Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

W moim przypadku właśnie kwestia wielkości Moona ostatecznie zdecydowała o jego sprzedaży... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, tbn napisał(-a):

 Moon jest ciągle cool, tylko czasem mi się duży wydaje jak założę po czymś 39mm. 

 

Jak na 42mm to jest wyjątkowo komfortowy, ma świetny kształt i na małych nadgarstkach mimo wielkości doskonale się układa, przynajmniej ja miałem takie odczucie. Niejeden nominalnie mniejszy był mniej wygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, fidelio napisał(-a):

W moim przypadku właśnie kwestia wielkości Moona ostatecznie zdecydowała o jego sprzedaży... 

 

U mnie jedyna opcja, żeby sprzedać Moona to zostać jednoozegarkowcem z Explorerem. Co mi chodzi po głowie od dawna już. Gdyby Explorer na tarczy miał napis Omega, to temat już dawno byłby zamknięty. ;)

 

 

10 minut temu, Bugs napisał(-a):

Jak na 42mm to jest wyjątkowo komfortowy, ma świetny kształt i na małych nadgarstkach mimo wielkości doskonale się układa, przynajmniej ja miałem takie odczucie. Niejeden nominalnie mniejszy był mniej wygodny.

 

To prawda, jest wygodny jak na swój rozmiar. Gruby dość, ale to głownie hesalit dodaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
26 minut temu, tbn napisał(-a):

 

U mnie jedyna opcja, żeby sprzedać Moona to zostać jednoozegarkowcem z Explorerem. Co mi chodzi po głowie od dawna już. Gdyby Explorer na tarczy miał napis Omega, to temat już dawno byłby zamknięty. ;)

 

 

 

 

 U mnie za Exa BB36 robi. Taki bieda Ex, ale zawsze 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tbn napisał(-a):

No właśnie ciekawe czy ceny spadną jak nowe będą normalnie rabatowane. W sumie w 1861 nie ma nic wyjątkowego, długo był w produkcji, więc te ceny na chrono pod 20k za hesalit dziwne trochę. Moon jest ciągle cool, tylko czasem mi się duży wydaje jak założę po czymś 39mm. 

W moonwatchu imo nie czuć tych 42mm, szczególnie noszonym na pasku.

A lekiem na jego rozmiar, jest nałożenie go po chodzeniu z Pamem 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, fidelio napisał(-a):

 U mnie za Exa BB36 robi. Taki bieda Ex, ale zawsze 😂

 

Żadna bieda tylko świetny zegarek. Tudory na eta mały fajniejsze tarcze i bransolety. :) A wracając do Omegi to marzy mi się powrót stylistyczny do tego Railmastera. Z nowym mechanizmem, metas, mikroregulacją, byłby mój ideał bo Omega to moja ulubiona marka. 

 

spacer.png

6 minut temu, sanik napisał(-a):

W moonwatchu imo nie czuć tych 42mm, szczególnie noszonym na pasku.

A lekiem na jego rozmiar, jest nałożenie go po chodzeniu z Pamem 😜

 

 

To prawda. Miałem tak jak nosiłem Radiomira, Moon się wydawał nieduży. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Moona to wszystko jest na sprzedaż, jak hesality będą po 20kpln to sam się zacznę bardzo zastanawiać nad sprzedażą 😅

 

Obecnie już mam takie myśli od czasu do czasu, ale to głównie przez to, że od roku nie noszę zegarków 😕


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając po referencji, full set z EU to już są: Link

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Z7JJ1hE.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjmujesz tylko do zdjęć czy była w spa? :) Wygląda jak nowa. Nie sprzedajesz przypadkiem? ;)

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tbn napisał(-a):

Wyjmujesz tylko do zdjęć czy była w spa? :) Wygląda jak nowa. Nie sprzedajesz? ;)

 

Ostatnio rzadko ją wyciągam :D Była w SPA rok temu, ale tylko na drobnym dopieszczeniu - wcześniej wyglądała tak:

 

miNx688.jpg

 

tk4fGEk.jpg

 

Nad sprzedażą myślę od dawna, ale jakoś nie mogę się zdecydować :lol:

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, HaveFun napisał(-a):

@dodge66 tam obok omegi to bulova?

 

Tak jest, Super Seville z 1982 ;)

 

tgJ1fPh.jpg

 

Sr17Fxz.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy gdzieś oprócz butiku pojawiły sie już nowe Moony? Jeżeli tak to realnie jaki rabat można na nie wyrwać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, proki1971 napisał(-a):

Panowie czy gdzieś oprócz butiku pojawiły sie już nowe Moony? Jeżeli tak to realnie jaki rabat można na nie wyrwać ?

Na rabaty to raczej za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu rozmawiałem w Jubitomie, mówili, że na dniach powinni mieć. Warto do nich przedzwonić zapytać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłem, że w moim Moonie na 1861 start/stop chronografu się blokuje. Zegarek ma już pięć lat, ale trzyma rezerwę i dokładność, więc nie planowałem serwisu jeszcze. Myślicie, że jest sens się bawić w naprawę tylko przycisku, czy zrobić już mu pełny? Jeśli pełny oddałbym na pewno do butiku, ale jeśli tylko przycisk to rozważyłbym jakiegoś zegarmistrza w Wawie co robi Omegi. Jeśli są dobrzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dodge66 napisał(-a):

 

Ostatnio rzadko ją wyciągam :D Była w SPA rok temu, ale tylko na drobnym dopieszczeniu - wcześniej wyglądała tak:

 

 

 

 

 

Nad sprzedażą myślę od dawna, ale jakoś nie mogę się zdecydować :lol:

 

NIE SPRZEDAWAJ SMP!!!

Będziesz tylko żałować

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ostatnio rzadko ją wyciągam Była w SPA rok temu, ale tylko na drobnym dopieszczeniu - wcześniej wyglądała tak:

 
Nad sprzedażą myślę od dawna, ale jakoś nie mogę się zdecydować :lol:
 

Nieee, Panie Kolego, nie sprzedawaj jej!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podobno po wprowadzeniu nowej referencji moonwatche miały nie podrożeć ;)

 


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, robol1 napisał(-a):

NIE SPRZEDAWAJ SMP!!!

Będziesz tylko żałować

 

9 godzin temu, Szyszkops napisał(-a):

Nieee, Panie Kolego, nie sprzedawaj jej!!!

 

No nie wiem, nie wiem... Cały czas mam w planach SMPc ;)

Aczkolwiek w planach jest też starszy Speedmaster i nowa AquaTerra... i BB58, i Submariner, i Reverso, i Santos, i PAM, i Laureato, i nawet kilka IWC :lol: Takie tam śmieszne plany :D

 

8 godzin temu, kkwpk napisał(-a):

A podobno po wprowadzeniu nowej referencji moonwatche miały nie podrożeć ;)

 

Podejrzewam, że to tylko chwilowy skok - myślę, że ceny mogą spaść, gdy nowa referencja będzie powszechnie dostępna.


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie . Po wprowadzeniu nowej smpc ceny tych bez fal wzrosły i cały czas są na mniej więcej tym samym poziomie , a może j nawet z każdym rokiem ciut rosną .

Edytowane przez proki1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale nowa SMPc urosła co znacznie zmieniło jej odbiór. Nowy Moon to po prostu upgrade w każdym obszarze, nie ma tu kontrowersyjnych elementów może poza klamrą. Jeśli nowe będą rabatowane max 10%, to pewnie stare się utrzymają koło 18-20k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś coś to railmaster trilogy jest do wzięcia z polskiej dystrybucji. Info na Priv 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.