Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Johnny93 napisał:

Fal, nie ma fal...

Zegarki jak ludzie - żaden nie jest doskonały😉

A jeszcze niektórzy oszpecają swoje Omegi zwykłym meszem - ale za to jakim wygodnym😃

 

IMG-20201121-124723.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam zegarki na meszu w latach 70/80.
Do dzis wyglada dobrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ledr napisał:

Zegarki jak ludzie - żaden nie jest doskonały😉

A jeszcze niektórzy oszpecają swoje Omegi zwykłym meszem - ale za to jakim wygodnym😃

 

 

No i gitara :). Z łoczgeko jak mój?


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2020 o 15:45, KamilD napisał:

Urodziny mi się zbliżają, może by tak coś tego? Piękna wersja, 38mm biała tarcza z czarnymi indeksami i wskazówkami :D

O55lwlW.jpg

Witam -kolega jaki ma nadgarstek nie miałem okazji przymierzyć mniejszej wersji a 41,5 jest trochę za duża 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Butik napisał:

 

No i gitara :). Z łoczgeko jak mój?

Si, senor😊


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dla porządku... nowy egzemplarz wydaje się być wolny od przypadłości starego (choć w sumie też przecież nowego) czyli jakby skorodowanej wskazówki godzinowej

 

BBFE1BD4-06C3-4995-ADD6-AB715EC5BE93.jpeg

A9914D1B-6B97-47E1-878A-B3B6133605F9.jpeg

 

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, fanfar19 napisał:

To jeszcze dla porządku... nowy egzemplarz wydaje się być wolny od przypadłości starego czyli jakby skorodowane wskazówki godzinowej

 

Świetnie, warto upierać się przy jakości, za którą się słono płaci - nawet jak trzeba trochę poczekać😁

Gratuluję po raz drugi jako posiadacz identycznego egzemplarza, tzn. jeszcze niezardzewiałego😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, ledr napisał:

Świetnie, warto upierać się przy jakości, za którą się słono płaci - nawet jak trzeba trochę poczekać😁

Gratuluję po raz drugi jako posiadacz identycznego egzemplarza, tzn. jeszcze niezardzewiałego😉

A wiedziałeś, że te wskazówki są srebrne?
Ja się dowiedziałem dopiero szukając wad, z reguły są albo czarne albo ciemno-szare. Jakaś taka gra światła.

 

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Johnny93 napisał:

Fal, nie ma fal...

 

Ale som sztachety 😜

 

 

DSC00472p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze dla porządku... nowy egzemplarz wydaje się być wolny od przypadłości starego (choć w sumie też przecież nowego) czyli jakby skorodowanej wskazówki godzinowej
 


No i gratuluje! Super zegarek. Dobrze, że interweniowałeś po zauważonej wadzie. Mogę zapytać jak wyglądał proces reklamacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pepepatryk napisał:

No i gratuluje! Super zegarek. Dobrze, że interweniowałeś po zauważonej wadzie. Mogę zapytać jak wyglądał proces reklamacji?

 

Opisywałem w wątku polowań. W skrócie, parę SMS’ów i jeden email.

 

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kanapie u mnie w domu - co to światło wyprawia z zegarkiem...

 

IMG-20201121-225014.jpg

IMG-0246.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2020 o 15:56, rafio77 napisał:

Witam -kolega jaki ma nadgarstek nie miałem okazji przymierzyć mniejszej wersji a 41,5 jest trochę za duża 

Należę do rodziny wątłorękich, ok 16,5cm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2020 o 12:38, Johnny93 napisał:

Fal, nie ma fal...

 

Piękna ta „stara” 300. I „tania” była ... nawet dziś ceny używanych są „niskie” jak na wartość modelu względem następcy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja jeszcze w kwestii FOISa. Mój ulubiony sprzedawca z mojego ulubionego sklepu z Omegami powiedział mi dziś, że prawdopodobnie miałem niezłego farta kupując ten zegarek impulsowo z półki. Bo ostał się jeszcze jeden na krukowej półce w jakimś innym salonie w Polsce i ... szlus. Przy próbie zamówienia w Szwajcarii - out of stock. Nie wiem czy to oznacza "out of production". Ale pogłoski o zakończeniu FOISa (po zainteresowaniu się tematem) widziałem już na Omega Forums (choć dyskusja nie dawała jednoznacznej odpowiedzi) jak i na forum omegowym na FB.

 

Faktem jest, że na oficjalnej stronie Omegi w kilku krajach widnieje już na czerwono "Out of stock". U nas jeszcze nie.

 

Nie chcę zatem siać paniki ani nie jestem w stanie na 100% potwierdzić powyższych informacji, ale jakby ktoś bardzo chciał ten model być może to jest ten czas. Bo potem może być za późno albo za drogo.

 

Chyba że ktoś z kolegów może jednoznacznie temu zaprzeczyć albo potwierdzić?


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żeszzzzzz miałem jutro kupić 10 kg cukru na w razie czego, ale dorzuce do listy jeszcze tą Omegę... a nóż zabraknie :) Niech se leży, jeść nie woła a taka okazja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.