Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

I jak odczucia? Wielka? Jaki masz nadgarstek? Na pasku lepiej niz na bransolecie i wyglada ok.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Butik napisał:

Planeta ocean podejście drugie.

 

74DFF265-88A4-4923-B33B-40AB66D38201.jpeg

 

Podobuje mnie się 👌

Z bliska wygląda na Big Size 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołajkowo:

 

859234A1-6DBB-4828-88A2-5237B30D9830.jpeg


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3510.30


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo Bardzo Dziękuję  :)

Czyli to jest ta z dupowatym mechanizmem? Znaczy tym trefnym nie serwisowalnym automatem - dobrze kojarzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ta ma Valjoux. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , pytanie do znawców : - czy w modelu 210.22.42.20.03.001 wskazówki , koronka i zawór helowy są ze złota czy pozłacane ?

- czy jest jakaś inna różnica między 210.20.42.20.03.001 a 210.22.42.20.03.001 poza bransoletką , pytam bo różnica jest ok. 16 tyś zł ! czy tyle kosztuje bransoletka two tone do Diver 300 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Osy123 napisał:

I jak odczucia? Wielka? Jaki masz nadgarstek? Na pasku lepiej niz na bransolecie i wyglada ok.


Nie taka wielka - to poprzedni model na modyfikacji 8500, więc z GMT jedyne 43,5mm (nadgarstek 17,5cm).

 

Gruby, bo 17mm, ale koperta i zapięcie z tytanu + guma powoduje, że go nie czuć na ręku.

 

3 godziny temu, omega seeker napisał:

Podobuje mnie się 👌

Z bliska wygląda na Big Size 😉


Jak wcześniej pisałem - nie tak big.

 

Wcześniej miałem już PO 43,5, ale w stali i na kajdanie. Byłem swojego czasu straszną marudą narzekającą na masę i grubość tego zegarka. Jednak śliczność zawsze mnie do niego ciągnęła.

 

Tutaj trafił się „new old stock”, wielkość ok, szukałem GMT, chciałem jakoś wrócić do PO i poszło.

 

A0A64AE7-50EB-43AD-82B3-36A9A54BC33F.jpeg

7CD6CF50-4B48-454A-9FA2-2C99CC4B2EA3.jpeg

EBA8B64C-A656-41D1-A20A-C046CCA3D36C.jpeg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wcześniej nie zwróciłem uwagi na ten model. A ma swój urok. Pomarańczowe gmt robi robotę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwójna radość wreszcie w domu razem :)

IMG_1306.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani i Panowie, poproszę Was jeszcze raz o opinię (tak dla wysłuchania, znów moja decyzja ;)). Mam jednak problem z lewym dolnym rogiem...

 

Jednak waham się nad tym Globe...

 

IMG_1316.jpg

 

IMG_1318.JPG

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję sam siebie


 
Szczerze mówiąc, w tym zestawieniu też miałbym problem z Globemasterem i De Ville. Moim zdaniem są najmniej charakterne z wszystkich. Moja opinia - sprzedać oba, a zamówionego Globe Annual Calendar zwrócić

Daj sobie spokój z tymi nijakimi Globe, jedyna wersja jaka robi na mnie wrażenie, to biały, ma taką Michal_Gdy. Natomiast PO GMT na plus, pasuje do tego zestawu.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Globe Annual do zwrotu - takie jest moje zdanie. A De Ville zamień na Tresor De Ville :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już tamten poprzedni, niebieski Globe był ładniejszy, chociaż nie powalał.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Globe jest świetny, nieoczywisty no i ma - jako jedyny - wskazówki w Twoim ulubionym kolorze u O, z tego co pamiętam ;) Jako jedyny ma też nieoczywisty kolor tarczy - to też zaleta.

Na tym zdjęciu akurat wypadł dosyć blado, ale przewiń do góry na foto z PO i zobacz, jak tarcza i wskazówki grają światłem.

 


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butik, pudełko nr 1. No i chyba powinieneś dostać od Omegi takie jak poniżej: 

F1628FAE-207E-44B0-B2C5-198DC22FDBC4.jpeg

3E8E4993-7E9D-4A5E-A831-A005DCD1EBAA.jpeg

* foto ze strony Omega 
 

Potwierdzają się informacje o braku możliwości zamówienia moona w wersji hesalit. Wygląda na to, że już tylko pozostało kilka nowych egzemplarzy w salonach.

Edytowane przez Plumber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pani i Panowie, poproszę Was jeszcze raz o opinię (tak dla wysłuchania, znów moja decyzja default_wink.png). Mam jednak problem z lewym dolnym rogiem...
 
Jednak waham się nad tym Globe...
 
IMG_1316.thumb.jpg.430760c04c0fd1b25b608c5ab2680994.jpg
 
IMG_1318.thumb.JPG.3522a3786529f586945aaebf0bc53636.JPG
A ja bym Globemastera zostawil chociaz ze wzgledu na mechanizm z ciekawa komplikacja, ktorej w kolekcji jeszcze nie masz. Poza tym DeVille Prestige jakos mi nie lezy i nigdy nie lezala. Uwazam ze jezeli chcesz ja zastapic to Tresor by byl lepszy.
I teraz jak juz masz PO to bym wymienil 300 na cos innego ( moze wlasnie na Tresor...)

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie biały GM byłby najfajniejszy, potem niebieski, a najmniej podoba mi się Annual Calendar. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać powrotu Swordhands do domu po odświeżeniu i serwisie.ab22acc132b0f2f6863e8a168d957688.jpg

Wysłane z mojego Pixel 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz białego Globemastera mogę być mało obiektywny, ale jakbym miał wybierać między Globem niebieskim, a tym „kalendarzowym” z szarą tarczą to wolę tego niebieskiego. Ten szaro-srebrny jest dla mnie zbyt mało kontrastowy. Te same odczucia miałem jak mierzyłem Globemastera z ciemnoszarą tarczą i złotym bezelem (on ma też złote wskazówki). Koperta i bezel super, ale czytelność tarczy słaba.

A tu mój Globe:

387c8e2a085bd4cebf87d4aa01ce9d1e.jpg&key=9ada653d99852774ae7c9d6ed5f3b3b9f983e20bfcf9a2af208eea66034e935f


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Michal_Gdy napisał:

Jako posiadacz białego Globemastera mogę być mało obiektywny, ale jakbym miał wybierać między Globem niebieskim, a tym „kalendarzowym” z szarą tarczą to wolę tego niebieskiego. Ten szaro-srebrny jest dla mnie zbyt mało kontrastowy. Te same odczucia miałem jak mierzyłem Globemastera z ciemnoszarą tarczą i złotym bezelem (on ma też złote wskazówki). Koperta i bezel super, ale czytelność tarczy słaba.

A tu mój Globe:
 

 

Twój GM jest IMO najfajniejszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 
Potwierdzają się informacje o braku możliwości zamówienia moona w wersji hesalit. Wygląda na to, że już tylko pozostało kilka nowych egzemplarzy w salonach.


Można zamówić ze strony Jubitomu i jeszcze rabat wskakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.