Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie nowe moony sa strzalem w 10. Mechanizmy sa super a rozroznienie na bransolety i roznice w logo rowniez uwazam za trafione - dla kazdego cos dobrego. Jedynym minusem, sa te "male" pudelka, ale z drugiej strony, to kto i tak z nich korzysta? Zazwyczaj jak ktos sprzedaje uzywanego moona, to cala reszta w folijkach i nietykana byla, wiec nie ma czego zalowac 😉 Tylko coz... cena za szafir ponad 31k pln troszke zredukuje entuzjazm u wielu zainteresowanych, jednak z rabatami bedzie troszke latwiej to przelknac... tylko czy faktycznie na te nowe modele beda dawac rabaty? Coz... pozyjemy - zobaczymy 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mogą próbować ograniczyć rabatowanie. Skończy się zapewne jak zawsze; standard -20%, a w przypadku kolejnych ograniczeń będzie i więcej... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy jak ludziska sie rzuca na nowe moony. Bo jesli beda "lezakowac" jak starsze modele, to rabaty beda, jednak jak nie beda wyrabiac z produkcja w stosunku do zamowien, to i rabaty sie skoncza 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle - rabatowanie nowych modeli będzie wprost proporcjonalne do ich dostępności. 

Na dzień dzisiejszy tylko rabat z karty danego sklepu, choć i tak niechętnie. Ale znam i przypadek -10% udzielonego przez Butik ;)

Nie sądzę, żeby przez najbliższy rok udało się na nowego Moona uzyskać -20%, chyba, że będzie się wylegiwał w witrynach.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście standardowy Moon to nie mój target. Ja sobie poczekam ile trzeba... 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (nie chce mi się już przewijać wstecz i szukać) dyskutowaliśmy krótko o bransolecie tytanowej mesh do Bonda, która jako akcesorium kosztuje PLN 5.920. Ponieważ w systemie jest osobno referencja na bransoletę i zapięcie nie byliśmy pewni, czy cena ta jest za komplet czy samą bransoletę.

 

"Dzięki" małemu zamieszaniu w Kruku i omyłkowym przysłaniu do sklepu bondowego mesha zamiast mojego zamówienia wiem już, że te prawie 6 koła jest za komplet :)

 

Jak ktoś potrzebuje to tylko kupować ;)

 

Zrzut_ekranu_2021-03-16_o_15_23_45.png


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że NATO jest super tanie i kosztuje tylko niecałe 2k za kawałek szmatki :D (oczywiście w zestawie z zapięciem 💪)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję namiary na porządnego zegarmistrza ogarniającego Omegi ( te starsze również).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pabwello1981 napisał(-a):

Witam potrzebuję namiary na porządnego zegarmistrza ogarniającego Omegi ( te starsze również).

Ale w Londynie czy w Kijowie;)? 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he sorki za brak precyzji. Teren Polski :) Jeżeli będzie trzeba to wyślę. Szczecin Gorzów ......nie słyszałem o kimś dobrym. Temat podejmowałem w 2017 roku wtedy była propozycja z Gdynią ( Szyca).

Jednak wtedy odpuściłem. Nie chcę się go pozbywać a przywołać do życia.

 

 

Edytowane przez Pabwello1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p. Mirosław Ciesielski,  Rayskiego 5

70-426 Szczecin

 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, eye_lip napisał(-a):

p. Mirosław Ciesielski,  Rayskiego 5

70-426 Szczecin

 

Filip, jesteś niczym zegarkowa Wikipedia :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Nie za bardzo ta wiadomość nadaje się na bazarek, więc informuję tutaj w ramach koleżeńskiej pomocy, że mam możliwość zakupu nówki prosto z polskiego sklepu modelu Speedmaster Grey Side of the Moon -> szara ceramiczna koperta, platynowa tarcza, skórzany pasek szary i ceramiczne zapięcie.

 

https://www.omegawatches.com/watch-omega-speedmaster-dark-side-of-the-moon-co-axial-chronometer-chronograph-44-25-mm-31193445199001

 

Cena katalogowa 50.400, do "wzięcia" na -30% za ~35 koła.

 

Jak ktoś zainteresowany proszę o kontakt na priv - zegar jest do zakupu ze sklepu, więc nie ma jeszcze daty sprzedaży i gwarancja nie zaczęła biec :)

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Butik napisał(-a):

Cześć!

 

Nie za bardzo ta wiadomość nadaje się na bazarek, więc informuję tutaj w ramach koleżeńskiej pomocy, że mam możliwość zakupu nówki prosto z polskiego sklepu modelu Speedmaster Grey Side of the Moon -> szara ceramiczna koperta, platynowa tarcza, skórzany pasek szary i ceramiczne zapięcie.

 

https://www.omegawatches.com/watch-omega-speedmaster-dark-side-of-the-moon-co-axial-chronometer-chronograph-44-25-mm-31193445199001

 

Cena katalogowa 50.400, do "wzięcia" na -30% za ~35 koła.

 

Jak ktoś zainteresowany proszę o kontakt na priv - zegar jest do zakupu ze sklepu, więc nie ma jeszcze daty sprzedaży i gwarancja nie zaczęła biec :)

Jakbys mial black black to chyba bym wzial z rozpedu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - możliwość zakupu dotyczy tylko i wyłącznie tego konkretnego modelu, który przedstawiłem :(


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tematy a'la bazarkowe, to i wrzucę swoją prywatę - gdyby ktoś z kolegów chciał pozbyć się moonwatcha, proszę o priv przed wrzuceniem na bazar:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafalmosty napisał(-a):

😉

0056753A-F0E6-4EA4-B4AB-385A28439278.jpeg

 

Bydlak przepiękny...


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Bydlak przepiękny...

Ja już kiedyś w tym wątku o tym pisałem, że jak komuś nie przypasi na nadgarstek, to zawsze może powiesić go sobie na ścianie😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.