Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, bat73 napisał:

Człowiek który projektował bransoletę zakładał pewien zakres kątów pod którymi ostatnie ogniwo bransolety łączy się z endlinkiem.

W przypadku widocznym na zdjęciu ten kąt jest zbyt ostry i widać taki "schodek" czyli boczną powierzchnię ogniwa wystającą ponad linię bransolety i to z obu stron więc to nie kwestia przesunięcia zegarka.

Dzieje się tak dlatego że za końcem ucha nie ma już nadgarstka i bransoleta opada praktycznie pionowo w dół. Brakuje jakichś 3-4 cm nadgarstka i to szerokości a nie obwodu.

Niemniej jednak dzisiejsi producenci wyciągają pomocną dłoń i projektują już takie  bransolety które ukrywają ten fakt. Można też dać gumę ta jako nowomodna ma już kąt bliski 90 st poza tym i tak się ułoży

 

 

Dziękuje za tak obszerne wyjaśnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.12.2020 o 21:11, Michal93 napisał:

-15% znów działa na Bonda w Kruku, ostatnio nie działało 

W dniu 16.12.2020 o 09:06, Michal93 napisał:


przy poprzednich akcjach Bond był wyłączany :)

Inna sprawa, że oba sklepy mają pojedyńcze egzemplarze i może stąd problem po ich rezerwacji przez klienta w salonie. 
 

Bezel do tego modelu to koszt 2.400. Gdyby się porysował 😉

Edytowane przez Plumber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2020 o 21:04, Michal93 napisał:

21 ma ceramicznotytanowa 43,5 :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Butiktak się przyglądam i przyglądam temu Twojemu nowemu nabytkowi. I coraz bardziej mi się podoba. Jedyne z czym mam problem to karbowany bezel, choć to pewnie kwestia tego, że nigdy nie miałem takiego zegarka.

Swoja drogą to chyba kolejny (trzeci?) Twój zegarek w takiej kolorystyce, chyba jakaś ulubiona :)

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Butik - zrobiles swietne zdjecie tego zegarka, takie prawie macro - szacun

A mozna prosic o zdjecie tego AC z troche wiekszej odleglosci? tak zeby bylo widac jak sie prezentuje na nadgarstku (najlepiej z jakims mankietem, jezeli to nie klopot)

 

zegarek bardzo ladny ale jestem ciekaw jak sie prezentuje w towarzystwie koszuli / marynarki lub chociaz jakiejs bluzy z dlugim rekawem - pozycjonowany jest raczej jako "elegancki"

 

@fanfar19 - na razie ten karbowany bezel tez nie wzbudza mojego zachwytu. Jak dla mnie to takie troche kolo zebate dodane do reszty, ale moze wlasnie dzieki temu ten zegarek zyskuje na wyjatkowosci w oczach innych. Zdjecie z odleglosci o ktore poprosilem byc moze lepiej pokaze jak ten bezel wplywa na odbior zegarka jako calosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachwytu nad nowym mechanizmem 321 ciag dalszy.. 😊

ed6.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie... 😂

Wiesz Mario - wizualnie mozna to brac na zasadzie (ladnie - nieladne), jednak jak sie jeszcze do tego o tym poczyta i ile w to wlozyli udoskonalen, aby odwzorowac mechanizm z tamtych lat na najwyzszym poziomie (kupa zlota, włos od Breguet etc.) skladany przez JEDNEGO zegarmistrza i to RĘCZNIE! a nie maszynowo, to i cena nie straszna milosnikom i nie tylko...  😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Był moment, że chciałem zamówić Eda, ale mi się odmieniło, i ostatecznie zamówiłem Snoopiego.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, artme napisał:

Dokladnie... 😂

Wiesz Mario - wizualnie mozna to brac na zasadzie (ladnie - nieladne), jednak jak sie jeszcze do tego o tym poczyta i ile w to wlozyli udoskonalen, aby odwzorowac mechanizm z tamtych lat na najwyzszym poziomie (kupa zlota, włos od Breguet etc.) skladany przez JEDNEGO zegarmistrza i to RĘCZNIE! a nie maszynowo, to i cena nie straszna milosnikom i nie tylko...  😎

 

No właśnie 👍

Ja uwazam że lepszy Ed w szufladzie niż konfetti z martwymi królami 👊😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki!!!

