Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Zielenina w końcu na oryginalnej bransolecie w pełnym słońcu, więc pokazuje pazurki :)

 

 

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chodzę koło AT i chodzę :(

Już parę razy mierzyłem i zachwytów nie było. Kurczę może to kwestia, że ciągle tylko niebieskie oglądam?


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska jest ładna głównie na zdjęciach. Zobacz na żywo czarną.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.01.2021 o 10:55, omega seeker napisał:

Panowie,

szybkie pytanie - według Was lepiej do garnituru będzie pasował lewy, czy prawy model ?

Żaden. 

Dla mnie Glob, model który sprzedaje Butik. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, fanfar19 napisał:

A ja chodzę koło AT i chodzę :(

Już parę razy mierzyłem i zachwytów nie było. Kurczę może to kwestia, że ciągle tylko niebieskie oglądam?

Tylko i wyłącznie subiektywnie, absolutnie prywatnie, uważam, a zdania swego nie narzucam nikomu 😅 że na żywo AT, w dużym stopniu, traci swoją obrazkową magię. W sumie to fajny model ale nie aż tak jak się spodziewałem, znając go li tylko z internetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja chodzę koło AT i chodzę
Już parę razy mierzyłem i zachwytów nie było. Kurczę może to kwestia, że ciągle tylko niebieskie oglądam?

Polecam szarą z ramką daty lub Gaussa, są piękne

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Dorian06 napisał:

Żaden. 

Dla mnie Glob, model który sprzedaje Butik. 

 

OOO, to to ;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Butik napisał:

 

OOO, to to ;)

Jak widzę Twój post sprzedażowy to w pierwszej kolejności mam ochotę pisać "nie rób tego, będziesz żałował!", ale z drugiej strony wiem, że przerobiłeś już tyle Omeg, że na pewno wiesz co robisz 😉

Dla mnie ten Globe to kandydat na jednozegarkową "kolekcję", a zagrozić by mu mógł... biały Globe :D

I gdyby nie to, że dopiero kupiłem Railmastera, to już bym patrzył co jeszcze sprzedać by móc się do Ciebie odezwać w sprawie tego niebieskiego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, wojtek91 napisał:

Jak widzę Twój post sprzedażowy to w pierwszej kolejności mam ochotę pisać "nie rób tego, będziesz żałował!", ale z drugiej strony wiem, że przerobiłeś już tyle Omeg, że na pewno wiesz co robisz 😉

Dla mnie ten Globe to kandydat na jednozegarkową "kolekcję", a zagrozić by mu mógł... biały Globe :D

I gdyby nie to, że dopiero kupiłem Railmastera, to już bym patrzył co jeszcze sprzedać by móc się do Ciebie odezwać w sprawie tego niebieskiego :(

 

Masz rację, a ja wciąż się waham. Jednego dnia wstaję, zakładam na nadgarstek i podwyższam cenę na CH24, innego stwierdzam, że po co mi dwa niebieskie, a z dwóch niebieskich zostawiam PO GMT. Dziś znów mam fazę na "zostań". Zresztą... Zrobiłem sobie "katalog" na moim profilu omegawatches.com, wprowadziłem wszystkie 7 sztuk, które mam, plus jedną, na którą jestem zapisany i może kiedyż będę miał. No i nie wiem, czy tak nie powinno pozostać :D

 

Zrzut ekranu 2021-01-23 o 09.29.57.png


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego zestawienia pozbyłbym się pierwszych z lewej w obu rzędach, ale oczywiście co osoba to koncepcja. Czego nie zrobisz i tak finalnie będziesz miał imponujący zestaw 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, wojtek91 napisał:

Z tego zestawienia pozbyłbym się pierwszych z lewej w obu rzędach, ale oczywiście co osoba to koncepcja. Czego nie zrobisz i tak finalnie będziesz miał imponujący zestaw 😉

 

Te dwa tytany z lewej w obu rzędach najczęściej noszę ;). Niby duże, ale leciutkie i super wygodne.

 

12 minut temu, maariusz napisał:

Widac, ze naprawde lubisz zegarki Omega.

 

Nie da się ukryć ;)

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 19.01.2021 o 14:57, warloard napisał:

Nowość w kolekcji:)

Chyba pierwszy "światowiec" na Forum.

