Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, mario1971 napisał(-a):

W tej chwili (lockdown) pozostaje jedynie zamówić przez sklep internetowy z dostawą na terenie Polski lub odbiorem we wskazanym punkcie odbioru, np. salonie Jubitomu w Posnanii - oczywiście po wcześniejszym umówieniu się na dzień i godzinę. To jest spokojnie do załatwienia, jeżeli nagle w piątek przedłużą blokadę.

Problem jest z Jubitom,  sklep internetowy , nie jest związany ze sklepem stacjonarnym, a jednak mi zależy na obejrzeniu zegarka przed odbiorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Andrzej Zalewski napisał(-a):

Problem jest z Jubitom,  sklep internetowy , nie jest związany ze sklepem stacjonarnym, a jednak mi zależy na obejrzeniu zegarka przed odbiorem.

Może warto fo Butiku się wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Andrzej Zalewski napisał(-a):

Problem jest z Jubitom,  sklep internetowy , nie jest związany ze sklepem stacjonarnym, a jednak mi zależy na obejrzeniu zegarka przed odbiorem.

Takie cuda dzisiaj to tylko w stolicy.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, sanik napisał(-a):

Może warto fo Butiku się wybrać.


Na oglądanie jak najbardziej. Na kupowanie to już średnio, bo w Butiku nie przewidują udzielania rabatów :unsure:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oglądanie jak najbardziej. Na kupowanie to już średnio, bo w Butiku nie przewidują udzielania rabatów :unsure:

W Butiku bywają i rabaty ;)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratisy to właściwie standard, wystarczy zapytać. Mam od nich kilka fajnych rzeczy.
Z rabatami bywa nieco gorzej, ale „tak, są takie przypadki” ;-)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, proki1971 napisał(-a):

Świetne te paski , jakie to?

jeżeli chodzi o mój to Vintage Italian Distressed Leather Strap (Dark Indigo) z monstraps.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie oglądanie łączy się z zakupem, na rynku można spokojnie uzyskać 20% rabatu nie widzę potrzeby przepłacać. A obejrzeć i zakupić nie otwierany przez nikogo wcześniej z kupujących egzemplarz,  to jest miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetne te paski , jakie to?
Ja biorę od Unique Straps Jarek Przydryga.

Wysłane z mojego Pixel 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niedługo będę sprzedawał pozostałe Omegi, bo noszę tylko jedną od paru tygodni 😈

 

IMG_2555.jpg

IMG_2556.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Butik napisał(-a):

Chyba niedługo będę sprzedawał pozostałe Omegi, bo noszę tylko jedną od paru tygodni ...


Wiadomo, Butik :wub:

Rotacja musi być :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Butik napisał(-a):

Chyba niedługo będę sprzedawał pozostałe Omegi, bo noszę tylko jedną od paru tygodni 😈

 

Tak patrząc historycznie... przejdzie Ci :)

Innymi słowy, te co teraz leżą w pudełku pójdą do ludzi. Ale ta co teraz jest noszona od paru tygodniu... też prędzej czy później pójdzie do ludzi.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś podpowie na temat tej Omegi ?
Referencja 3513.53.00 , wiem tylko że 1996 rok i że limitacja Japan . Z jakiej okazji mógł być zrobiony ? Z góry dziękuje za odpowiedzi 78478ccfe4cb5460ac1739e0c61bc248.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, skierowano mnie tutaj z tematu dot. wyboru zegarka. Chcę kupić wintydżową Omegę. Zainteresował mnie tel model: https://www.chrono24.pl/omega/omega-1978-original-omega-constellation-quartz-uhr-kal-1330-model-3910013--id17359064.htm . Czy wiecie o nim coś więcej? W Internecie praktycznie nie ma informacji o tym konkretnym modelu, stąd moje wątpliwości. Ten sprzedawca wystawił również inne podobno Omegi, ale ich mechanizm (chociaż kwarcowy) wygląda podejrzanie dobrze - https://www.chrono24.pl/omega/omega-1978-original-omega-constellation-quartz-uhr-kal-1330-model-1910014--id18758599.htm . Czy uważacie, że warto pakować się w taki zegarek, czy może moglibyście polecić coś godnego uwagi w niewygórowanej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie siedzisz w temacie i nie masz wiedzy o zegarkach vintage, skąd opinia że mechanizm wygląda podejrzanie dobrze;)? 

Te Omegi nie są atrakcyjne wizualnie, chyba nie ma sensu kupować czegoś bo jest omegą i jest tanie. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam :). Opinia wynika z faktu, że zegarek jest z 1978, a wszystko wygląda czyściutko. Mnie akurat podoba się taki surowy design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, tak jak powinno. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.