Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

15 hours ago, Butik said:


W butiku będzie po tyle samo co w Jubitomie, ale najczęściej od ręki, towarzystwo świetne, pokrowiec podróżny dostaniesz i jeszcze Ci zamontują :)

w Jubitomie / Kruku raczej na zamówienie w tej samej cenie (chyba że coś utargujesz, ale na alcesoriach nie jest łatwo)

 

Toż to jest bardzo konkretna wartość dodana! Wedle mojej wiedzy, niektóre paski w butiku bywają tańsze. Co do ew. przestrzeni na "targowanie się", to o ile w przypadku zegarków ceny są sztywne, to w przypadku akcesoriów może istnieć przestrzeń do rozmów ale zależy ona od indywidualnej, dotychczasowej relacji Klienta z Butikiem. Tak czy siak, jeżeli jest to jednorazowy zakup, bez wcześniejszej historii zakupowej, można śmiało przyjąć, że ceny nie podlegają negocjacjom.

On 11/17/2020 at 4:21 PM, denver47 said:

 

Zdjęcie petarda, pasek ładnie się komponuje, ale czy cały zestaw wygodny? Te sprzączki Zulu takie dość brutalne do Moona. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Porównanie flat linków na fratello:
US vs Forstner


And the winner is...
38f472ee8fb0fa0d046a0b9e80304648.jpg

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Mirosuaw napisał:


 

 


And the winner is... emoji2.png
 

 

Dokładnie 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minutes ago, Mirosuaw said:

And the winner is... emoji2.png

 

 

Trudno mi się z Kolegą nie zgodzić. Bardzo wygodny kajdan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mirosuaw napisał:


 

 


And the winner is... emoji2.png
 

 

 

Ostatni raz wspominam o tych bransoletach, obiecuję. 

 

Nie chce mi się już powracać w kółko dlaczego ja wolę je, a nie ori :P

 

Link może okazać sie przydatny lub ciekawy do osób zainteresowanymi tymi bransoletami i tyle :)

Godzinę temu, tts napisał:

 

Toż to jest bardzo konkretna wartość dodana! Wedle mojej wiedzy, niektóre paski w butiku bywają tańsze. Co do ew. przestrzeni na 

Zdjęcie petarda, pasek ładnie się komponuje, ale czy cały zestaw wygodny? Te sprzączki Zulu takie dość brutalne do Moona. ;)

 

W galerii juz na to pytanie trochę odpowiedziałem. 

 

Tutaj dopiszę tylko, że zegarki i fotki to moje hobby - razem. 

 

Temat noszenia zegarków u mnie sprowadza się do skóry i stali (jak wiadomo nieoryginalnej w niektórych zegarkach :D). 

 

To co pokazuje na fotkach to różne kombinacje paskowe, lepiej lub gorzej wkomponowane w kadr - realizuje swoje hobby w gen sposob. W większości przypadków nie noszę tych pasków. 

 

Ten konkrety sam w sobie jest super kozak, ale podnosi zegarek chyba o centymetr na łapie 😁

 

Jak ktos nie ma 19,5cm to niech do moona nie kupuje

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@denver47, to że mnie nie interesują te zamienniki nie znaczy, że innych forumowiczów też nie. Takie recenzje jak ta z Fratello są obiektywnie rzecz biorąc bardzo przydatne. Wrzucaj tego typu materiały ile wlezie, każdy znajdzie coś dla siebie


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Mirosuaw napisał:

@denver47, to że mnie nie interesują te zamienniki nie znaczy, że innych forumowiczów też nie. Takie recenzje jak ta z Fratello są obiektywnie rzecz biorąc bardzo przydatne. Wrzucaj tego typu materiały ile wlezie, każdy znajdzie coś dla siebie emoji3.png

 

Proszę :D

 

43nskQi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, denver47 napisał:

 

Proszę :D

 

Komfita rozważam do Szturmańskiego 31659 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.10.2020 o 23:19, mandaryn44 napisał:

Wiem wiem, nowa jest nowsza. Ale ta jest piękniejsza. 6d4ffe71e31f3ca7c399263aea0be494.jpg

 

Zgadzam się, najładniejsza PO w rozmiarze 45,5 Big Size.

Wdg mnie ta nowa za bardzo się błyszczy 😬

 

IMG_20201116_091154.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mirosuaw napisał:


And the winner is... emoji2.png
 

 

 

Rozumiem, że kolega nie jest zainteresowany zamiennikami, ale żeby ogłaszać zwycięzcę, to trzeba mieć jakieś porównanie. Ja mam i dla mnie w zestawieniu z oryginałem wygrywa Forstner.

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sanik napisał:

Komfita rozważam do Szturmańskiego 31659 😆

 

ja ponosiłem 2 dni na munłoczu - nawet frajdę sprawiał - choć nie wiem czy cieszył czy rozśmieszał :P

a potem wrzuciłem na seagulla 1963

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, denver47 napisał:

 

ja ponosiłem 2 dni na munłoczu - nawet frajdę sprawiał - choć nie wiem czy cieszył czy rozśmieszał :P

a potem wrzuciłem na seagulla 1963

Bo ta bransa to taki retro chochlik 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Butik napisał:

By popular demand on priw ;)

 

Popełniłem taki film, który w sposób bardzo mało profesjonalny, ale mam nadzieję szczegółowy porównuje Moona na szafirze z FOISem. Jak ktoś bez chodzenia do sklepu chciałby zdecydować między tymi dwoma to film może pomoże.

