Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Ceteth napisał:

Świetny ten Railmaster. Bardzo zwrócił moją uwagę na premierę, chyba najbardziej z tego co Omega wtedy pokazała, a jednak trochę tego było :) może kiedyś wskoczy za BB36 na EDC :)

Fajny, ale jak porównałem do Ex1, to nie miałem wątpliwości, który chcę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem PO na 8800 i też była taka głośna. Ten typ tak ma. Sprawdzałem u AD inne zegarki z 8800 i wszystkie są takie głośne. Możesz spać spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza wygląda tu naprawdę za***iscie. Nie wiem jeszcze czy zostanie bo denerwuje mnie mechanizm ale wygląda ładnie 😀

IMG_20210112_113939.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Maserati napisał:

Nowa wersja absolutnie nie jest jednak warta ceny z metki. 

A ktory zegarek jest wart?

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, artme napisał:

A ktory zegarek jest wart?

 

To prawda, szczególnie w premium trzeba słono zapłacić za logo czy napis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, artme napisał:

A ktory zegarek jest wart?

 

Seiko SRP777:

https://ch24.pl/recenzja-seiko-prospex-divers-srp777-zdjecia-live-cena/

 

😄

 

Mam go w komplecie, z polskiej dystrybucji i już kilkanaście razy podchodziłem do sprzedaży, ale jakoś nie mogę, a niemal cały czas leży w szufladzie. Leży taki na bazarku (nie mój) w super cenie (1000 zł) jak ktoś chce go doświadczyć 🙂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dla Ciebie - moj znajomy kupujac sobie zegarek na pamiatke slubna powiedzial mi, ze 1000pln, to max co mozna zaplacic za zegarek w tych czasach - reszta, to zwykle przeplacanie i wywalanie pieniedzy na logo/firme 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, artme napisał:

Moze dla Ciebie - moj znajomy kupujac sobie zegarek na pamiatke slubna powiedzial mi, ze 1000pln, to max co mozna zaplacic za zegarek w tych czasach - reszta, to zwykle przeplacanie i wywalanie pieniedzy na logo/firme 😊

 

Ja znam osobę która pod ślub kupiła sobie zegarek na ali express za jakieś 100zł. Na codzień tylko g shock :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, artme napisał:

Moze dla Ciebie - moj znajomy kupujac sobie zegarek na pamiatke slubna powiedzial mi, ze 1000pln, to max co mozna zaplacic za zegarek w tych czasach - reszta, to zwykle przeplacanie i wywalanie pieniedzy na logo/firme 😊

Okazuje się, że także w tych czasach zegarki od pewnego poziomu cenowego stałe drożeją i w tym sensie stanowią lepszy pomysł na uciekanie inflacji  niż trzymanie złotówek w banku. 
W ostatnim roku można było tak „ zarobić” tylko na coca  coli 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, memento mori napisał:

Jak wytłumaczyć kosmicie, że zamiast drinków i dziewczyn na Mauritiusie a la Bond z lat 60-tych, dorosły facet z własnej nieprzymuszonej woli wybiera życie z jedną obcą kobietą będące nieustannym kompromisem, najczęściej połączone przez lata z wstawaniem w nocy i wycieraniem gili latoroślom a później pilnowaniem, aby dożyły przynajmniej do 18-24 lat?

 

Są i benefity.  ;)

 

https://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/10/po-15-latach-malzenstwa-moja-zona_2016-10-01_21-45-51.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speedmaster x-33 naprawiany na stacji ISS bez grawitacji ;) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2021 o 20:55, Butik napisał:

Możecie się  pochwalić zegarkami z serii omega De Ville.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał:


Jakie uwagi od użytkownika? To zwykła spowiedź flippera który swoją nieprzemyślaną decyzje zwala na (jego zdaniem) ułomności nowego moona. Po prostu kolejne ADHD zakupowe forumowicza, nic więcej.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam, ze zapiecie w "paseczki", to jakas pomylka... 😕

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Maserati napisał:


Jakie uwagi od użytkownika? To zwykła spowiedź flippera który swoją nieprzemyślaną decyzje zwala na (jego zdaniem) ułomności nowego moona. Po prostu kolejne ADHD zakupowe forumowicza, nic więcej.

Pokazał, co go boli w nowym modelu i tyle. Większość uwag do mnie trafiła. Nie wiem, jak faktycznie zachowywać się będzie ta bransoleta z beczułkowatymi ogniwami. Z jego wypowiedzi wynika, że szczypie...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał:

Pokazał, co go boli w nowym modelu i tyle. Większość uwag do mnie trafiła. Nie wiem, jak faktycznie zachowywać się będzie ta bransoleta z beczułkowatymi ogniwami. Z jego wypowiedzi wynika, że szczypie...


Doświadczony zawodnik a nie początkujący. Poza tym widziały gały co brały. Szczypało go ale chyba w kieszeni żeby wydać kasę. Powinien pójść na odwyk a nie tłumaczyć swoje narwanie w ten sposób. 
Jeszcze gdyby to napisał po kilku miesiącach użytkowania...to pomyślałbym że casual flipper.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maserati napisał:


Doświadczony zawodnik a nie początkujący. Poza tym widziały gały co brały. Szczypało go ale chyba w kieszeni żeby wydać kasę. Powinien pójść na odwyk a nie tłumaczyć swoje narwanie w ten sposób. 
Jeszcze gdyby to napisał po kilku miesiącach użytkowania...to pomyślałbym że casual flipper.

Nie dosyć że prorok, to jeszcze doktore ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mario1971 napisał:

Z jego wypowiedzi wynika, że szczypie...

To tutaj jubilee od Rolka jest niesamowicie wygodna i od pierwszego dnia nosi sie idealnie. Nawet AP RO pamietam, ze potrafil wyrwac wloski albo pociagnac niemilo 🥴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.