Gratuluję. Niech się nosi.  

Edytowane przez Dorian06
Forum dubluje posty.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał:

 ...

Jednego dnia wstaję, zakładam na nadgarstek i podwyższam cenę na CH24, innego stwierdzam, że po co mi dwa niebieskie, a z dwóch niebieskich zostawiam PO GMT.

...

Ja z tych wygoniłbym na bazar AT i DeVille. I jak przyjdzie Snoopy to od razu poszedłby w ślady wymieniknych wcześniej. 

 

PO oraz Glob są tak różne,  że z powodzieniem mają miejsce w jednym pudle. Świetnie się uzupełniają. A niebieski kolor tylko na wielki plus.

 

Ale ja jestem inny. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Butik świetny zestaw 👍👍👍 I tyle. 
Ja osobiście zmieniłbym FOIS na Seamaster 1948. Ale tak jak @wojtek91pisze, cokolwiek nie zrobisz i tak jest imponująco.

 

3 godziny temu, Butik napisał:

 

 No i nie wiem, czy tak nie powinno pozostać :D

 

 

Już Ci to kiedyś pisałem, zostaw temat na jakiś czas. Cokolwiek nie zrobisz nie będzie lepiej tylko inaczej :)

 

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakiś sklep PL posiadający w asortymencie paski kompatybilne z omegowym zapięciem? Zdjęcia z netu dla jasności o jaki typ budowy paska mi chodzi.

Amazon.com: 19mm/20mm/22mm Black/Brown Leather Watch Band Strap Deployment  Fold Buckle Fits for Omega [SpeedMaster] [Seamaster] [De Ville]: Watchesimage.jpeg.b9d6c94c4b4e65649af7e5f3e7cd654c.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.01.2021 o 14:57, warloard napisał:

Nowość w kolekcji :)
 

Zacny nabytek! :)


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie polecić jakiś sklep PL posiadający w asortymencie paski kompatybilne z omegowym zapięciem? Zdjęcia z netu dla jasności o jaki typ budowy paska mi chodzi.
51%2B4ccjlokL._AC_UX522_.jpg&key=1a087d784014b4d61d4556e68423661cc1577661606ac6877558327714d4d70dimage.jpeg.b9d6c94c4b4e65649af7e5f3e7cd654c.jpeg

Napisz do Tomka (Tomulac). Powinien coś poradzić

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Czy możecie polecić jakiś sklep PL posiadający w asortymencie paski kompatybilne z omegowym zapięciem? Zdjęcia z netu dla jasności o jaki typ budowy paska mi chodzi.


Zobacz na fangio.pl
Mają niezłe zamienniki, chyba produkowane przez Rios-a, ale na 100% nie jestem pewny.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mc9 napisał:

Czy możecie polecić jakiś sklep PL posiadający w asortymencie paski kompatybilne z omegowym zapięciem? Zdjęcia z netu dla jasności o jaki typ budowy paska mi chodzi.

Amazon.com: 19mm/20mm/22mm Black/Brown Leather Watch Band Strap Deployment  Fold Buckle Fits for Omega [SpeedMaster] [Seamaster] [De Ville]: Watchesimage.jpeg.b9d6c94c4b4e65649af7e5f3e7cd654c.jpeg

 

Albo skrój na miarę u któregoś z forumowych paskowców.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję właściciela możliwie jak najbardziej zniszczonego zegarka Omega Speedmaster Professional. Zegarek powinien być dokumentnie zdezelowany 🙂 Chciałbym zaoferować renowację koperty, zupełnie za darmo. Zależy mi na zrobieniu sobie zdjęć przed i po. Zegarki odnawiam już jakiś czas ale nigdy nie mam czasu na fotki. To moje konto na ig https://instagram.com/omegacasestudy?igshid=140e0t04nefim Zapraszam na PW. Jeżeli będzie trzeba napawać to będziemy napawać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie przecierał szkiełka, tak zawsze jakieś pyłki widać potem na fotce 35322f969187107d605fe49855b55459.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, tommly napisał:

Jakbym nie przecierał szkiełka, tak zawsze jakieś pyłki widać potem na fotce emoji12.png35322f969187107d605fe49855b55459.jpg

Czarna tarcza wymaga... niestety☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.