Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

@Kurzy szczerze mówiąc nie wiem , ale chyba dobrze chodzi bo ani razu się nie spóźniłem od kiedy go posiadam 😃

tez potwierdzam że ten zegarek na żywo jest piękny , miałem DJ36 z płaskim bezelem , no jest duża różnica jeśli chodzi o charakter tych zegarków , mogę powiedzieć że ten zegarek tętni życiem w porównaniu do DJ , a jakość wykonania jest na najwyższym poziomie , brawo omega 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wakacyjne połączenie wciąż na nadgarstku. Im dłużej mam tą Omegę tym bardziej mi się podoba

0ac4119f19a9e4355e03dcf0f346dc10.jpg

A u mnie wakacyjne połączenie wciąż na nadgarstku. Im dłużej mam tą Omegę tym bardziej mi się podoba

0ac4119f19a9e4355e03dcf0f346dc10.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Kurzy napisał:

Butik, nie tęsknisz ?

 

20201128_104924.jpg

 

Hehe, no właśnie nie ;)

 

Kupiłeś?


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pepepatryk napisał:

A u mnie wakacyjne połączenie wciąż na nadgarstku. Im dłużej mam tą Omegę tym bardziej mi się podoba

Pasek pasuje idealnie pod kolor zegarów i kokpitu w Alfie, pewnie dlatego 😜

 

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Butik napisał:

 

Hehe, no właśnie nie ;)

 

Kupiłeś?

Nie, nie kupiłem. Dałem szansę Tobie.☺

A poważnie, jak już wcześniej pisałem, deko za duża dla mnie. Niestety, bo uważam, że to bardzo ciekawy model Omegi.

Za to lubiłem oglądać Twoje fotki, no ale zwróciłeś. Nowy nabywca się nie pochwalił, więc tyle ją widziano.

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez Kurzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pasek pasuje idealnie pod kolor zegarów i kokpitu w Alfie, pewnie dlatego
 

może coś w tym jest

Ale jakbym zmienił Alfę na Passerati B5, tam są niebiesko-czerwone zegary to już by była petarda na maxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kurzy napisał:

Nie, nie kupiłem. Dałem szansę Tobie.☺

A poważnie, jak już wcześniej pisałem, deko za duża dla mnie. Niestety, bo uważam, że to bardzo ciekawy model Omegi.

Za to lubiłem oglądać Twoje fotki, no ale zwróciłeś. Nowy nabywca się nie pochwalił, więc tyle ją widziano.

Pozdrawiam.

 

Dla mnie niestety też okazał się jednak za duży po tygodniu próbowania, mimo że ładny. Jednak z wyglądu, charakteru i opaskowania to raczej zegar do garnituru, więc w praktyce - nie ten rozmiar :(


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi uwierzyć, że tak w krótkim czasie stał się to mój ulubiony zegarek i to dodatkowo w połączeniu z bransoletą (pasek i oryginalne zapięcie motylkowe już dotarło, ale na razie nie mam serca do zmiany).

9623654468200d5aaa2f899db3d23dd5.jpg


86f2ad633c48f7dbf4d7c5d483ea992f.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Michal_Gdy napisał:

Ciężko mi uwierzyć, że tak w krótkim czasie stał się to mój ulubiony zegarek i to dodatkowo w połączeniu z bransoletą (pasek i oryginalne zapięcie motylkowe już dotarło, ale na razie nie mam serca do zmiany).

 

A mnie żal rozstać się z moim niebieskim i chyba póki co zostanie w pudełku.

59 minut temu, truesoul napisał:

Ten biały Glob = petarda 🔥

 

W ogóle Globe to petarda, choć niestety Annual Calendar za duży i za gruby :(


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wyglada, na razie mało co widać, ale przecież rewolucji się nie spodziewamy ;-)
632f459ed22fa8223ecd5cc9cef53074.png


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw na ile potwierdzą się te wcześniejsze „przecieki”. Czyli, że wersja hesalitowa i szafirowa będą się różniły nie tylko szkłem, ale także tarczą („szafir” miał mieć nakładane logo). W obu bransoleta ma się ponoć schodzić z 20 do 15 mm. W praktyce najważniejsza i tak będzie chyba zmiana mechanizmu na 3861 - fajnie, że ma być w końcu „Master Chronometer”, dla mnie super zaletą praktyczną jest jednak stop-sekunda.

Dziwi mnie tylko, że premiera miałaby być tak tuż po świętach (lub praktycznie w trakcie okresu świąteczno-noworocznego), gdzie przecież pewnie sporo ludzi kupiło lub dostało (lub jeszcze dostanie) aktualnego Moon’a od Mikołaja czy Trzech Króli default_wink.png.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Michal_Gdy napisał:

Dziwi mnie tylko, że premiera miałaby być tak tuż po świętach (lub praktycznie w trakcie okresu świąteczno-noworocznego), gdzie przecież pewnie sporo ludzi kupiło lub dostało (lub jeszcze dostanie) aktualnego Moon’a od Mikołaja czy Trzech Króli default_wink.png.

