Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a coś wiadomo na temat nowego speediego? Bo juz podobno nie mozna zamawiac szafiru w kruku.

 

tymczasem szocik z przymiarki seamasterek na gumie;)

9D28A90B-7BA7-4392-80DA-C79EEC477830.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukebor napisał:

Co do rabatów: nie ma zasady -10, -15, -20 czy -30% na wszystko. Są modele, na które ciężko dostać obecnie nawet -10%. Sporo „do gadania” ma podaż i niuanse typu wycofywanie modelu czy nowości.
Historia zakupowa u AD może mieć znaczenie, ale przy niektórych modelach - niekoniecznie.

Dokładnie. Ani w Jubitomie ani w Kruku nigdy nie obowiązywała zasada -20% na wszystko. Śledzę wybrane modele. Ale łowcy okazji i samozwańczy eksperci lubią zaginać czasoprzestrzeń 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, lukebor napisał:

Co do rabatów: nie ma zasady -10, -15, -20 czy -30% na wszystko. Są modele, na które ciężko dostać obecnie nawet -10%. Sporo „do gadania” ma podaż i niuanse typu wycofywanie modelu czy nowości.
Historia zakupowa u AD może mieć znaczenie, ale przy niektórych modelach - niekoniecznie.

 

Amen. Pogrubić, wydrukować i powiesić na łóżkiem/biurkiem kupujących i... legowiskiem trolli w Klubie. Później ktoś wpada tu na chwilę i za pewnik bierze takie informacje. Za jakiś czas taki "newbie" wróci z lamentem, że sprzedający zaśmiał mu się w twarz jak na dzień dobry zaproponował swoją cenę (powiedzmy 70% od metki w salonie i 50-60% na wtórnym) argumentując takimi "mądrościami" z forum. 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np Jubitom w środku lockdownu w zeszłym roku w sklepie internetowym dał czasowo na Omegi promocje- 20% i nie jest to żaden problem aby to sprawdzić wstecz. I na to była moja krótka riposta i naprawdę bardzo proszę czytać wpisy dwa razy, również przed wysyłaniem ich.


Nikt nie pisał tutaj o stałych rabatach na wszystkie Omegi których udziela AD odgórnie dla każdego klienta bez ograniczeń. Negocjuje się .


Nie mam nic przeciwko kryptohandlowi tutaj na forum, wysyłaniem ofert na priv ze stałym rabatem na wszystkie O w AD w ramach koleżeńskiej przysługi ale to nie powód aby wprowadzać w błąd forumowiczów. Śmierdzi hipokryzją na kilometr.


 

Edytowane przez Maserati

  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na rozładowanie niepotrzebnych emocji😄 chłopaki, przecież to wątek omegi, a nie rolexa, dajcie spokój😉

A0194769-546A-40DB-AB03-B6E08D301B13.jpeg

Edytowane przez rafalmosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rafalmosty napisał:

Tak na rozładowanie niepotrzebnych emocji😄 chłopaki, przecież to wątek omegi, a nie rolexa, dajcie spokój😉

A0194769-546A-40DB-AB03-B6E08D301B13.jpeg

Masz rację , niestety „ekspert” pisze wszędzie...nawet w wątku g-shocka próbował „nowy ład” wprowadzać. 😂 

Widać że Omega cieszy, mam nadzieję, że dostałeś „co najmniej 50% na nówkę w foliach” 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek Omegi, ale kasa to kasa, więc nie ma pomiłuj ;) Pamiętam te rabaty Jubitomu w środku pandemii i forumowe rozkminki kupić nie kupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No było 30% a nawet 40% na wybrane modele...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mario1971 napisał:

No było 30% a nawet 40% na wybrane modele...

Kluczowe słowo to „wybrane” 😉 ....nadal jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, desmo napisał:

Kluczowe słowo to „wybrane” 😉 ....nadal jest.

Mnie się udało dwa razy zamówić i kupić Omegę Constellation na 20%. Na limitowaną Omegę zaproponowano mi 10% - wpłaciłem zaliczkę. Po pewnym czasie otrzymałem telefon, że rabat nie będzie obowiązywał - wycofałem wpłatę. Na inny topowy model - rabat max tylko z karty 10%... 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, desmo napisał:

Masz rację , niestety „ekspert” pisze wszędzie...nawet w wątku g-shocka próbował „nowy ład” wprowadzać. 😂 

Widać że Omega cieszy, mam nadzieję, że dostałeś „co najmniej 50% na nówkę w foliach” 😉

Robert, 50% nie, ale na nówkę w ,,foliach” w Kruku dostałem 30%😄 było to w ubiegłym roku, przy pierwszym zamknięciu galerii, gdzie wszystko było mocno niepewne i łatwiej się negocjowało😉 wtedy nawet na wybrane modele pamów dawali mi 25%, co teraz jest praktycznie nieosiągalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze nie wytłumaczysz. Promocje w AD to konkurencja dla kolegi. Dlatego tak nerwowo się zrobiło🙂


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, rafalmosty napisał:

Robert, 50% nie, ale na nówkę w ,,foliach” w Kruku dostałem 30%😄 było to w ubiegłym roku, przy pierwszym zamknięciu galerii, gdzie wszystko było mocno niepewne i łatwiej się negocjowało😉 wtedy nawet na wybrane modele pamów dawali mi 25%, co teraz jest praktycznie nieosiągalne. 

