Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od 13 lat Omegę Hour Vision z podwójnym antyrefleksem i gołym okiem żadnych rys nie widać. Pod lupą dopiero widać. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg ostatnich informacji - do bólu. Przyszły rok..., może?! ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Wg ostatnich informacji - do bólu. Przyszły rok..., może?! ;)

 

Ok, dzięki za informację 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to na uncleseiko można zamawiać bransoletkę US1450 President do moonwatcha, cena 143$ z przesyłką do Polski.

 

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mc9 napisał(-a):

 

bm.jpg

@mc9 piękny zegar.

 

Dziękuję wszystkim za miłe słowa i reakcje na fotki Speedy'ego. Utwierdzam się w przekonaniu, że to był najlepszy wybór:) 

@rafiros ewidentnie się do tego przyczyniłeś w związku z unikami ze sprzedażą 😂

 

Najlepiej chyba podsumowała to szaleństwo Żona, która patrząc z politowaniem, jak robię kolejne zdjęcie zegarka "z ukrycia" stwierdziła: Wrzuć teraz na forum z komentarzem "moje pierwsze Święta z Omegą" 😂

 

No więc... Moje pierwsze Święta z Omegą!

 

 

IMG_3268.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś w internetach można zamówić oryginalny pasek gumowy do Seamaster 300m (czarny) czy trzeba się wybrać do butiku Omegi? Znalazłem tylko tutaj niebieski https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/32704_Paski_i_czesci_Pasek_Omega_Seamaster_Gumowy_Niebieski_20mm_032CVZ010127 i na stronie Dolińskiego czarny, ale nie wiem czy ten drugi będzie pasował bo w opisie są inne referencje zegarków (mój ref to 210.30.42).

 

I drugie pytanie, czy do tego paska gumowego da się dopasować deployant clasp czy tylko pin buckle? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, qwerf napisał(-a):

@mc9 piękny zegar.

 

Dziękuję wszystkim za miłe słowa i reakcje na fotki Speedy'ego. Utwierdzam się w przekonaniu, że to był najlepszy wybór:) 

@rafiros ewidentnie się do tego przyczyniłeś w związku z unikami ze sprzedażą 😂

 

Najlepiej chyba podsumowała to szaleństwo Żona, która patrząc z politowaniem, jak robię kolejne zdjęcie zegarka "z ukrycia" stwierdziła: Wrzuć teraz na forum z komentarzem "moje pierwsze Święta z Omegą" 😂

 

No więc... Moje pierwsze Święta z Omegą!

 

 

IMG_3268.JPG

No i super. Teraz pracuj nad żoną i jej akceptacją nowej tradycji - nowy członek rodziny na każde święta 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, desmo napisał(-a):

No i super. Teraz pracuj nad żoną i jej akceptacją nowej tradycji - nowy członek rodziny na każde święta 😉 

 

... państwowe i kościelne 😁😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, desmo napisał(-a):

No i super. Teraz pracuj nad żoną i jej akceptacją nowej tradycji - nowy członek rodziny na każde święta 😉 

 

Wstrzeliłeś idealnie, biorąc pod uwagę, że Omega zakupiona została w związku z narodzinami nowego członka rodziny :)

Choć czekaj.. chyba nie to miałeś na myśli? 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma taką omegę. Jest to pamiątka rodzinna i chciałbym dowiedzieć się o niej czegoś więcej, jaki mechanizm w niej siedzi, +- rok produkcji. Wszelkie informacje mile widziane :) tego co wiem zegarek kupiony w 1980 w Pewex.

IMG_20210406_152657448.thumb.jpg.b3dc255ccc6ebd00c7878d01101c4e7e.jpg

Edytowane przez Jxxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, logann napisał(-a):

I drugie pytanie, czy do tego paska gumowego da się dopasować deployant clasp czy tylko pin buckle? 

 

Tylko pin-buckle.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, logann napisał(-a):

Czy gdzieś w internetach można zamówić oryginalny pasek gumowy do Seamaster 300m (czarny) czy trzeba się wybrać do butiku Omegi? Znalazłem tylko tutaj niebieski https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/32704_Paski_i_czesci_Pasek_Omega_Seamaster_Gumowy_Niebieski_20mm_032CVZ010127 i na stronie Dolińskiego czarny, ale nie wiem czy ten drugi będzie pasował bo w opisie są inne referencje zegarków (mój ref to 210.30.42).

 

I drugie pytanie, czy do tego paska gumowego da się dopasować deployant clasp czy tylko pin buckle? 

Kupowałem czarną gumę, najlepszą cenę i szybkość obsługi (od ręki) zaoferował butik Omegi w W-wie. Przede wszystkim wszystko załatwiłem telefonicznie, a guma przyjechała do mnie w szykownym, czerwonym etui:-) Na rynku pierwotnym lepszej ceny, niż ta z linku nie znajdziesz, tylko dolicz jeszcze ze 200 pln za klamrę (pin buckle). Chyba że dopasujesz inną klamrę o podobnym języku, bo ta oryginalna nie cieszy się tu na forum entuzjazmem. Akurat mnie nie boli, ale też bym wolał trochę inaczej wyprofilowany język.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minutes ago, ledr said:

Kupowałem czarną gumę, najlepszą cenę i szybkość obsługi (od ręki) zaoferował butik Omegi w W-wie. Przede wszystkim wszystko załatwiłem telefonicznie, a guma przyjechała do mnie w szykownym, czerwonym etui:-) Na rynku pierwotnym lepszej ceny, niż ta z linku nie znajdziesz, tylko dolicz jeszcze ze 200 pln za klamrę (pin buckle). Chyba że dopasujesz inną klamrę o podobnym języku, bo ta oryginalna nie cieszy się tu na forum entuzjazmem. Akurat mnie nie boli, ale też bym wolał trochę inaczej wyprofilowany język.


