Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, btard napisał:

 

Nastawiałem się bardziej na tournee po Jubitomach, bo widzę że o dość, że wkruk nie ma żadnych AT od ręki (wszystkie niedostępne) to jedynie salony w Warszawie, Poznaniu i Łodzi posiadają Omegę w ofercie.

 

Widział ktoś gdzieś jeszcze Aqua Terrę w jakiejś sieciówce (lub nie) i ma pomysł gdzie można ją na łapę wcisnąć w okolicach powiedzmy 100km od Katowic?

 

 

Butik Omegi w Warszawie ma chyba wszystko ...

 

Edytowane przez nixon111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, nixon111 napisał:

 

 

Butik Omegi w Warszawie ma chyba wszystko ...

 

Dzięki za informację, jeżeli nie znajdę nic w okolicy to wybiorę się na wycieczkę :) Ile procent rabatu z metki można urwać na tej serii? 20% realne z ulicy? Więcej, mniej? Przepraszam za taki spam pytań, ale to moja pierwsza Omega, nie chcę dać się oskubać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,który serwis Omegi polecacie? Czy w butiku Omegi oddać zegarek to dobra opcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nixon111 napisał:

Panowie ,który serwis Omegi polecacie? Czy w butiku Omegi oddać zegarek to dobra opcja?

 

Butik w Warszawie mogę polecić :) Nie oddawaj do SG na Marynarskiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, btard napisał:

Dzięki za informację, jeżeli nie znajdę nic w okolicy to wybiorę się na wycieczkę :) Ile procent rabatu z metki można urwać na tej serii? 20% realne z ulicy? Więcej, mniej? Przepraszam za taki spam pytań, ale to moja pierwsza Omega, nie chcę dać się oskubać :) 

 

20% bywa realne, ale tylko u AD (Kruk / Jubitom). W Butiku nie dostaniesz raczej nic, czasem da się wyszarpać dodatkowy pasek.

 

3 minuty temu, rmickey napisał:

Butik w Warszawie mogę polecić :) Nie oddawaj do SG na Marynarskiej. 

 

Przecież z Butiku i tak na Marynarską pojedzie. Z wielu innych "autoryzowanych serwisów" (m.in. Zaleski, czy serwis na Okopowej w W-wie) zegarek na gwarancji też wysyłają na Marynarską.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol
4 minutes ago, rmickey said:

 

Butik w Warszawie mogę polecić :) Nie oddawaj do SG na Marynarskiej. 

Polski butik nie przekaże zegarka do polskiego serwisu?

4 minutes ago, rmickey said:

 

Butik w Warszawie mogę polecić :) Nie oddawaj do SG na Marynarskiej. 

Polski butik nie przekaże zegarka do polskiego serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni 🙄 Moim zdaniem sporo napraw robią sami, mają na miejscu zegarmistrzów. Jak oddałem swoją SMPc do sprawdzenia i problemem z zapięciem to robili to na miejscu. Rozmawiałem z chłopakiem, który tym się zajmował.

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Ten chłopak robił coś więcej poza zapięciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, karlson napisał:

Ta dostępność może być fikcją. Moje zamówienie Kruk po 2 tygodniach anulował, choć zegarek pierwotnie był dostępny na ich stronie. Ponoć po ściągnięciu go z salonu nie przeszedł kontroli wizualnej. 😂 

 

Powiem że jestem w stanie uwierzyć, że coś nie przeszło kontroli wizualnej:

 

W kwietniu 2020 było moje 1-sze podejście do DVHV - dostałem wtedy z wkruk zegarek z widocznie używanym paskiem (tj. zużytym od przymiarek), znalazłem też 1 ryskę na kopercie (od dekla więc mało widoczną), dodatkowo było tam jakieś mocno wytarte sreberko (zgaduję, że plomba) oraz dekiel od spodu miał naklejoną mocno zabrudzoną folię z wytartym kodem paskowym (pomarańczowa nalepka)

 

Z uwagi na wieszczone załamanie gospodarcze z powodu pandemii zdecydowałem się zwrócić ten zegarek.