 

Ojtam, zawsze można dokupić :)

 

Mnie się wyjątkowo podoba przeciekowa bransoleta. Jeżeli rzeczywiście taka będzie, mam nadzieję, że też będzie fizycznie pasować do Snoopy 3...


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Michal_Gdy napisał:

Ciężko mi uwierzyć, że tak w krótkim czasie stał się to mój ulubiony zegarek i to dodatkowo w połączeniu z bransoletą (pasek i oryginalne zapięcie motylkowe już dotarło, ale na razie nie mam serca do zmiany).



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

A mi nie jest ciężko w to uwierzyć, bo to jest świetny zegarek. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już odebrał nowego Snoopiego? Jakieś przemyślenia, opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Michal_Gdy napisał:

Ja jestem ciekaw na ile potwierdzą się te wcześniejsze „przecieki”. Czyli, że wersja hesalitowa i szafirowa będą się różniły nie tylko szkłem, ale także tarczą („szafir” miał mieć nakładane logo). W obu bransoleta ma się ponoć schodzić z 20 do 15 mm. W praktyce najważniejsza i tak będzie chyba zmiana mechanizmu na 3861 - fajnie, że ma być w końcu „Master Chronometer”, dla mnie super zaletą praktyczną jest jednak stop-sekunda.

Dziwi mnie tylko, że premiera miałaby być tak tuż po świętach (lub praktycznie w trakcie okresu świąteczno-noworocznego), gdzie przecież pewnie sporo ludzi kupiło lub dostało (lub jeszcze dostanie) aktualnego Moon’a od Mikołaja czy Trzech Króli default_wink.png.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


potwierdzą, potwierdzą bo to były dokumenty z katalogu zakupowego dla dystrybutorów :) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zgodnie z wyciekami.

 

Ceny:

- na bransolecie (hesalit / szafir) -> 27.800 / 31.700

- na pasku (hesalit - materiał / szafir - skóra) -> 26.400 / 30.200

 

Z ciekawostek dwie nowe wersje stricte butikowe (Omega Boutique, nie moje ;)):

- full złoto w szafirze (mechanizm bez zmian) za 154.500

- biała / srebrna tarcza, białe złoto "Canopus Gold" za drobne 201.000

 

Pełne specyfikacje są już na omegawatches.com

 

image.thumb.png.1168fa16e242a33219eb57996e4af860.pngimage.thumb.png.851d0402370708f6b1ecea5dce9e2bfe.pngimage.thumb.png.423cf38c65ea97f34aa3851700d01276.pngimage.thumb.png.556cc15a8db3371f2a9e9c091c2b8b44.png

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hesalit też ma widoczny werk? 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, eye_lip napisał:

Hesalit też ma widoczny werk? 

 

Nie, Hesalit tradycyjnie z zamkniętym deklem. I tak jak w wyciekach - logo w hesalicie drukowane, w szafirze nakładane.

 

W wyciekach było poprawnie politycznie "all human space missions" ale jednak pozostali przy tradycyjnym "manned".

image.thumb.png.9dd811bca9b97feacb1990e8d2c6cd88.png

I pierwsze zdjęcia:

 

image.thumb.png.27907310277f38d60bda219dce07313e.pngimage.thumb.png.ba70be5d40a172e1379e01a66605c583.pngimage.thumb.png.5b4f7aa46e2f149a61c14553f93cf59f.pngimage.thumb.png.67c0c4bb924f24ee93458932d0d1c2e2.pngimage.thumb.png.cbec6e75913d926256644990fcbbabe3.png

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że przewidywania się sprawdziły co do różnic wersji.

Fajnie, że tarczy nie upaćkano dodatkowymi napisami o coaxialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, sanik napisał:

I dobrze, że przewidywania się sprawdziły co do różnic wersji.

Fajnie, że tarczy nie upaćkano dodatkowymi napisami o coaxialu.

 

Zgadzam się. Ze zdjęć wynika, że "milky ring" został. Bransoleta nowa - nie mam jeszcze zdania, jest OK ale na żywo się okaże. Mam nadzieję, że będzie pasować do Snoopy 3.  Pudełko widać zrobione podobnie, nie widzę przegródek na dodatki, które są w wersji aktualnej, ale to może inaczej będzie schowane (paski NATO / Velcro, lupa, narzędzie do teleskopów itd), albo w ogóle nie będzie - tego nie wiem. Zapięcie ciekawe z wyglądu, niestety widzę dwie pozycje na teleskop, więc podejrzewam, że znów bez mikroregulacji (chciałbym się mylić).

 

Oficjalne video promocyjne Omegi:

 

 

 

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.