Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Macmac napisał:

Różne są powody kupowania zegarków, jedni kupują dla prestiżu drudzy z pasji, a jeszcze inni s tysiąca różnych powodów.

Zgadzam sie w zupelnosci. 😎

Dla wielu moich znajomych Omegi ludzie kupuja tylko dla prestizu, bo to sa i tu cytuje: "bardzo drogie i dla normalnego czlowieka nieosiagalne zegarki" 🤨 W sumie prawda...

 

Ale wracajac do "normalnych" tematow - czy Twoj Seamaster przy moonie nie wydaje sie ogromy jak sie przesiadasz (albo moon malutki)? Pytam, bo taki komplet troche dla mnie ryzykowny i dosc mocno zroznicowany wielkosciowo 🤔

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, artme napisał:

 

Ale wracajac do "normalnych" tematow - czy Twoj Seamaster przy moonie nie wydaje sie ogromy jak sie przesiadasz (albo moon malutki)? Pytam, bo taki komplet troche dla mnie ryzykowny i dosc mocno zroznicowany wielkosciowo 🤔

 

 

AT ma 41mm, a więc nie jest wcale taka duża, ja mam dość spory nadgarstek bo 19,5 cm. Na zdjęciach AT wygląda na dużą, ale tylko w towarzystwie innego zegarka z bezelem. Już solo na nadgarstku nie ma takiego efektu. Fota tak na szybko. Jak widać koperty są praktycznie tych samych rozmiarów.

 

IMG_7993.JPG

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - bezel robi swoje i to sporo (u suba mam tak samo przez bezel), ale tutaj po tym zdjeciu chyba jeszcze biala vs czarna tarcza tez optycznie zwieksza. Jednak ok - na nadgarstku wyglada obok siebie spoko - tylko nie nos obu naraz 😁😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, artme napisał:

Fakt - bezel robi swoje i to sporo (u suba mam tak samo przez bezel), ale tutaj po tym zdjeciu chyba jeszcze biala vs czarna tarcza tez optycznie zwieksza. Jednak ok - na nadgarstku wyglada obok siebie spoko - tylko nie nos obu naraz 😁😉

 

Na nadgarstku AT wygląda naprawdę spoko, a że to ostatni z zakupów, to obecnie ma fory w wyborze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa tarcza limited ediszyn

 

160960B7-E87F-4E9F-AF39-F250B4A68B5F.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał:

Nowa tarcza limited ediszyn

 

160960B7-E87F-4E9F-AF39-F250B4A68B5F.jpeg

Spawarka! 😨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie w jakiej cenie dokupię bransoletę do tej Aqua Terry? Może ma ktoś z Was jakieś zniżki na tego typu asortyment? 😀 

zegarek-omega.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze akcja pt. "kupie w dobrej cenie Omege na pasku a dokupie branse" trwa... 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku AT czy współczesnego seamaster 300 diver zakupienie zestawu na rubber to moim zdaniem najlepsza opcja;  do tych konkretnie modeli i przy mega rabacie nawet bym się nie zastanawiał.Nie wiem nawet czy chciałoby mi się dokupić bransoletę...


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, artme napisał:

Widze, ze akcja pt. "kupie w dobrej cenie Omege na pasku a dokupie branse" trwa... 😂

 

Nie wiem co tutaj jest śmiesznego ?? Zegarek fajny też na gumie chociaż jestem większym fanem bransolety. 30% zniżki na niego to raczej dobra opcja zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, artme napisał:

Jaki masz nadgarstek? Nie wystaja Ci ucha?

 

Nadgarstek 18,5 i jest zapas :), bo nadgarstek mam płaski jak naleśnik. Wbrew pozorom to bardzo wygodny zegarek ale jak ponoszę inny, mniejszy np. Hamilton Khaki Field 38mm to potrzeba chwili na przyzwyczajenie. Kombinowałem też z różnymi paskami i musze przyznać że oryginalny jest najlepszy (bo nie ma dziury między paskeim a kopertą przy uszach). Latem bransoleta oczywiście, która też jest całkiem wygodna,

Edytowane przez JackFrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, nixon111 napisał:

 

Nie wiem co tutaj jest śmiesznego ?? Zegarek fajny też na gumie chociaż jestem większym fanem bransolety. 30% zniżki na niego to raczej dobra opcja zakupu.

Dobra opcja, jeżeli nie lubisz/nie potrzebujesz bransolety 😜

Teraz znajdź i kup oryginalną bransoletę i już nie będzie tak różowo.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, nixon111 napisał:

 

Nie wiem co tutaj jest śmiesznego ?? Zegarek fajny też na gumie chociaż jestem większym fanem bransolety. 30% zniżki na niego to raczej dobra opcja zakupu.


Mega opcja 30% rabatu!!!!

Pewnie łatwiej byłoby jakbyś miał punkty na karcie możesz wtedy zapłacić nimi do 50% wartości zamówionej bransolety lub dostać na nią np20% rabatu(ale wtedy jest drogo i tak).

 

Dla mnie AT z rubber błyszczy pełnym blaskiem. Na bransolecie jest już tylko fajnym zegarkiem.

Ten konkretny rubber do AT nie jest też tani w zakupie...