W międzyczasie widziałem, że pojawił się drugi taki sam w wkruk

 

Niedawno zdecydowałem się na ponowne zamówienie tego samego zegarka. W momencie gdy składałem zamówienie ten sam zegarek był dostępny w Poznaniu i Łodzi. Zaraz po moim zamówieniu DVHV było niedostępne przez 3-4 dni w sklepie internetowym a po tych 3-4 dniach potwierdzono moje zamówienie + pojawił się dostępny jeszcze jeden egzemplarz w Łodzi. Finalnie dostałem zegarek z nowiutkim paskiem i bez żadnej ryski (wraz foliami, plombą, a ta pomarańczowa nalepka też nowa)

 

Nie ma 100% pewności, ale biorąc to wszystko do kupy uważam, że jest możliwe, że ktoś przeprowadził kontrolę jakości przed wysyłką i dostałem ten lepszy egzemplarz 

Edytowane przez adam78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, adam78 napisał:

 

Powiem że jestem w stanie uwierzyć, że coś nie przeszło kontroli wizualnej:

 

W kwietniu 2020 było moje 1-sze podejście do DVHW - dostałem wtedy z wkruk zegarek z widocznie używanym paskiem (tj. zużytym od przymiarek), znalazłem też 1 ryskę na kopercie (od dekla więc mało widoczną), dodatkowo było tam jakieś mocno wytarte sreberko (zgaduję, że plomba) oraz dekiel od spodu miał naklejoną mocno zabrudzoną folię z wytartym kodem paskowym (pomarańczowa nalepka)

 

Z uwagi na wieszczone załamanie gospodarcze z powodu pandemii zdecydowałem się zwrócić ten zegarek.

W międzyczasie widziałem, że pojawił się drugi taki sam w wkruk

 

Niedawno zdecydowałem się na ponowne zamówienie tego samego zegarka. W momencie gdy składałem zamówienie ten sam zegarek był dostępny w Poznaniu i Łodzi. Zaraz po moim zamówieniu DVHW było niedostępne przez 3-4 dni w sklepie internetowym a po tych 3-4 dniach potwierdzono moje zamówienie + pojawił się dostępny jeszcze jeden egzemplarz w Łodzi. Finalnie dostałem zegarek z nowiutkim paskiem i bez żadnej ryski (wraz foliami, plombą, a ta pomarańczowa nalepka też nowa)

 

Nie ma 100% pewności, ale biorąc to wszystko do kupy uważam, że jest możliwe, że ktoś przeprowadził kontrolę jakości przed wysyłką i dostałem ten lepszy egzemplarz 

Zobaczę czy ten zegarek ponownie pojawi się w sklepie.

Natomiast to raczej klient powinien zdecydować, czy "uszkodzenia" zegarka są na tyle poważne, że rezygnuje z jego zakupu z uwzględnieniem rabatu. 

Poza tym Kruk stwierdził już po badaniu, że zamawia nowy egzemplarz u importera. A na koniec napisał, że importer nie dysponuje modelem. Żeby było jasne - modelem znajdującym się nadal w ofercie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten chłopak robił coś więcej poza zapięciem?

Tylko regulację mechanizmu gdyż wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rmickey napisał:

Jesteście pewni 🙄 Moim zdaniem sporo napraw robią sami, mają na miejscu zegarmistrzów. Jak oddałem swoją SMPc do sprawdzenia i problemem z zapięciem to robili to na miejscu. Rozmawiałem z chłopakiem, który tym się zajmował.

 

Tajemnica "naprawy" na miejscu jest w stwierdzeniu <<problem z zapięciem>> :)

 

Rzeczywiście oni podstawowe rzeczy są tam w stanie zrobić sami, jest tam świetna ekipa na prawdę bardzo pomocnych i otwartych ludzi. W grubszych sprawach raczej posiłkują się pomocą SGS.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapięcie było "przy okazji" :) Główny powodem było nagle +10-15s na dobę a wcześniej było +1-2s. Sprawdzili, stwierdzili, że wszystko ok, zrobili regulację i ponownie było +1-2s. 

Zgadzam się w 100% - ekipa bardzo fajna. Przy rozmowie z chłopakiem, który zajmował się moją SMPc zapytałem czy naprawiają na miejscu czy wysyłają do SG. Odpowiedział, że sporo robią sami :) 

  

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest tam technik który ocenia zegarek. Później podejmują decyzję ale przez telefon była rozmowa o wysłaniu zegarka do Szwajcarii jeśli byłaby konieczność naprawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mc9 napisał:

Kurczaki, fajny ten Bond...

 

 

 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, mc9 napisał:

Kurczaki, fajny ten Bond...

 

 

Plac 3+++? Widzę nowy typ mesh. Czy ta „blacha” przy kopercie nie razi za bardzo w oczy?
 

