Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Smycel napisał:

Już niemodny, stary, technicznie zacofany 

 

I w dodatku brzydki ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co najgorsze .. nudny... nawet można go przyjąć do rodziny R 😜to był żart oczywiście 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

 

wczoraj dotarl nowy zegarek, ktory podoba mi sie odrobine bardziej niz niebieska AT 41.5mm, ktora kupilem w listopadzie 2020 jako nowke sztuke w butiku Omega na P3K w Warszawie

niestety nie moge sobie pozwolic na oba wiec AT trafila na bazarek

oferta tutaj: 

 

oferta ograniczona czasowo - maks do 14.02.2021, jak sie nie sprzeda do tego czasu to ja wycofam i pozostane szczesliwym posiadaczem niebieskiej AT

zapraszam wszystkich zainteresowanych

 

 

20210126_113256 (1).jpg

20210126_121453.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, adam78 napisał:

Witam wszystkich 

 

wczoraj dotarl nowy zegarek, ktory podoba mi sie odrobine bardziej niz niebieska AT 41.5mm, ktora kupilem w listopadzie 2020 jako nowke sztuke w butiku Omega na P3K w Warszawie

niestety nie moge sobie pozwolic na oba wiec AT trafila na bazarek

oferta tutaj: 

 

oferta ograniczona czasowo - maks do 14.02.2021, jak sie nie sprzeda do tego czasu to ja wycofam i pozostane szczesliwym posiadaczem niebieskiej AT

zapraszam wszystkich zainteresowanych

 

 

 

 

Pochwalisz się nowym? Też Omega?

 

a jak już coś tu napisałem, to wtorkowy spidzik wrzucę, bo widzę, że nikt nic nie dodał 😉

 

 

4N9A1526.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez Omega

Dopóki nie sprzedam AT nie jest moja więc na razie nie ma się czym chwalić i łatwiej będzie mi ją zwrócić 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś nie jest moonwatchem lub pożądaną limitką to -20% przy kasie i dodatkowe -10% przy drzwiach wyjściowych.

Młoda używka pewnie -35/40% w totalu.

Te AT śmigały 14-16 używki, nie ma chyba większego poruszenia na ich widok obecnie.Były też spore podwyżki ostatnio...

Z nową można wyjść z salonu 19-20, strzelam.

 

Niezaleznie , to super model jest , I like it.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy była zmiana modelu AT z tego z datą na "3" bez ramki na obecny z datą na "6"?

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to robili Calendary, a nie to co teraz :P

 

25-1.jpg

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy była zmiana modelu AT z tego z datą na "3" bez ramki na obecny z datą na "6"?
 
 
Dawno temu
Jakoś na początku 2018, ja w marcu 2018 już kupiłem z datą na godzinie 6


f13e55baee184935635918b19e8990fd.jpg

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vvv napisał:

Dawno temu emoji6.png
Jakoś na początku 2018, ja w marcu 2018 już kupiłem z datą na godzinie 6

Hmmm.

Jak w takim razie kolega zdołał kupić nówkę sztukę w salonie prawie 3 lata po zaprzestaniu produkcji tej referencji? Ciekawa sprawa.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, fanfar19 said:

Hmmm.

Jak w takim razie kolega zdołał kupić nówkę sztukę w salonie prawie 3 lata po zaprzestaniu produkcji tej referencji? Ciekawa sprawa.

 

To akurat jest proste, otóż Butik czasem sprowadza takie pojedyncze egzemplarze NIB/NOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bylem zaskoczony ze nowa, ale ze kupowalem w Butiku Omegi na P3K to nie mialem watpliwosci co do jej autentycznosci - zakladam, ze tam nie oszukuja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nadzwyczajnego , trafiają się jeszcze AT w poprzednich wersjach , z pionowymi pasami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
32 minuty temu, proki1971 napisał:

Nic nadzwyczajnego , trafiają się jeszcze AT w poprzednich wersjach , z pionowymi pasami .

Występują także na oficjalnej stronie Omegi, wraz z sugerowaną ceną za nowy egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.01.2021 o 16:32, tts napisał:

To akurat jest proste, otóż Butik czasem sprowadza takie pojedyncze egzemplarze NIB/NOS.

 

Przez chwilę zastawiałem się co Ty chcesz ode mnie i o jakim sprowadzaniu przeze mnie NIB/NOS mówisz ;) Potem dopiero ochłonąłem :)

 

Nawiązując jednak do tego co powiedziałeś, to absolutna racja, przy czym nie ograniczałbym jedynie do butiku. u AD też można. Przykład moja ostatnia PO GMT, poprzedni model nie produkowany już od kilku lat, a na moje zamówienie Kruk znalazł jeszcze egzemplarz będący na wystawie w... butiku :). W ten sposób nabyłem "stary" zegarek jako "nowy" z pełną 5-letnią gwarancją liczoną od teraz (NOS - New Old Stock).

 

Na pewno jest jeszcze wiele poprzednich modeli dostępnych w ten sposób, trzeba jedynie o taki model zapytać, AD oraz butiki współpracują ze sobą i wymieniają się stokiem.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to stary trend który zapoczątkował Gianni Agnelli kilkadziesiąt lat temu:) 

gianni-agnelli-500x466.jpg

agnelli.jpg

Gianni-Agnelli-Accessori.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba na kurtke puchową to PAMa 47mm będę mógł założyć 😅


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.