 

w opcji do koszuli wyglada naprawde swietnie (zwlaszcza na tym ostatnim zdjeciu)

 

ten zegarek na zywo na nadgarstku wyglada zdecydowanie lepiej niz w katalogu (gorzej gdyby bylo na odwrot) 

jak dla mnie to takie udane polaczenie lekkiego retro (ten karbowany bezel, tarcza pie pan) z nowoczesnoscia (srebrna tarcza, niebieskie wskazowki)

 

gratuluje zakupu - niech sie nosi

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba przyznać, że zestaw fajhy dają, jak do nato... 
20201217_194038.thumb.jpg.f10e78565155c26c1f3ef023a68cc5d6.jpg

Taki zestaw dają przy zakupie każdego paska nato?
 
Zdjęcie wyszło niechcący, robione komórką przy porannym świetle lampki nocnej. Wyszło na prawdę nieźle muszę nieskromnie przyznać
 
Co do towarzystwa koszuli - działa. Nie jest mały i nie jest chudy, ale wchodzi pod mankiet bez problemu i prezentuje się dość imponująco.
 
Poniżej fotki specjalnie dla Ciebie
 
IMG_1234.thumb.jpg.39f382864a58bf2d5d2ff676123cad83.jpg
IMG_1235.thumb.jpg.ea29df9029c953e4febef886bccd6e47.jpg
IMG_1236.thumb.jpg.8e502d055c93c8b18b3ca56078ea0b00.jpg
IMG_1237.thumb.jpg.b87862af1e13d31a6eaa9f5cf3d1bcba.jpg

Ten kolor tarczy jest świetny - idealnie gra ze wskazówkami i paskiem.
Zostaje?

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał:

Był moment, że chciałem zamówić Eda, ale mi się odmieniło, i ostatecznie zamówiłem Snoopiego.

Snoopi tez juz czeka... a co??? 😂

O wiele przyjemniejsza zabawa niz w konkurencji 😉 Wreszcie mozna cieszyc sie nowymi zegarkami a nie tylko marzeniami 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Butik napisał:

Poniżej fotki specjalnie dla Ciebie :)

 

IMG_1234.jpg

IMG_1235.jpg

IMG_1236.jpg

IMG_1237.jpg

 

Świetna ta nowa sztuka, pięknie się prezentuje pod mankietem 👔👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Butik napisał:

 

Zdjęcie wyszło niechcący, robione komórką przy porannym świetle lampki nocnej. Wyszło na prawdę nieźle muszę nieskromnie przyznać ;)

 

Co do towarzystwa koszuli - działa. Nie jest mały i nie jest chudy, ale wchodzi pod mankiet bez problemu i prezentuje się dość imponująco.

 

Poniżej fotki specjalnie dla Ciebie :)

 

IMG_1237.jpg

za***ista ta koszula ❤️💙


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co cieszę się swoją skromną trójcą, żadnej nie zamieniam i nie dorzucam. Trochę jeździłem i przymierzałem to i tamto, ale nic nie było mnie w stanie mocno zadowolić.

 

Tak nawiasem mówiąc chyba znalazłem sposób na odgonienie pokusy zakupu nowego nabytku - pojechać, poprzymierzyć, nakarmić wzrok i na parę miesięcy spokój 😁

IMG_20201217_124924.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, lukebor napisał:


Taki zestaw dają przy zakupie każdego paska nato?
 

Nie jestem pewien, czy do każdego. Chociaż praktycznie wszystkie kosztują tak samo. Narzędzie do zmiany pasków (bardzo porządne) extra 40zl kosztuje... 

No jak za nylon, to prawie 7 stówek mało nie jest, ale zależało mi na tym kolorze, a dobrego zamiennika nie znalazłem.  Beżowy jeszcze miałem brać, ale zamówię chyba właśnie tańszy supreme nato od crown&buckle.  Mają opcje single layer, to będzie jeszcze lepiej leżeć na łapie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moja skromna rodzinka, a w przyszły roku chciałbym żeby się powiększyła o moonwatcha moonphase :)

 

 

 

 

2761EB1F-C393-471E-8247-CCFE9B476A6B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Michal93 napisał:

To dlaczego nie ma tu jeszcze zdjęć z odbioru Snoopiego?!?!

Bo to jest dopiero co wypuszczony model 😊

Jesli za 2-3 miesiace okaze sie, ze nie mozna sie juz na niego zapisac albo kolejka wybiega poza 3-4 larta, to wtedy bedziemy plakac 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.