 

Oczywiście jakość filmu nie jest na poziomie recenzji Tima Mosso, nie dorasta mu nawet do pięt ;) ale starałem się skupić na konkretach nie otoczce.

 

 

 

Bardzo fajne porównanie - dzięki :)

 

Z uwag dałbym tylko, że zupełnie niepotrzebnie podkreślasz kilkukrotnie na początku, że jest nieprofesjonalny - jest dobrze.

 

Jak wspominałeś wcześniej - liczy się to co się Tobie podoba, więc ja nie będę odpowiadał po tym filmiku , że "dla mnie XXX" bo moje zdanie kompletnie nie ma znaczenia, filmik na pewno przyda się niezdecydowanym forumowiczom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, denver47 napisał:

 

Bardzo fajne porównanie - dzięki :)

 

Z uwag dałbym tylko, że zupełnie niepotrzebnie podkreślasz kilkukrotnie na początku, że jest nieprofesjonalny - jest dobrze.

 

Jak wspominałeś wcześniej - liczy się to co się Tobie podoba, więc ja nie będę odpowiadał po tym filmiku , że "dla mnie XXX" bo moje zdanie kompletnie nie ma znaczenia, filmik na pewno przyda się niezdecydowanym forumowiczom :)

 

Dzięki!

 

Ja też na tym filmie starałem się przedstawić fakty bez wskazywania faworyta, tylko suche fakty, mam nadzieję, że to się udało.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe porównanie, zwróciłeś uwagę na wiele szczegółów o których nie wiedziałem. Obejrzawszy ten film odniosłem wrażenie (pewnie subiektywne) że o wiele fajniejszym, ciekawszym i lepszym użytkowo zegarkiem jest Moon😄.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał:

By popular demand on priw ;)

 

Popełniłem taki film, który w sposób bardzo mało profesjonalny, ale mam nadzieję szczegółowy porównuje Moona na szafirze z FOISem. Jak ktoś bez chodzenia do sklepu chciałby zdecydować między tymi dwoma to film może pomoże.

 

Oczywiście jakość filmu nie jest na poziomie recenzji Tima Mosso, nie dorasta mu nawet do pięt ;) ale starałem się skupić na konkretach nie otoczce.

 

 

Bardzo fajne porównanie wyszło, lepiej się słucha opowieści zwykłego użytkownika, niż marketingowych pierdół z niby profesjonalnych recenzji.

 

Ja swego zdania nie zmienię, moonwatch zdecydowanie wygrywa, szczególnie z hesalitem. Jest bardziej spójny w odbiorze i zastosowaniu (wskazówki, napisy, tarcza), czytelność dostępna pod każdym kątem i w każdych warunkach oświetlenia.

Ale fois mnie przekonał, jako pierwszy wybór dla speedyego z szafirem, tu ma zdecydowaną przewagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, nicon napisał:

fajny ten profesjonalny wskaźnik do szaszłyków :D.

 

Prawie jak u Adama Słodowego ;)

 

7 minut temu, sanik napisał:

Bardzo fajne porównanie wyszło, lepiej się słucha opowieści zwykłego użytkownika, niż marketingowych pierdół z niby profesjonalnych recenzji.

 

Ja swego zdania nie zmienię, moonwatch zdecydowanie wygrywa, szczególnie z hesalitem. Jest bardziej spójny w odbiorze i zastosowaniu (wskazówki, napisy, tarcza), czytelność dostępna pod każdym kątem i w każdych warunkach oświetlenia.

Ale fois mnie przekonał, jako pierwszy wybór dla speedyego z szafirem, tu ma zdecydowaną przewagę.

 

O to mi chodziło - nie zmieniać zdania, a niezdecydowanych wspomóc suchym i mam nadzieję neutralnym porównaniem.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Butik świetna robota.

Ja rzadko mam siłę wysłuchać całej recenzji, do wielu się przymierzam, wiele przewijam, do końca recenzji bardzo rzadko docieram.

A tutaj przesłuchałem całe 22 minuty :)

Rzeczowe i konkretne porównanie.

 

Dla mnie osobiście bardzo ciekawe, ponieważ ostatnio właśnie tymi dwoma zegarkami się zainteresowałem. Co jest dość dziwne, bo przez lata z racji indeksu "12" moonwatch kojarzył mi się z kosmosem... tyle, że tym od Kapitana Bomby (jeśli ktoś to jeszcze pamięta) , a to niezbyt chlubne porównanie. Niemniej jakaś wstępna przymiarka już była. Ale zdecydowanie więcej dało mi Twoje nagranie. Dzięki :)

 

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, fanfar19 napisał:

[...] Dzięki :)

 

Łelkam :)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2020 o 15:36, Butik napisał:

By popular demand on priw ;)

 

Popełniłem taki film, który w sposób bardzo mało profesjonalny, ale mam nadzieję szczegółowy porównuje Moona na szafirze z FOISem. Jak ktoś bez chodzenia do sklepu chciałby zdecydować między tymi dwoma to film może pomoże.

 

Oczywiście jakość filmu nie jest na poziomie recenzji Tima Mosso, nie dorasta mu nawet do pięt ;) ale starałem się skupić na konkretach nie otoczce.

 


Trudny wybór . Ale z uwagi na fakt że FOiS nie będzie dłużej produkowany przez Omegę , to świetnie zrobiłeś jeśli Tobie ten model właśnie przypadł do gustu.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.