Co prawda poprzednia wersja była dramatycznie wykończona przy uszach, także coś za coś ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ktos wczesniej pisal, ze w Jubitomie 1 osoba ogarnia wszystkie zamowienia internetowe wiec sa niezle opoznienia

chyba sie w koncu ogarnela bo np ten bumerang wrocil do sprzedazy https://jubitom.com/zegarki/omega/constellation/globemaster/zegarek-omega/o-13033412206001 (inne tez) + wieksze rabaty na np. railmastery

 

przed pandemia -20% na Omege u AD to byl niezly wynik i raczej indywidualne osiagniecie, na poczatku pandemii (marzec-maj 2020) to juz byl standard w sklepie internetowym, a teraz doszlo do nawet -35%/-40% na wybrane modele

jak myslicie - tak juz zostanie czy juz niedlugo wieksze rabaty na Omegi odejda w niepamiec??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, adam78 napisał:

chyba ktos wczesniej pisal, ze w Jubitomie 1 osoba ogarnia wszystkie zamowienia internetowe wiec sa niezle opoznienia

chyba sie w koncu ogarnela bo np ten bumerang wrocil do sprzedazy https://jubitom.com/zegarki/omega/constellation/globemaster/zegarek-omega/o-13033412206001 (inne tez) + wieksze rabaty na np. railmastery

 

przed pandemia -20% na Omege u AD to byl niezly wynik i raczej indywidualne osiagniecie, na poczatku pandemii (marzec-maj 2020) to juz byl standard w sklepie internetowym, a teraz doszlo do nawet -35%/-40% na wybrane modele

jak myslicie - tak juz zostanie czy juz niedlugo wieksze rabaty na Omegi odejda w niepamiec??

 

Na niektóre modele szczytem było 15% i to w środku lockdownu. Obecnie bez rabatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz bzdur , w środku lockdownu w Jub było -20% od moona po seamastera, jeszcze po starych cenach. Nie wspomnę o selektywnych ofertach typu -30% w sklepie internetowym.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, adam78 napisał:

 

Oj ten Globe coś nie ma szczęścia, przeze mnie też się przewinął ;)

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rabatów: nie ma zasady -10, -15, -20 czy -30% na wszystko. Są modele, na które ciężko dostać obecnie nawet -10%. Sporo „do gadania” ma podaż i niuanse typu wycofywanie modelu czy nowości.
Historia zakupowa u AD może mieć znaczenie, ale przy niektórych modelach - niekoniecznie.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, lukebor napisał:

Co do rabatów: nie ma zasady -10, -15, -20 czy -30% na wszystko. Są modele, na które ciężko dostać obecnie nawet -10%. Sporo „do gadania” ma podaż i niuanse typu wycofywanie modelu czy nowości.
Historia zakupowa u AD może mieć znaczenie, ale przy niektórych modelach - niekoniecznie.

 

na wiosne to kruk dal -20% na wszystko kazdemu, bez patrzenia w historie zakupowa, ale to chyba dlatego ze nikt nie wiedzial co bedzie dalej, kazdy sie bal zapowiadanej recesji i woleli wyprzedac to co maja zeby byl obrot 

 

a teraz mamy wiecej doswiadczen i tak jak mowisz wyglada, ze zaczeli je pozycjonowac ze wzgledu na popyt, staz na polce itd - chyba mniej paniki i chaosu, wiecej wyrachowania w ustalaniu strategii sprzedazowej

 

ja sobie mysle, ze pewnie z wyjatkami (moonwatch, snoopy, bondy i inne przyszle limitki / edycje jubileuszowe) to ludzie beda czekali na odgorne rabaty internetowe i juz malo kto bedzie walczyl o indywidualny rabat 

 

dobre jest to, ze jak ktos ma upatrzony model i jest cierpliwy to moze wyczekac i kupic taniej niz np na chrono (oczywiscie pod warunkiem, ze to nie upatrzyl sobie najbardziej popularne referencje)

 

45 minut temu, Butik napisał:

 

Oj ten Globe coś nie ma szczęścia, przeze mnie też się przewinął ;)

 

pamietam Twoje zdjecia - uwazam, ze to piekna sztuka, ale mimo wszystko nie widze go na swoim nadgarstku bo jest nie do konca w moim guscie

 

natomiast zyska ten komu wpadnie w oko - jakosc, walory, prezencja i funkcjonalnosc nadal takie same, tylko cena dostosowana do popytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał:

 

Oj ten Globe coś nie ma szczęścia, przeze mnie też się przewinął ;)

Michał to w końcu zostawiłeś go sobie czy oddałeś ? Bo wydawało mi się , ze jednak zostaje j zastępuje niebieskiego Globe?

50 minut temu, lukebor napisał:

Co do rabatów: nie ma zasady -10, -15, -20 czy -30% na wszystko. Są modele, na które ciężko dostać obecnie nawet -10%. Sporo „do gadania” ma podaż i niuanse typu wycofywanie modelu czy nowości.
Historia zakupowa u AD może mieć znaczenie, ale przy niektórych modelach - niekoniecznie.

Dokładnie . Dzisiaj byłem w GalMoku, była jedna sztuka Moona z szafirem , na pasku. Pani uprzejmie poinformowała , ze w sieci nie ma żadnego hesalitu i szafiru na bransie , a na te sztukę może dać rabat maks. 10% ale dla posiadacza karty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.