Gratuluję ale nadal poruszamy się w kategorii „ wybrane” co staram się podkreślić. Później te modele lądują z reguły na bazarku - nie bez przyczyny. Powyżej masz przykład kolegi który między innymi ma ten problem.  Są modele, które nigdy nie są i nie będą tak przecenione nawet w pandemii. Także w przypadku Omegi. A potencjał, których  PAMów został tak nisko oceniony 🤭

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, desmo napisał:

Dokładnie. Ani w Jubitomie ani w Kruku nigdy nie obowiązywała zasada -20% na wszystko. Śledzę wybrane modele. Ale łowcy okazji i samozwańczy eksperci lubią zaginać czasoprzestrzeń 😉

Było. Nawet więcej, bo 21% w Jubitomie. Krótko,  ale było.

Edytowane przez Kurzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, desmo napisał:

A potencjał, których  PAMów został tak nisko oceniony 🤭

Np. PAM01359, PAM01312,  na jakieś luminory due i coś jeszcze, ale już nie pamiętam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, rafalmosty napisał:

Np. PAM01359, PAM01312,  na jakieś luminory due i coś jeszcze, ale już nie pamiętam. 

Hmmm, Panerajowy AirKing i tęczowa kolekcja ... I od razu żal, że przegapiłem mniejszy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rafalmosty napisał:

chłopaki, przecież to wątek omegi, a nie rolexa, dajcie spokój😉

 

 

KMZiZ to i tak oaza spokoju wliczając wątek Roleksa. Poniżej niedawny "wątek Omegi" na grupie u sąsiadów, gdzie ktoś zapytał jaki model kupić. Temat był znacznie dłuższy i jeszcze bardziej pikantny. Cieszmy się, że u nas tylko 1-2 trolli się uchowało i jest względny spokój. Z drugiej strony "nasz" samozwańczy ekspert na tamtym forum szybko podzieliłby los Jagny z Chłopów 🙂

 

FBdYNFo.jpg

 

 

Wracając do tematu, czy ktoś spotkał się w sieci z ważeniem nowych Moonwatchy i jak to wypada w porównaniu do poprzedniego modelu?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się patrzeć gdzie jest gorzej i się tym pocieszać tylko trzeba się rozwijać i iść do przodu. Czasy klepaczy i nieomylnych Ludwików XIV już minęły, nikt nie będzie akceptował w necie komunikacyjnego ciemnogrodu.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50% rabatu oznacza, ze sklep sprzedalby zegarek po cenie zakupu z fabryki. To to samo z ciemna strona ksiezyca - wszyscy wiedza, ze istnieje ale nikt jej nie widzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kurzy napisał:

Było. Nawet więcej, bo 21% w Jubitomie. Krótko,  ale było.

Mi też się wydaje, że w listopadzie 2020, na chwilę przed zamknięciem galerii albo jakoś około tej daty w Jubitomie było -21% na całą kolekcję Omegi. Nie powiem jak długo to trwało bo nie śledziłem.

Niemniej to był jakiś wyjątek i w sumie innej takiej sytuacji nie kojarzę.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, memento mori napisał:

 

KMZiZ to i tak oaza spokoju wliczając wątek Roleksa. Poniżej niedawny "wątek Omegi" na grupie u sąsiadów, gdzie ktoś zapytał jaki model kupić. Temat był znacznie dłuższy i jeszcze bardziej pikantny. Cieszmy się, że u nas tylko 1-2 trolli się uchowało i jest względny spokój. Z drugiej strony "nasz" samozwańczy ekspert na tamtym forum szybko podzieliłby los Jagny z Chłopów 🙂

 

FBdYNFo.jpg

 

 

Wracając do tematu, czy ktoś spotkał się w sieci z ważeniem nowych Moonwatchy i jak to wypada w porównaniu do poprzedniego modelu?

 

A ja jestem zdania, że podobnego elementu jest tu więcej (niż 1-2 osoby), co to lubi kamieniami regularnie rzucać.

Edytowane przez machlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nawet mają swoje pięć minut... z którymi jednakoż i tak nie wiedzą co zrobić. Ich znak rozpoznawczy - malowane twarze 😉 

DD9585C8-1A58-4EB0-8AF6-9F35F4F033BC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fanfar19 napisał:

Mi też się wydaje, że w listopadzie 2020, na chwilę przed zamknięciem galerii albo jakoś około tej daty w Jubitomie było -21% na całą kolekcję Omegi. Nie powiem jak długo to trwało bo nie śledziłem.

Niemniej to był jakiś wyjątek i w sumie innej takiej sytuacji nie kojarzę.


Taka akcja była też przy pierwszym lockdown w pierwszej połowie roku i nawet trochę trwała. Cała regularna oferta Omegi  od klasycznego moonwatcha na hesalicie po seamastery, AT itp, wszystko -20%. Było to jeszcze przed drugą podwyżką Omegi więc cenowo całkiem spoko wychodziło.

 


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.