Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy była pokazywana nowa wersja 300 setki w bronze gold. 

Dla mnie piękna... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy kilka tysięcy różnicy w cenie wynika tylko z wyglądu? https://jubitom.com/zegarki/omega/speedmaster/moonwatch/zegarek-omega/o-31030425001001  i  https://jubitom.com/zegarki/omega/speedmaster/moonwatch/zegarek-omega/o-31030425001002 ? Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden to szafir (002), a drugi - hesalit. Kilka różnic, także wyglądowowych.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy któryś z nich jest "lepszy"? skąd ten hesalit? dziwi brak szafiru za 30k

 

Edytowane przez robert_gda1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopie , trochę musisz nadrobić zaległości i poczytać o Moonie 😀😜🤣

Hesalit jest przecież poniżej 28, ten za 31 to już szafir , podwójny 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, robert_gda1 napisał(-a):

czy któryś z nich jest "lepszy"? skąd ten hesalit? dziwi brak szafiru za 30k

🤭      🤫      🥺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.04.2021 o 18:42, milektom napisał(-a):

Już wyjaśniam :). Opinia wynika z faktu, że zegarek jest z 1978, a wszystko wygląda czyściutko. Mnie akurat podoba się taki surowy design.


Popatrz sobie na durchmesser tych zegarków. Zależy jaki masz obwód nadgarstka, ale i tak będziesz z tym zegarkiem wyglądał nieco dziwnie 🤪


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, robert_gda1 napisał(-a):

skąd ten hesalit? dziwi brak szafiru za 30k

 

 

Ciiii... "tylko nie mów nikomu..." 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, robert_gda1 napisał(-a):

czy któryś z nich jest "lepszy"? skąd ten hesalit? dziwi brak szafiru za 30k

 

 

 

1 godzinę temu, artme napisał(-a):

Pacz pan jak oszukuja na kazdym kroku 🤔

 

Panowie, każdy kiedyś zaczynał. Jak sobie przypomnę swoje rozważania, który i dlaczego wybrać... 

Choć sam nie wiem jak to streścić w kilku zdaniach. @robert_gda1 Najlepiej użyj wyszukiwarki, jest o tym wiele tematów. Zacznij od tego, czym w ogóle jest Moonwatch. Później dojdziesz do tego, dlaczego w zegarkach za 30k w XXI wieku pakuje się hesalit. Koniec końców, dojdziesz do wyboru - klasyk czy praktyk. Podpowiem niepopularnie - każdy wybór jest dobry :) 

 

W załączeniu wersja z szafirem - przepraszam za brudne szkiełko :) Pozdrawiam

IMG_3400.JPG

Edytowane przez qwerf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wtorek, ale jakoś tak speedy spontanicznie wcisnął się przed obiektyw

 

 

moon.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mrstatler faktycznie tak łatwo się rysuje ? Poczytałem, ze łatwo można hesalit spolerować z rys, Kruk/Jubitom mają taka usługę ? Droga jest taka polerka? W jubitomie dostępny jest szafir, Hesalit niedostępny ani w Kruku ani w Jubi. Czy ten model jest „na zapisy”?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie szafir. Hesalit to wybór raczej dla miłośników modelu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, robert_gda1 napisał(-a):

Mrstatler faktycznie tak łatwo się rysuje ? Poczytałem, ze łatwo można hesalit spolerować z rys, Kruk/Jubitom mają taka usługę ? Droga jest taka polerka? W jubitomie dostępny jest szafir, Hesalit niedostępny ani w Kruku ani w Jubi. Czy ten model jest „na zapisy”?

Jeśli to będzie Twój codzienny zegarek to na pewno ryski złapie. Przy odrobinie wprawy i cierpliwości możesz usunąć je sam ( np ściereczkami capecode) . Dostępność sugerowałaby większe zainteresowanie wersją z hesalitem. Poza konotacjami historycznymi ociepla on wygląd tarczy jest to bliższe klimatom vintydż. Szafir jest bardziej praktyczny ( rysy) i sterylny w odbiorze ale jest też droższy.  Obydwa szkła inaczej załamują  światło na krawędziach - hesalit lekko zniekształca tarczę  a szafir daje efekt halo w postaci mlecznego pierścienia. To trzeba zobaczyć na żywo bo moim zdaniem element estetyczny decyduje. Pozostałe widoczne różnice na pewno wyczytałeś ( dekiel, bransoleta, logo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu: czego słonko dzisiaj nie widziało (bo go u mnie nie było...)

 

IMG-0535.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ledr napisał(-a):

Z cyklu: czego słonko dzisiaj nie widziało (bo go u mnie nie było...)

 

 

Poluje na ten zegarek tylko mi go sprzedać nie chcą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Andrzej Zalewski napisał(-a):

Poluje na ten zegarek tylko mi go sprzedać nie chcą :P

Dlaczego? jest szeroko dosępny, nawet online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, robert_gda1 napisał(-a):

Dlaczego? jest szeroko dosępny, nawet online

a To już jest pytanie do sprzedających,  chciałbym go kupić z rabatem 20%, dostać go nowego w foliach i o ile to możliwe raty 10x0%, niestety przy wspominaniu o ratach temat się zamyka,  mimo że jestem gotów zakupić go za gotówkę,  a raty pomogłyby zachować poduszkę finansową to  równocześnie  wpływają na brak odpowiedzi ze strony sprzedawców. I Tym samym zamykają negocjacje.  Nie wiem dlaczego tak jest, ewidentnie coś jest przeszkodą. 

 

Edytowane przez Andrzej Zalewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo rabat i gotówka, albo raty 0 %.  Przy ratach 0 % sklep dopłaca, więc 20 % rabatu i raty 0 % to za dużo dla sklepu. Może dlatego...

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, raty 0% ładnie brzmią dla klienta, ale bank kasy za darmo nie pożyczy, wiec ktoś musi ten procent zapłacić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Andrzej Zalewski napisał(-a):

a To już jest pytanie do sprzedających,  chciałbym go kupić z rabatem 20%, dostać go nowego w foliach i o ile to możliwe raty 10x0%, niestety przy wspominaniu o ratach temat się zamyka,  mimo że jestem gotów zakupić go za gotówkę,  a raty pomogłyby zachować poduszkę finansową to  równocześnie  wpływają na brak odpowiedzi ze strony sprzedawców. I Tym samym zamykają negocjacje.  Nie wiem dlaczego tak jest, ewidentnie coś jest przeszkodą. 

 


zapraszam na priw, choć wydawało mi się, że rozmawialiśmy...


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.