Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, lukebor napisał(-a):

Fajna fota pokazująca nowego i starego Moona w wersji szafir.
26bec9acb1747b92970a0fd53181c2c8.webp

 

Na tym zdjęciu również bardziej podoba mi się "stara" wersja. Na żywo jednak nie miałem jeszcze okazji porównać więc ciężko jest jednoznacznie opowiedzieć się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja porównywałem na żywo swojego (hesalit) z nową wersją i różnice są dość subtelne. Ogólnie w nowym co się rzuca w oczy oprócz bransolety to tarcza, wszystkie krawędzie są wyraźniejsze. Oba fajne. Ja zostaje przy swoim, ale jakbym dzisiaj kupował to pewnie rozważyłbym nowy. Zmiana na plus, poza zapięciem. :)

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, proki1971 napisał(-a):

Michał , jednak zostaje ? 😀

 

Ech, daj spokój, myślałem że to ja mam problem z tym zegarkiem, ale to raczej on ma problem ze mną ;)

 

To jest dość skomplikowany proces myśli i czynności. Czasem mówię sobie, że 6 zegarków mi wystarczy, więc muszę się jednego pozbyć, a że mam praktycznie 3 niebieskie (X-33, PO-GMT i GM) to padło na GM. I już dwa albo trzy razy był na bazarku oraz na chrono. Jednak, nie ukrywajmy, nie jest to towar tak chodliwy jak choćby MOON czy FOIS (ten ostatni sprzedałem na CH24 w 12 godzin i dwóch chętnych się licytowało), więc jak po tygodniu wiszenia na portalu stwierdzam, że założę go sobie ostatni raz to... dochodzi do sytuacji jak dziś, gdzie po założeniu stwierdziłem (nie pierwszy raz), że jednak nie, serce mnie boli i zostaje (no i natychmiast usuwam ogłoszenie z chrono).

 

Tak więc tutaj jedyną pomocą może być konsultacja psychologiczna dla właściciela ;)

 

Póki co zostaje, zobaczymy na jak długo 😈

 

PS. Kilka, a nawet kilkanaście ciekawych nowych odsłon De Ville Prestige wpadło cichaczem do oferty. Niektóre na prawdę piękne i ciekawe kolorystycznie. Poniżej 3 sztuki, które przykuły moją uwagę, reszta pod poniższym linkiem, wszystkie nowe modele (bez rezerwy chodu) łatwo poznać po dacie na godzinie szóstej:

 

https://www.omegawatches.com/watches/de-ville/prestige/gents-collection/catalog?p=1

 

 

dv1.png

dv2.png

dv3.png

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omegofobię to mają fani króla, a Butik cierpi ew. na omegafilię😁


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Butik napisał(-a):

Słoneczko zaświeciło

 

Jak dla mnie to jedna z najpiękniejszych Omeg ever. Gdyby ten GM był w większym rozmiarze - tak minimum 43 mm - to już dawno bym  go miał :)


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał(-a):

 

Ech, daj spokój, myślałem że to ja mam problem z tym zegarkiem, ale to raczej on ma problem ze mną ;)

 

To jest dość skomplikowany proces myśli i czynności. Czasem mówię sobie, że 6 zegarków mi wystarczy, więc muszę się jednego pozbyć, a że mam praktycznie 3 niebieskie (X-33, PO-GMT i GM) to padło na GM. I już dwa albo trzy razy był na bazarku oraz na chrono. Jednak, nie ukrywajmy, nie jest to towar tak chodliwy jak choćby MOON czy FOIS (ten ostatni sprzedałem na CH24 w 12 godzin i dwóch chętnych się licytowało), więc jak po tygodniu wiszenia na portalu stwierdzam, że założę go sobie ostatni raz to... dochodzi do sytuacji jak dziś, gdzie po założeniu stwierdziłem (nie pierwszy raz), że jednak nie, serce mnie boli i zostaje (no i natychmiast usuwam ogłoszenie z chrono).

 

Tak więc tutaj jedyną pomocą może być konsultacja psychologiczna dla właściciela ;)

 

Póki co zostaje, zobaczymy na jak długo 😈

 

PS. Kilka, a nawet kilkanaście ciekawych nowych odsłon De Ville Prestige wpadło cichaczem do oferty. Niektóre na prawdę piękne i ciekawe kolorystycznie. Poniżej 3 sztuki, które przykuły moją uwagę, reszta pod poniższym linkiem, wszystkie nowe modele (bez rezerwy chodu) łatwo poznać po dacie na godzinie szóstej:

 

https://www.omegawatches.com/watches/de-ville/prestige/gents-collection/catalog?p=1

 

 

dv1.png

dv2.png

dv3.png

Dej mnie dobra cenę to Cię z niej wyleczę 😀🤣😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, proki1971 napisał(-a):

Dej mnie dobra cenę to Cię z niej wyleczę 😀🤣😜

 

Dobrą dla kogo? :P;) 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, just_nobody07 napisał(-a):

To znaczy na plus czy na minus? Bo dwojako to można zrozumieć :)

Na żywo :)

