Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ledr napisał:

Stawiam na efekty pracy zdalnej - działu kontroli jakości... Aż swoją sprawdziłem pod lupą, ale jeszcze widocznie przedcovidowa produkcja, bo nie ma śladu.

Leszku Twoją sprawdziłem pod macro i lepiej wykonanego zegarka nie miałem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, fanfar19 napisał:

A patrzcie, faktycznie. Ciężko to zauważyć na żywo ale na zdjęciu jednak jest. Sławetna jakość Omegi?
 

 

 

 

 

Nie chciałem zepsuć radości z zakupu, ale czy masz możliwość ją reklamować/zwrócić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, mario1971 napisał:

To jest nówka z salonu czy używka?

Nówka z salonu. Odebrana w piątek z salonu przez moją żonę bo ja siedzę na kwarantannie :(

Więc nikt się jej przez lupę nie przyglądał.

 

2 minuty temu, rmak napisał:

 

 

Nie chciałem zepsuć radości z zakupu, ale czy masz możliwość ją reklamować/zwrócić?

Zwrócić to nie wiem, okaże się bo niby odbierana osobiście przez klienta.

Reklamować jak najbardziej.

 

Zobaczymy jak podejdą do tematu - wydaje mi się, że z rękojmi powinna być do wymiany na nową, wolną od wad. Ale w obecnym czasie raczej spodziewam się "walki" ze strony sprzedawcy.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jesteśmy świadkami narodzin nowej świeckiej tradycji. Już nie tylko użytkownik GSa ( w celach pękania z dumy) i Rolexa ( w celach kontroli „ kontroli jakości” ) ale także miłośnik poczciwej Omegi musi zakupić obiektyw makro żeby czuć się bezpiecznie ze swoim zakupem. A co będzie jak za produkcję zegarków weźmie się pokolenie które nie jest w stanie 5 minut poświęcić czemukolwiek bez zerkania w szmatfona.

PS czy na sali jest Lotus vel maserati vel.... niech dotknie zanim znowu będzie w punktach udowadaniać z jakim absolutem mamy do czynienia....

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, desmo napisał:

No i jesteśmy świadkami narodzin nowej świeckiej tradycji. Już nie tylko użytkownik GSa ( w celach pękania z dumy) i Rolexa ( w celach kontroli „ kontroli jakości” ) ale także miłośnik poczciwej Omegi musi zakupić obiektyw makro żeby czuć się bezpiecznie ze swoim zakupem. A co będzie jak za produkcję zegarków weźmie się pokolenie które nie jest w stanie 5 minut poświęcić czemukolwiek bez zerkania w szmatfona.

PS czy na sali jest Lotus vel maserati vel.... niech dotknie zanim znowu będzie w punktach udowadaniać z jakim absolutem mamy do czynienia....

Robert, tu nie ma co szydzić z absolutyzmu Omegi, tu potrzebna jest odrobina współczucia dla naszego Kolegi @fanfar19! Co za niefart :(

19 minut temu, fanfar19 napisał:

Nówka z salonu. Odebrana w piątek z salonu przez moją żonę bo ja siedzę na kwarantannie :(

Więc nikt się jej przez lupę nie przyglądał.

 

Łączę sie z Tobą w bólu. Obyś szybko i bezproblemowo rozwiązał problem połkniętej żaby.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fanfar19 nie odpuszczaj, najwyżej poczekasz na decyzję i nową sztukę, albo zwrot kasy. Ja właśnie odesłałem wymarzonego pama do sprzedawcy, uzasadniając zdjęciami makro (źle położona luma). Choćbyś wzrok miał słaby (jak ja:-), to i tak będziesz już zawsze widział te nacieki i zegarek nie da Ci frajdy, za którą płacisz niemała sumkę.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, słabo to wygląda.

Współczuje, bo pewnie radość z zakupu mocno wywietrzała. Ale trudno mi uwierzyć, że Omega nie weźmie tego na siebie. W przeciwnym wypadku bardzo źle to by świadczyło o firmie/dystrybutorze (nie wiem, kto, ale ktoś z tej pary musi wyjść frontem do klienta). 

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, nie powiem aby było to przyjemne doświadczenie. Ale cóż i takie się zdarzają.

Już napisałem do sprzedawcy, coś będzie trzeba z tym zrobić.

W końcu koledzy na forum takie fajne foty wrzucają... też tak chcę :)

 

 

 

 

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fanfar19 chciałbym się mylić ale czeka Cię pewnie standardowy proces reklamacyjny , warto uzbroić się w cierpliwość.  Hype na białego seamastera skończy się pewnie w ciągu roku i będzie bazarek, więc na spokojnie, to nie jest konfiguracja która stanie się ikoną.

@desmo romantyczne podejście do perfekcyjności takiej czy innej marki jest mi obce. W tym modelu projektanci popełnili więcej błędów niż rączki czy oko francuskiego montera.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fanfar19 napisał:

A patrzcie, faktycznie. Ciężko to zauważyć na żywo ale na zdjęciu jednak jest. Sławetna jakość Omegi?
 

 

1FFEDDB3-FFD5-43E8-9A1E-339E64D02367.jpeg

 

Kurcze jesteś pewien że to nowe z salonu? Bo z tej perspektywy mocowanie wskazówek wydaje się inne niż w oryginale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szyszkops napisał:

Dla odwrócenia uwagi emoji6.png

 


W tym modelu projektanci nie zawiedli👍


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu projektanci nie zawiedli

No ej, ale białas jest git przecież też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla gładkiej, ciemnej tarczy u Jakuba - fale robią robotę, szczególnie w odpowiednim świetle. Tylko nie przyglądajcie się w makro, bo jeszcze ktoś coś tam znajdzie😉

 

IMG-20201109-191206.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Szyszkops napisał:


No ej, ale białas jest git przecież też emoji846.png


Oczywiście że tak . Choć szybciej się zestarzeje niż black and blue.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko  dodam, że tak dokładnego zegarka jak mój białas to jeszcze nie miałem.  Przez tydzień w rotomacie zrobił sekundę do tyłu. Dla mnie mega wynik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mikołaj N napisał:

 

Kurcze jesteś pewien że to nowe z salonu? Bo z tej perspektywy mocowanie wskazówek wydaje się inne niż w oryginale...

No kupione w salonie. Folia na deklu nie nosi żadnych śladów użytkowania. W sumie mógłbym sprawdzić datę danych z pomiaru, wyjdzie kiedy były robione.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokazać dekiel i mechanizm? I foto z góry centralnej części tarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fanfar19 powodzenia i wytrwałości - za duża kasa, żeby odpuścić. Będzie trochę nerwów, ale satysfakcja, jak doprowadzisz sprawę do końca 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Mikołaj N napisał:

Możesz pokazać dekiel i mechanizm? I foto z góry centralnej części tarczy?

Tak?
 

 

94F9A3FE-9D2F-4C1C-826C-AB717CFC4379.jpeg

 

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, rmak napisał:

@fanfar19 powodzenia i wytrwałości - za duża kasa, żeby odpuścić. Będzie trochę nerwów, ale satysfakcja, jak doprowadzisz sprawę do końca 👍

Satysfakcja, którą powinien mieć po wyjęciu zegarka z pudełka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fanfar19 napisał:

Tak?

Kolega będzie często oglądał swoje zdjęcia na OLX-ie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to u mnie z rączki :)

 

 

DSC_3232.jpg

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.