Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, zbyniu70 napisał:

Według mnie , nie jest nawet tyle wart.

Może i tak ale jest taniej niż na chrono a to się rzadko zdarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

byłem dziś w butiku Omegi na przymiarce Speedmastera Moonphase, gdyż od jakiegoś czasu krzątał mi się po głowie.

Na łapkę wrzuciłem dwa modele - z niebieską tarczą na pasku oraz czarną tarczą na bransolecie.

Muszę przyznać że model ten robi naprawdę dobre wrażenie. Mimo że jest dość gruby (co-axial 9904) to dobrze się układa, a poza tym ja lubię czasomierze o dość sporych rozmiarach.

Do gustu bardziej przypadł mi ten z niebieską tarczą w stali, do którego dorzuciłbym jednak bransoletę.

No i cóż, siedzę sobie i tak myślę, kombinuję, prześladuje mnie strach i imaginacja co by tu zrobić.... ? 😄

Czy puścić w obieg mojego dotychczasowego Speediego Racing w bieli (foto poniżej), dołożyć 💰 i kupić Moonphase'a ... czy też nie dać się ponieść chwilowym emocjom i zostać przy Racingu ???

Macie jakieś doświadczenia z tym modelem Moonphase'a ?

 

Chcę pozostać przy 3 sztukach i nie powiększać kolekcji o kolejny model, bo jak wiadomo ta zabawa potrafi być mocno uzależniająca 😆

 

img_20201125_120948.jpg

img_20201125_114932.jpg

img_20201125_155145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według mnie , nie jest nawet tyle wart.

Moim zdaniem to mocno niedoceniany model (miałem kiedyś tę wersję), a w dobie obecnych cen, ta podana tutaj jest propozycją do rozważenia, także biorąc pod uwagę podaż tego modelu na naszym rynku (pojawia się bardzo rzadko na rynku wtórnym w naszym kraju).
Witajcie,
byłem dziś w butiku Omegi na przymiarce Speedmastera Moonphase, gdyż od jakiegoś czasu krzątał mi się po głowie.
Na łapkę wrzuciłem dwa modele - z niebieską tarczą na pasku oraz czarną tarczą na bransolecie.
Muszę przyznać że model ten robi naprawdę dobre wrażenie. Mimo że jest dość gruby (co-axial 9904) to dobrze się układa, a poza tym ja lubię czasomierze o dość sporych rozmiarach.
Do gustu bardziej przypadł mi ten z niebieską tarczą w stali, do którego dorzuciłbym jednak bransoletę.
No i cóż, siedzę sobie i tak myślę, kombinuję, prześladuje mnie strach i imaginacja co by tu zrobić.... ?
Czy puścić w obieg mojego dotychczasowego Speediego Racing w bieli (foto poniżej), dołożyć i kupić Moonphase'a ... czy też nie dać się ponieść chwilowym emocjom i zostać przy Racingu ???
Macie jakieś doświadczenia z tym modelem Moonphase'a ?
 
Chcę pozostać przy 3 sztukach i nie powiększać kolekcji o kolejny model, bo jak wiadomo ta zabawa potrafi być mocno uzależniająca
 
img_20201125_120948.thumb.jpg.2967373a4129b0588a51ff25c0b99dd7.jpg
img_20201125_114932.thumb.jpg.de4ef0ffd0c6f3c5f9b914fc0bde3240.jpg
img_20201125_155145.thumb.jpg.3e005f3038b1c8bcecea884d7d3ffddb.jpg

Doświadczeń za duży z tym modelem nie mam, ale gdybym miał nieco większy nadgarstek, bez wątpienia bym go kupił, bo to imo jeden z najładniejszych modeli Omegi ever.
Masz świetną kolekcję, więc miałbym pewnie zagwozdkę, ale z doświadczenia - jeśli zegarek się podoba, prędzej czy później pojawi się w kolekcji. Czego Ci życzę.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo sporych rozmiarów faktycznie Moonphase dobrze lezy na reku. Sam bralem go pod uwagę, jednakze odpadl z uwagi na kompletnie nieczytelna date. Ale poza tym swietny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, omega seeker napisał:

Witajcie,

byłem dziś w butiku Omegi na przymiarce Speedmastera Moonphase, gdyż od jakiegoś czasu krzątał mi się po głowie.

Na łapkę wrzuciłem dwa modele - z niebieską tarczą na pasku oraz czarną tarczą na bransolecie.

Muszę przyznać że model ten robi naprawdę dobre wrażenie. Mimo że jest dość gruby (co-axial 9904) to dobrze się układa, a poza tym ja lubię czasomierze o dość sporych rozmiarach.

Do gustu bardziej przypadł mi ten z niebieską tarczą w stali, do którego dorzuciłbym jednak bransoletę.

No i cóż, siedzę sobie i tak myślę, kombinuję, prześladuje mnie strach i imaginacja co by tu zrobić.... ? 😄

Czy puścić w obieg mojego dotychczasowego Speediego Racing w bieli (foto poniżej), dołożyć 💰 i kupić Moonphase'a ... czy też nie dać się ponieść chwilowym emocjom i zostać przy Racingu ???