Dzięki za pomoc, bliżej wakacji pewnie nad podmianką pomyślę :) czytałem jeszcze dobre opinie o pasku od zealande.com ale tam chyba czarny póki co wyprzedany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć czy w Kruku można rzeczywiście zamówić kurierem, przymierzyć i bezpłatnie zwrócić zegarek nawet o takiej wartości? : https://wkruk.pl/zegarek-omega-seamaster-179?tpmid=k9010203_s1557197_p2134436568_c11036814200&gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMI0q6H7Lfq7wIVk_uyCh0ZgAszEAAYASAAEgL6m_D_BwE Co sądzicie o tym modelu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minutes ago, robert_gda1 said:

 Co sądzicie o tym modelu? :)

 

 

Ja kupiłem dokładnie ten model miesiąc temu i w dalszym ciągu jaram się jak w dniu zakupu. Nie mogę oderwać wzroku, strasznie przeszkadza w pracy :D Cieszę się, że ktoś mi sprzątnął białą tarczę sprzed nosa, czarna wydaje się bardziej uniwersalna. Bez większego targowania się powinieneś wyrwać -15% od ceny z metki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.04.2021 o 21:59, ArtiP napisał(-a):

 

Ok, dzięki za informację 🙂

Sytuacja z wczoraj.

Żona chciała zrobić mi niespodziankę i w Jubitomie udało jej się złożyć zamówienie na nowego Snoopiego 🙂

Dzisiaj zadzwoniła do Jubitomu by potwierdzić, że wszystko się udało i wykonać przelew za zamówienie.

Przed przelewem zapytała o czas realizacji - odpowiedź Pani z Jubitom - nawet kilka lat...

Sytuacja abstrakcyjna, wpłać ponad 40 tyś od razu i czekaj nawet 2 lata :D

 

No i niespodzianki nie będzie.

Ale nie powiem, jak mnie zaimponowała żonka tym ruchem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości...

Czy istnieje handel miejscami w kolejce na tego typu limitki ?

Może żona jednak popełniła błąd ? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje handel miejscami w kolejce, tego nie wiem. Znając jednak życie takie rzeczy pewnie mają miejsce, grunt to dotrzeć do źródła

A czy małżonka popełniła błąd tego nie wiem.
Jakoś nie mogła się pogodzić z faktem wpłaty całości kwoty i czekać na zegarek nie widomo jak długo.
Rozumiem wpłatę 10,20,30% depozytu ale całości

Jeśli jesteś zainteresowany myślę, że masz szansę złożyć zamówienie internetowe, tylko musisz liczyć się z procedurą jaką spotkała moja żona.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eisbar03 napisał(-a):

Sytuacja z wczoraj.

Żona chciała zrobić mi niespodziankę i w Jubitomie udało jej się złożyć zamówienie na nowego Snoopiego 🙂

Dzisiaj zadzwoniła do Jubitomu by potwierdzić, że wszystko się udało i wykonać przelew za zamówienie.

Przed przelewem zapytała o czas realizacji - odpowiedź Pani z Jubitom - nawet kilka lat...

Sytuacja abstrakcyjna, wpłać ponad 40 tyś od razu i czekaj nawet 2 lata :D

 

No i niespodzianki nie będzie.

Ale nie powiem, jak mnie zaimponowała żonka tym ruchem.

 

 

Serio, chcieli zaliczkę wysokości 40 tys. ( dzięki kolego Butik, ja się cały czas uczę 😉 ) ...chyba planują kontrolowaną upadłość 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, desmo napisał(-a):

Serio, chcieli 40 tyś zaliczki ...chyba planują kontrolowaną upadłość 

Serio, chcieli wpłatę całości kwoty za zegarek.

Co zdziwiło moją żonę i odpuściła temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eisbar03 napisał(-a):

Sytuacja z wczoraj.

Żona chciała zrobić mi niespodziankę i w Jubitomie udało jej się złożyć zamówienie na nowego Snoopiego 🙂

Dzisiaj zadzwoniła do Jubitomu by potwierdzić, że wszystko się udało i wykonać przelew za zamówienie.

Przed przelewem zapytała o czas realizacji - odpowiedź Pani z Jubitom - nawet kilka lat...

Sytuacja abstrakcyjna, wpłać ponad 40 tyś od razu i czekaj nawet 2 lata :D

 

No i niespodzianki nie będzie.

Ale nie powiem, jak mnie zaimponowała żonka tym ruchem.

 

 

 

Uuu.... szacun dla żonki 👍 Szczerze pisząc  myślałem,  że to odbywa się na zasadzie zaliczki 10 , 20 % I reszta przy odbiorze,  ale jak tak , to chyba sobie odpuszczę,  bo to się z celem mija . Czekać rok,  to jeszcze może i dałoby radę,  ale kilka lat i to oo wpłacie całości?  No nie.  To nie dla mnie . Dzięki za informację 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.