 

Wszyscy oczywiście rekomendują kupno od razu na bransie bo w totalu to się opłaca i chyba przy odsprzedaży warto ją mieć...

 

 

Ale kupowanie zegarków to nie zawsze kalkulator i bazarek za 6 miesięcy🙂.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku nowych AT standardowa procedura "najpierw bransa, potem paski" z tego co wiem nie do końca się sprawdza. Przy gumie do zakupu jest guma, 2 dekory oraz zapięcie, więc tutaj jest wszystko jedno w którą stronę.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, tommly napisał:

Dobra opcja, jeżeli nie lubisz/nie potrzebujesz bransolety 😜

Teraz znajdź i kup oryginalną bransoletę i już nie będzie tak różowo.

 

W okolicy 3k z tego co wiem na ten moment powinienem kupić. 20k za nową Aqua Terre z gumą i bransoletą to bardzo dobra opcja 

18 minut temu, Maserati napisał:


Mega opcja 30% rabatu!!!!

Pewnie łatwiej byłoby jakbyś miał punkty na karcie możesz wtedy zapłacić nimi do 50% wartości zamówionej bransolety lub dostać na nią np20% rabatu(ale wtedy jest drogo i tak).

 

Dla mnie AT z rubber błyszczy pełnym blaskiem. Na bransolecie jest już tylko fajnym zegarkiem.

Ten konkretny rubber do AT nie jest też tani w zakupie...

 

Wszyscy oczywiście rekomendują kupno od razu na bransie bo w totalu to się opłaca i chyba przy odsprzedaży warto ją mieć...

 

 

Ale kupowanie zegarków to nie zawsze kalkulator i bazarek za 6 miesięcy🙂.

 

Mam sporo punktów w Kruku. Myślałem by zamówić u nich bransoletę i wykorzystać punkty. Zadałem pytanie o wycenę już z dwa tygodnie temu i niestety nie doczekałem się odpowiedzi. Muszę ponowić pytanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też skorzystałem z promocji 30% w Kruku (na Railmastera) i zegarek był dostępny tylko na pasku. 

Na szczęście zegarek jest paskolubny i ma standardowe 20mm w uchach - może trafię bransoletę z drugiej ręki lub zdecyduję się później na jej zakup w salonie. 

Jeśli to koszt ok. 3k tak jak pisze kolega powyżej to nie tak źle 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten railmaster aż się prosi na pasek w stylu vintage choć akurat tutaj oryginalna bransoleta jest całkiem całkiem. No ale ja za kajdanami nie przepadam...

Gratulacje. Wrzuć jakieś fajne fotki jak już go będziesz miał w/na ręku

Którego wziąłeś ?

Tego na pasku w jodełkę ?

Edytowane przez bat73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, nixon111 napisał:

Nie wiem co tutaj jest śmiesznego ?? Zegarek fajny też na gumie chociaż jestem większym fanem bransolety. 30% zniżki na niego to raczej dobra opcja zakupu.

Ja tez nie wiem, czemu mojej wypowiedzi przypisujesz "wysmiewanie", gdyz zupelnie normalnie sie odnoslem do pytania 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bat73 dzięki, mam nadzieję, że na żywo zagra i spodoba mi się tak jak na filmach i zdjęciach. Tak to ten na pasku w jodełkę, planuję go od razu wrzucić na brązowego crazy horse z kremowymi przeszyciami i na pewno zrobię fotki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie wersje nowego Moon’a.
Foto z Intagrama Fratello Watches.

Trochę dziwnie wyglada ta bransoleta bez polerowanych elementów... Ale przynajmniej widać, że uszy krótsze niż w aktualnej (schodzącej) generacji.

81cead1717608f0f4bfab1a99fd14e77.jpg&key=b4413a625cdaf17407bbcd38052ff8ca481ea5f0f12fa673fed8f77b9e2781ca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany oceniam na duży plus. Szkoda mi jedynie, że nie udało się wizualnie upodobnić mechanizmu do 861. Byłby to największy ukłon w kierunku historii...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie duży plus, że pomimo coaxialu udało się zejść z grubością. Do tej pory omegi głównie puchły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol
59 minutes ago, meXy said:

wizualnie upodobnić mechanizmu do 861. Byłby to największy ukłon w kierunku historii...

Co takiego historycznego było związane z 861?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako chwilowo bylego posiadacza dwóch sztuk Moon’a w wersji hesalit i kanapka (oba z rocznika 2019) ten nowy nie gada do mnie wcale. Bransoleta nijak mi tu nie pasuje, a te paski na zapięciu kojarzą mi się z bransoletami NSA, nie jest to zle ale to nie to. Jednak albo ED White albo poprzedni model. Co to mechanizmu to super ze nowy, Metas itp, ale co brakowało staremu, działał, był mega dokładny, może nie był tak ładny ale i tak wole wersje z hesalitem i pełnym dekielkiem. Wg mnie największa wada nie została poprawiona czyli WR 50, to główny powód sprzedaży w moim przypadku i niestety dotyczy tez ED’a. Gdyby Moon miał WR 100 to sprzedaje PAM’a i zostaje jednozegarkowcem bo Moon jest przepiękny, ponadczasowy i doskonały. Ale co ja tam wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.