Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, nixon111 napisał(-a):

 

Myślałem o czymś w takim klimacie ale raczej trzeba iść w skórę ... W tym kolorze wydaje mi się ,że by fajnie zgrało z Moonwatchem

 

 

Mówią, że o gustach się nie dyskutuje, ale większej krzywdy to już temu Tudorowi zrobić się nie da ;). Podejrzewam, że autor wymyślił sobie taki zestaw vintage do tego ślicznego Tudora, ale żeby z takim czymś do moona ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Macmac napisał(-a):

 

Mówią, że o gustach się nie dyskutuje, ale większej krzywdy to już temu Tudorowi zrobić się nie da ;). Podejrzewam, że autor wymyślił sobie taki zestaw vintage do tego ślicznego Tudora, ale żeby z takim czymś do moona ???

 

Praktycznie wszystko ma na paskach...Podrzucam link. Mi ta zieleń się podoba i wydaje mi się ,że fajny klimat by zrobiło to połączenie

 

https://www.hodinkee.com/articles/talking-watches-with-howie-kendrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, nixon111 napisał(-a):

 

Praktycznie wszystko ma na paskach...Podrzucam link. Mi ta zieleń się podoba i wydaje mi się ,że fajny klimat by zrobiło to połączenie

 

https://www.hodinkee.com/articles/talking-watches-with-howie-kendrick

 

Te rolki, co on ma, to i na gumie z gaci by dobrze wyglądały :), a moon wygląda jakby sobie nato z dętki wyciął. Jest to oczywiście moje zdanie, mój gust i każdy może mieć inne zdanie na ten temat. Jak kiedyś założysz speediego na gumę, to wrzuć fotę...może zdanie zmienię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, nixon111 napisał(-a):

 

Praktycznie wszystko ma na paskach...Podrzucam link. Mi ta zieleń się podoba i wydaje mi się ,że fajny klimat by zrobiło to połączenie

 

https://www.hodinkee.com/articles/talking-watches-with-howie-kendrick

To raczej nie kwestia koloru, tylko materiału, guma najlepiej do diverów pasuje.

Ale oczywiście to Tobie ma się podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam skąd mam, ale taką noname znalazłem w szufladzie i taka może nie wyglądać źle z moonem. Ale na gładkie gumowe nato jestem za mało odważny. ;) Poza tym gumowy pasek może prowokować do pływania w moonie, a to dobry pomysł nie jest!

 

 

IMG_8110.JPG

IMG_8109.JPG

IMG_8107.JPG

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nicon napisał(-a):

Tutaj trzeba też wziąć pod uwagę o czym zamarzy przyszły właściciel ;). Guma po 3 latach będzie do śmietnika a nowa od Omegi pewnie z 1500 patrząc na ich aktualne ceny, bransoleta jest na amen.

Ja tam się nie zastanawiam co przyszły właściciel sobie zamarzy. To jego problem 😁

Zastanawiam się, jak sam chcę zegarek nosić.

 

43 minuty temu, disaster3 napisał(-a):

@fanfar19 co to za apka na iOSa?

WatchTracker

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, nicon napisał(-a):

 

Tutaj trzeba też wziąć pod uwagę o czym zamarzy przyszły właściciel ;). Guma po 3 latach będzie do śmietnika a nowa od Omegi pewnie z 1500 patrząc na ich aktualne ceny, bransoleta jest na amen.

 

Wziąłem to pod uwagę, ale pokuszę się o stwierdzenie, że na tyle świadomie kupuje już zegarki, że wiem, że Seamaster zostanie ze mną na kilka lat. Inwestując teraz dodatkowe ~2000 zł (wersja na bransolecie + dokupienie gumy) żeby mieć przez te kilka lat bransoletę w pudełku, jest bez sensu.Sądzę, że załóżmy za to 4-5 lat wspomniane 2000 zł to będzie maksymalna różnica pomiędzy wersją na bransolecie a zegarkiem choćby na Nato. Biorąc pod uwagę popularność samej linii 300, a szczególnie "3 generacji", który przez wielu jest jednak uważana za bardzo udaną, sprzedaż bez bransolety nie powinna być problemem.

