,8s (pół sekundy na miesiąc).

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mario1971 napisał:

Dobry kwarc nie może być tani :lol:

Ta sztuka wyjątkowo trafia w indeksy.

 

Moja jak zobaczyła, to mordka jej się uśmiechnęła :), nosiłaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.