Macie jakieś doświadczenia z tym modelem Moonphase'a ?

 

Chcę pozostać przy 3 sztukach i nie powiększać kolekcji o kolejny model, bo jak wiadomo ta zabawa potrafi być mocno uzależniająca 😆

 

Jako wielki fan tego zegarka polecam z całego serca. Mi wciąż bardziej podoba się na pasku. Obecnie noszę na brązowym, który moim zdaniem świetnie komponuje się z niebieską tarczą. Zegar piękny, super dokładny (u mnie +1s), aczkolwiek ma swoje drobne wady. Tak jak pisał kolega @maariusz daty nie sprawdzisz szybkim rzutem oka na tarczę, a dodatkowo czasem w sztucznym świetle traci trochę swojego uroku.

 

4N9A1526-2.thumb.jpg.b9853839160711615da483ad097f7f5a.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, jednak nie mogłem się oprzeć na -40% w Jubitomie przy pewnym niestandardowym modelu, o którym myślałem od dawna, ale tak dobrej kasy nie udało mi się nigdzie indziej wydębić :)

 

Cóż, nie wykluczam jeszcze zwrotu. Jak przyjdzie - popatrzę na chłodno, zobaczę czy się oswoimy i najwyżej zwrócę.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam, gdyby ktoś chciał sprzedać dajcie znać :)

 

 

OMEGA APOLLO 17 DUŻY 1.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ech, jednak nie mogłem się oprzeć na -40% w Jubitomie przy pewnym niestandardowym modelu, o którym myślałem od dawna, ale tak dobrej kasy nie udało mi się nigdzie indziej wydębić
 
Cóż, nie wykluczam jeszcze zwrotu. Jak przyjdzie - popatrzę na chłodno, zobaczę czy się oswoimy i najwyżej zwrócę.

Zdradzisz co to, czy...czekamy? ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, lukebor napisał:

Zdradzisz co to, czy...czekamy? 😉

 

Nieee no jakiś suspens cza zrobić ;)

 

Nie będę wrzucał zdjęć z netu tylko swoje ;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Nieee no jakiś suspens cza zrobić
 
Nie będę wrzucał zdjęć z netu tylko swoje

No to ... czekamy

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mialo byc niestandardowo to moze Skywalker? Pozyjemy - zobaczymy. Czekamy zatem.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, lukebor napisał:


No to ... czekamy emoji1.png

 

25 minut temu, Michal93 napisał:

Na 40 było tylko kilka sztuk, myślę że któraś 300 wpadła :)

 

9 minut temu, Osy123 napisał:

Jak mialo byc niestandardowo to moze Skywalker? emoji6.png Pozyjemy - zobaczymy. Czekamy zatem. emoji854.png

 

OMG, ja tylko kupiłem zegarek ;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Michal93 napisał:

Tylko... która to omega w tym roku? :D

 

Ojtam ojtam, kupić / sprzedać / potargować - bilans musi wyjść na zero.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Butik napisał:

 

Nieee no jakiś suspens cza zrobić ;)

 

Nie będę wrzucał zdjęć z netu tylko swoje ;)

Pewnie tytanowa niebieska 300-tka? Zgadłem ? 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jubitomie rzeczywiście było (jeszcze do południa) kilka fajnych pozycji rabatowych - większość już niestety nieaktualna. Ja mocno myślę nad białym Globemasterem (https://jubitom.com/zegarki/omega/constellation/globemaster/zegarek-omega/o-13030392102001), na tyle mocno, że zamówiłem go do odbioru i przymierzenia w salonie - rano cena była około 19 000, teraz już skoczyła na 28 530 zł. Seamaster 300 (https://jubitom.com/zegarki/omega/seamaster/seamaster-300/zegarek-omega/o-23330412101001) też był poniżej 20k, ale już brak dostępności (tzn. zapytaj o dostępność widoczne na stronie).

 

Obstawiam, że kolega Butik poszedł w Seamastera 300 - nie wiem tylko, czy nie z dodatkiem złota (https://jubitom.com/zegarki/omega/seamaster/seamaster-300/zegarek-omega/o-23322412101001) - rano cena była DUŻO lepsza ;).

Edytowane przez Michal_Gdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Michal93 napisał:

Na 40 było tylko kilka sztuk, myślę że któraś 300 wpadła :)

 

20 godzin temu, Osy123 napisał:

Jak mialo byc niestandardowo to moze Skywalker? emoji6.png 

 

3 godziny temu, proki1971 napisał:

Pewnie tytanowa niebieska 300-tka? Zgadłem ? 😀

 

1 godzinę temu, hylu napisał:

railmaster jak nic bedzie!

 

42 minuty temu, Michal_Gdy napisał:

Obstawiam, że kolega Butik poszedł w Seamastera 300 - nie wiem tylko, czy nie z dodatkiem złota

 

Hehe, nie zdawałem sobie sprawy z takiego odzewu ;) OK, suspens zostaje, ale powiem jedynie, że jedna z powyższych spekulacji jest prawdziwa :D

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na 40% był x33 LE. Stawiam na ten model :)

Ja się wahałem nad Railmasterem trilogy. 38mm tylko się wydaje dość mały... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.