 

4 godziny temu, ledr napisał(-a):

Świetna jest! Chociaż ja miałem raczej dylemat między białą i czarną, jak wszystkie porównałem na żywo.

 

4 godziny temu, sanik napisał(-a):

Każdemu co innego się podoba i co innego stanowi uzupełnienie własnej kolekcji.

Gratuluję fali 👍

 

4 godziny temu, fanfar19 napisał(-a):

Gratulacje po raz drugi :)

 

Bardzo dobry wybór.

O co nie było w sumie tak trudno, bo tak jak kolega @Butikwskazał, każdy byłby dobry 😁

 

4 godziny temu, lukebor napisał(-a):

Gratuluję - fajnie, że na gumie, ona zmienia charakter tego zegarka, 

 

4 godziny temu, marcink88 napisał(-a):

Gratuluje Omegi! Niebieski to sbardzo dobry wybór - sam nad nią zacząłem się zastanawiać :)!

 

Dla osób które jeszcze myślą nad NATO do SMPc to szary wyglada genialnie:

 

 

 

 

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrodziło dziś Seamasterami, to dorzucę jeszcze jednego

 

image.thumb.png.42adf6b27e49f5746d19d95546ca38cd.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Ceteth napisał(-a):

Padło na niebieską :) kontrast z indeksami, trochę więcej blingu (reszta kolekcji raczej mocno stonowana) i jakoś po prostu bardziej się podoba. Jestem zachwycony :)

 

Legancki, tego... Gratulacje! :)


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ceteth napisał(-a):

Padło na niebieską :) kontrast z indeksami, trochę więcej blingu (reszta kolekcji raczej mocno stonowana) i jakoś po prostu bardziej się podoba. Jestem zachwycony :)

IMG_20210212_092644.jpg

 

zegar fantastyczny - gratulacje!!!!

a przy okazji mega zdjecie zrobiles - szacun!!

 

jak sie takie polaczenie widzi to czlowiek od razu chce jechac zeby przymierzac 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba gratuluję. Niech się nosi. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, nicon napisał(-a):

 

Tutaj trzeba też wziąć pod uwagę o czym zamarzy przyszły właściciel ;). Guma po 3 latach będzie do śmietnika a nowa od Omegi pewnie z 1500 patrząc na ich aktualne ceny, bransoleta jest na amen.

No bez przesady z ta guma. Ja przy swoim BB mam gumę prawie dwa lata i jeszcze nie widać żadnego zmęczenia materiału. 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Kuba gratuluję. Niech się nosi. 

Dzięki Michał :) oj będzie :) a po weekendzie się może do Ciebie w sprawie GP odezwę, jeszcze pomyślę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Ceteth napisał(-a):

Dzięki Michał :) oj będzie :) a po weekendzie się może do Ciebie w sprawie GP odezwę, jeszcze pomyślę 😉

👍 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale przez najbliższy czas będę Was męczyć Bondem
 
imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1ebecdd01e818001bdeb3569065bfe16c8933d183e611f965
bond2.thumb.jpg.f29999cc677e0d404f382ea8be06e083.jpg
Nie krępuj się :)

Pisane palcem po wodzie.
Jacek Wro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już nie wychodzimy, nie ma głupich, przy takich mrozach podobno z gumy robi się czarna bransoleta...😉

 

IMG-0276.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki mróz, u mnie całe +1C ☀️


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyfall obie

Ps. Nie na sprzedaż ;)

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja dla leniwych. Jedna na pasku druga na bransolecie. Na każdą okazję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mc9 napisał(-a):

Niestety, ale przez najbliższy czas będę Was męczyć Bondem 😉

 

imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

 

Ta luma nieprawdopodobna. Świeci genialnie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.