Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle oddałem, co nie zrealizowałem zamówienia w salonie.  Wg mnie, jeśli PO to szara w tytanie z pomarańczowymi indeksami. Jest świetna i jeśli chodzi o wagę wygodna... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle oddałem, co nie zrealizowałem zamówienia w salonie.  Wg mnie, jeśli PO to szara w tytanie z pomarańczowymi indeksami. Jest świetna i jeśli chodzi o wagę wygodna... 
 
Podzielam opinie. I dla mnie na pasku a nie na kajdanie. Z bransoleta wyglada duuuuuzo ciezej a zegarek sam w sobie jest juz wystarczajaco okazaly. Gdybym mial kupowac dla siebie to wlasnie ta bym wybral. No moze jeszcze ewentualnie gmt black&white na pasku do rozwazenia bo uwazam ze tez jest bardzo ladna, aczkolwiek jak mierzylem w salonie 3x to mnie nie porwala, ale to byla tylko chwila i swiatlo bez sensu... ale moze kiedys...

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, jeśli PO to tylko takie :) 

 

B2A71971-CE3D-4946-8ED8-0EBA67FE266B.thumb.jpeg.033e0c3c45866cfd094bbe47fd63bf96.jpeg

 

gada do mnie jeszcze najnowsza america’s cup...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, orlis napisał:

O tak, jeśli PO to tylko takie :) 

 

B2A71971-CE3D-4946-8ED8-0EBA67FE266B.thumb.jpeg.033e0c3c45866cfd094bbe47fd63bf96.jpeg

 

gada do mnie jeszcze najnowsza america’s cup...


ten jest super i prawie go brałem, ale:

- po zamianie niebieskiego Globe i stebrnego DeVille na jeden srebrny Globe AC powstała luka na niebiesko

- ten szary na przymiarce wydawał mi się trochę za bardzo „zabawkowy”, a zabawkę z Omegi już zanabyłem, w wersji elektronicznej ;)

- chciałem koniecznie mieć jeszcze komplikację podróżniczą na mechaniku, która bazując na nazwie powinna być w Globe, ale nie ma

- trafiła mi się jakimś cudem jeszcze ostatnia nówka sztuka ze sklepu, która gdzieś zalegała, już nie robią, a jest w idealnej kombinacji tytan + guma, dzięki czemu nawet przy swojej grubości nosi się świetnie (wielki kudos do mojego „opiekuna” z Kruka, który mi to załatwił)

 

We wtorek powien już być ściągnięty do sklepu, więc oczywiście po odbiorze znajdzie się i tu. A że we wtorek spodziewam się także opisywanej wcześniej przesyłki z Jubitomu będzie to radosny wtorek :)

 

 

A9E52371-39F7-4E06-88A6-86C7E54B3D6A.jpeg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

$258k to nowy rekord za SM300.

phill.thumb.JPG.0152043ebcaadb11a2afcfc2cf965dc3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceramiczny bezel przemyslany superancko... fajnie, ze indexy ma malowane a nie np. laserowo nakladane, bo nadal wyglada vintygowo a nie swieci sie jak... 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2020 o 19:38, artme napisał:

Dzieki... dupka dla Was... 🤪

 

 

0-2.jpg

 

Absolutnie topowy speedmaster, ale cena zaporowa. Kupiłeś w PL?

3 godziny temu, artme napisał:

Eda odslona pierwsza... 😊

 

0.jpg

 

I do tego to vintage'owe logo + płaska bransoleta.... mój zwykły moon wygląda przy tym jak fiat seicento sporting obok Giulii quadrifoglio :)

Edytowane przez outofthecool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artme napisał:

Eda odslona pierwsza... 😊

 

 

#Kochałbym ❤️ - Piękny zegarek 🥰

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy jak zamawiam nato z oficjalnej strony Omegi to wysyłka jest z Polski i nie dolicza mi VAT u? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, outofthecool napisał:

Absolutnie topowy speedmaster, ale cena zaporowa. Kupiłeś w PL?

 

I do tego to vintage'owe logo + płaska bransoleta.... mój zwykły moon wygląda przy tym jak fiat seicento sporting obok Giulii quadrifoglio :)

Tak - PL.

A czy zaporowa? Przy tak kultowym i tak wykonanym inhausowym mechanizmie a do tego przy tak historycznej reedycji na skale calego zegarmistrzostwa, to jeszcze nie jest zle - a z roku na rok, tylko drozej... 😞

 

A z tym seicento, to nie przesadzaj 😉

 

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artme napisał:

Eda odslona pierwsza... 😊

 

 

Szczerze gratuluję i zdrowo zazdroszczę. Mam prośbę o cyknięcie samego zapięcia (rozłożonego) z obu stron. Kombinuję, czy może udałoby się kupić samo zapięcie i założyć do flat linka Forstnera. Piękny ten Ed zwłaszcza z tyłu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - wystajace male logo w tym konkretnym modelu daje duzo... 😎

 

ed3.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Mario jakieś normalne zdjęcia w naturalnym świetle a nie artystę z siebie robisz😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, artme napisał:

Lepiej? 🤔😁

0-1.jpg

 

Wk****asz mnie @artme. Potwornie. W tym roku miałem zamknąć swoją kolekcję jako kompletną. Przez Ciebie będę się zastanawiał. Idź w cholerę :P.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😞😞😞 - przykro mi @Butik... - przepaszam...😜

 

To moze na poprawe nastroju, bo z tej strony Omega stanela na wysokosci zadania... 😁😉

 

ed4.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, artme napisał:

😞😞😞 - przykro mi @Butik... - przepaszam...😜

 

To moze na poprawe nastroju, bo z tej strony Omega stanela na wysokosci zadania... 😁😉

 

ed4.jpg

 

Idź się goń :P

 

;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko 😉

Ale na powaznie, to... ten model i nowego Snoopiego moglbym nosic deklem do gory 😎

Od czasu, gdy nie moglem przestac ogladac AP RO jak mialem, teraz jest podobnie... 😍

ed7.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluję piekny lol długo go Masz czy  pierwsze 24h 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od piatku, wiec jeszcze troszke Was pomecze 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, wieloryb napisał:

Orientuje się ktoś, czy jak zamawiam nato z oficjalnej strony Omegi to wysyłka jest z Polski i nie dolicza mi VAT u? 

Zapłacisz cenę taką jaką widzisz na stronie, jest ona już brutto. Dodatkowo dostaniesz specjalne etui na paski nato i teleskopy. To różni zakup online od tego w butiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Butik napisał:

 

Idź się goń :P

 

;)

Tyle razy jak prosiłeś o porady sugerowaliśmy Ci tu Ed White’a ale mówiłeś że za drogi, to tego się trzymaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od Eda jak widzę te paciorki z tyłu Moonwatcha to się zastanawiam kto zaje...ł dekiel .

 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, artme napisał:

Od piatku, wiec jeszcze troszke Was pomecze 😂

Gratulacje - naprawdę świetna wersja Moona 👍🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.