1861 mam hesalit, nowy dla mnie tylko szafir :) logo na tarczy, sama tarcza, polerowane wstawki w bransie, świetnie to gra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dirty Harry napisał(-a):

Jak dla mnie to jedna z najpiękniejszych Omeg ever. Gdyby ten GM był w większym rozmiarze - tak minimum 43 mm - to już dawno bym  go miał :)

 

Jest Annual Calendar 41mm, robi wrażenie dużego, na tyle dużego, że nawet dla mnie, mającego głownie zegarki 42+ wydawał się za duży. A piękny, w każdej wersji.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle dobroci na jednym zdjęciu! zapowiada się udany czwartkowy wieczór ;) 

9837DC80-8FDC-4740-A8B0-0CF21D52F2B1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2021 o 20:47, truesoul napisał(-a):

Audeeze LCD1 napędza idealnie, bez niej te planary nie pociągną bez dobrego wzmacniacza. A ważka to Cobalt.

Dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Butik napisał(-a):

 

Jest Annual Calendar 41mm, robi wrażenie dużego, na tyle dużego, że nawet dla mnie, mającego głownie zegarki 42+ wydawał się za duży. A piękny, w każdej wersji.

Wiem, ale nie - z tymi bazgrołami na tarczy i dodatkową wskazówką to już niestety nie jest to... :(


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2021 o 14:42, tommly napisał(-a):

Pozakupowy spam 😜

 

👍


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Butik napisał(-a):

PS. Kilka, a nawet kilkanaście ciekawych nowych odsłon De Ville Prestige wpadło cichaczem do oferty. Niektóre na prawdę piękne i ciekawe kolorystycznie. Poniżej 3 sztuki, które przykuły moją uwagę, reszta pod poniższym linkiem, wszystkie nowe modele (bez rezerwy chodu) łatwo poznać po dacie na godzinie szóstej:

 

https://www.omegawatches.com/watches/de-ville/prestige/gents-collection/catalog?p=1

 

 

 

wszedlem na ten link z ciekawosci a tam 113 wersji tego samego modelu

ciekawe ile roznych wersji tak naprawde sie sprzedaje... strzelam ze pewnie max 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Butik napisał(-a):

...

Póki co zostaje

...

To jest bardzo słuszna koncepcja. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Butik napisał(-a):

 MOON czy FOIS (ten ostatni sprzedałem na CH24 w 12 godzin i dwóch chętnych się licytowało), więc jak po tygodniu wiszenia na portalu stwierdzam, że założę go sobie ostatni raz to... dochodzi do sytuacji jak dziś, gdzie po założeniu stwierdziłem (nie pierwszy raz), że jednak nie, serce mnie boli i zostaje (no i natychmiast usuwam ogłoszenie z chrono).

FOIS sprzedałeś? A co się stało? Pisałeś, że Ci się podoba i to bardzo.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, fanfar19 napisał(-a):

FOIS sprzedałeś? A co się stało? Pisałeś, że Ci się podoba i to bardzo.

 

Tak, podobał się, bardziej niż MOON, ale wciąż nie było tej chemii i efektu WOW. WIęc poszedł w świat (z dobrym zyskiem ;)), żeby dołożyć się do jeszcze czegoś innego, myślę że tym razem już z dużym ŁAŁ. Nowe bejbe zamówione, powinno być w kwietniu, dam oczywiście znać ;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka na temat nowego Bonda. Mesh zdążył już przejść modyfikację. Można po tym poznać starszy wypust zegarka i nowszy. W starszym elementy maskujące były krótsze i odkrywały kiepsko wykończone końcówki bransolety. W nowszej edycji maskownice zostały wydłużone:

 

image.thumb.png.5dee7ced62ed30391c971001279ab5e6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Butik napisał(-a):

 myślę że tym razem już z dużym ŁAŁ. Nowe bejbe zamówione, powinno być w kwietniu, dam oczywiście znać ;)

Z dużym ŁAŁ? Cóż, pożyjemy, zobaczymy 😁

No, ja Ci w każdym razie mocno kibicuję w Twoich ciągłych poszukiwaniach :)

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, fanfar19 napisał(-a):

Z dużym ŁAŁ? Cóż, pożyjemy, zobaczymy 😁

No, ja Ci w każdym razie mocno kibicuję w Twoich ciągłych poszukiwaniach :)

 

Dzięki! Oczywiście mam nadzieję, iż wiesz, że to ŁAŁ dotyczy głównie mojego łałowania, nie popisywania się przed kimkolwiek ;). Czyli moje "łomatko" niekoniecznie musi oznaczać to samo dla inny, bo równie dobrze ktoś na to samo może powiedzeć "ale syf" ;)

 

Moonwach miał dla mnie trochę za mało charakteru, FOIS wydawał się znacznie fajniejszy i był, ale wciąż tego czegoś mi brakowało. Teraz poszedłem jednak w model z większym jajem, tak żebym chciał do niego wracać z tęsknoty, a nie tylko po to, aby koniecznie założyć na "speedytuesday" bo wypada.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   3 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.