Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, nicon napisał:

[...]Fora to coraz większy rak.


dlatego czas na lekki czilałt z dewilem :)

 

92434D7A-D457-4BCD-A682-9C946272291C.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby diver , ale do śniegu też pasuje 😉 

miłego weekendu !

 

IMG_20210116_114421299_HDR.jpg

Edytowane przez Krakus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BREVET napisał:

Bardziej chyba pasuje z dobrą kawą i widokiem na letni błękit morza. 

z kawą da się to załatwić , ale z tym turkusowym morzem na wsi około Krakowa to gorzej 😅

 

 

Edytowane przez Krakus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Krakus1 napisał:

Niby diver , ale do śniegu też pasuje 😉 

miłego weekendu !

 

IMG_20210116_114421299_HDR.jpg

 

😱 😱 💀 Upadło się na śnieg temu zegarku fajnemu....


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Soda66 napisał:

 

😱 😱 💀 Upadło się na śnieg temu zegarku fajnemu....

Raczej nurkował w śniegu 😄

BTW AR w tym zegarku jest niesamowity , nie wiem jak jest w pozostałych modelach Omegi ,  ale w porównaniu do DJ36 którego miałem , różnica jest ogromna na korzyść Omegi 👌

Edytowane przez Krakus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, omega seeker napisał:

W końcu, krajobraz licuje się z tarczą ❄️🌨️😀

Fajny jest ten model - a i do pogody pasuje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał:

Duj, że bez ceramiki, duj, że słaby mesh - if I were a rich man, yibidibidibididam ;) - już bym ją miał.  :wub:

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

 


Mesh wysokiej jakości, bardzo ładnie wykonany, oryginalny design.

Co do aluminium to fakt przy dzisiejszej technologii mogli przymatowić ceramikę i ju.

Ten model generalnie to petarda jest...Cena też...


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najbardziej mi się podoba ten Bond z kolekcji 210.22.42.20.01.004 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, artme napisał:

Fajny jest ten model - a i do pogody pasuje 😉

Dzięki, dlatego właśnie cenię tą markę że zawsze zrobi dla każdego coś fajnego...i bez zbędnych kolejek jak za PRL-u 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu.... juz nie - na niektore modele i ze 2 lata musialbys poczekac 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Ed White to minimum 2 lata, a Snoopy wg ostatnich informacji minimum rok.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał:

Dokładnie tak. Ed White to minimum 2 lata, a Snoopy wg ostatnich informacji minimum rok.

 

No cóż, na niektóre modele może i tak, ale jest też w czym przebierać poza limitacjami i nie trzeba czekać.

W Łoleksie czas w poczekalni to chyba minimum ze 3 lata🤔

Niektórzy twierdzą, że duża różnorodność modeli jakie tworzy OMEGA to wada. Moim skromnym zdaniem to duży plus, gdyż każdy jest w stanie dobrać coś pod siebie nawet w najmniejszym szczególe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, omega seeker napisał:

 

No cóż, na niektóre modele może i tak, ale jest też w czym przebierać poza limitacjami i nie trzeba czekać.

W Łoleksie czas w poczekalni to chyba minimum ze 3 lata🤔

 

Z czego wynika ten persyflaż? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, omega seeker napisał:

Niektórzy twierdzą, że duża różnorodność modeli jakie tworzy OMEGA to wada. Moim skromnym zdaniem to duży plus...

Alez oczywiscie - dzieki temu mozna przebierac na rynku wtornym za 1/3 ceny sklepowej. 🧐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wątek zmierza w stronę Yeti...wszyscy o nim nim piszą ( 1/3 ceny sklepowej he, he) ale nikt go jeszcze nie widział 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Firma Kruk nadużywa mojej cierpliwości, Moona mieli wysłać mi w ubiegły czwartek, a wciąż jakoby jest w drodze do nich. Daje to jednak promyczek nadziei, że może on nowy leci, ze Szwajcarii, a nie poobijany z jakiegoś ich sklepu 🤔

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, MarekTe napisał:

Firma Kruk nadużywa ojej cierpliwości, Moona mieli wysłać mi w ubiegły czwartek, a wciąż jakoby jest w drodze do nich. Daje to jednak promyczek nadziei, że może on nowy leci, ze Szwajcarii, a nie poobijany z jakiegoś ich sklepu 🤔

Nie chcę Ciebie zniechęcać ale w zeszłym roku zamówiłem u nich zegarek dla mojej drugiej połowy. Taki, który wg systemu mieli na stanie. Po dwóch tygodniach ciszy z ich strony dostałem info, że zegarek przechodzi kontrolę jakości i proces przygotowania. Po trzech tygodniach dostałem informację, że zegarek nie przeszedł wewnętrznej kontroli jakości i zwrócą mi pieniądze. Które zwrócili po kolejnym tygodniu. Jak dla mnie wyglądało to tak jakby poprawili sobie płynność finansową moim kosztem, przez cztery tygodnie trzymając moje pieniądze. Co ciekawe po moim zakupie zegarek widniał w systemie internetowym jako niedostępny. Ale po tym jak mnie poinformowali, że zwrócą mi pieniądze, zegarek pojawił się ponownie jako dostępny.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, fanfar19 napisał:

Nie chcę Ciebie zniechęcać ale w zeszłym roku zamówiłem u nich zegarek dla mojej drugiej połowy. Taki, który wg systemu mieli na stanie. Po dwóch tygodniach ciszy z ich strony dostałem info, że zegarek przechodzi kontrolę jakości i proces przygotowania. Po trzech tygodniach dostałem informację, że zegarek nie przeszedł wewnętrznej kontroli jakości i zwrócą mi pieniądze. Które zwrócili po kolejnym tygodniu. Jak dla mnie wyglądało to tak jakby poprawili sobie płynność finansową moim kosztem, przez cztery tygodnie trzymając moje pieniądze. Co ciekawe po moim zakupie zegarek widniał w systemie internetowym jako niedostępny. Ale po tym jak mnie poinformowali, że zwrócą mi pieniądze, zegarek pojawił się ponownie jako dostępny.

Po moim zakupie stary hesalitowy Moon na kajdanie też widnieje jako niedostępny 😉 co upodabnia sytuację do tej z Twojej "przypowieści" De facto to tylko raz udało mi się kupić u nich coś z czego byłem zadowolony, no ale był to zegarek dostępny od ręki w analogowym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.