Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, logann napisał(-a):

No tak, raty 0% ładnie brzmią dla klienta, ale bank kasy za darmo nie pożyczy, wiec ktoś musi ten procent zapłacić ;)

Chciałbym aby sklep dał wybór i powiedział w czym rzecz. Raty to byłby miły bonus, nie zaś obowiązek, natomiast samo wspomnienie kończy rozmowy, jednostronnie bez wyjaśnień, 

11 minut temu, Butik napisał(-a):


zapraszam na priw, choć wydawało mi się, że rozmawialiśmy...

tak, rozmawialiśmy , przed zakupem poznaje rynek a jak już wspominałem zakup chcę maksymalnie sfinalizować w maju, 

Edytowane przez Andrzej Zalewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minutes ago, nixon111 said:

Piękny model a wciąż w foliach. Nie wiem czy nie pójdzie na sell 🤔

20210330_124505.jpg


To 41? Jaki masz nadgarstek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Andrzej Zalewski napisał(-a):

a To już jest pytanie do sprzedających,  chciałbym go kupić z rabatem 20%, dostać go nowego w foliach i o ile to możliwe raty 10x0%, niestety przy wspominaniu o ratach temat się zamyka,  mimo że jestem gotów zakupić go za gotówkę,  a raty pomogłyby zachować poduszkę finansową to  równocześnie  wpływają na brak odpowiedzi ze strony sprzedawców. I Tym samym zamykają negocjacje.  Nie wiem dlaczego tak jest, ewidentnie coś jest przeszkodą. 

 

 

A skąd ten pomysł na kredyt 10x0%? Czy w Kruku lub Jubitomie można w ogóle kupić zegarek na kredyt i mają oficjalnie taką ofertę  czy Ty sam im to proponujesz?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
A skąd ten pomysł na kredyt 10x0%? Czy w Kruku lub Jubitomie można w ogóle kupić zegarek na kredyt i mają oficjalnie taką ofertę  czy Ty sam im to proponujesz?

A nie było takiej promki, że jak się kupi sześć, to drugie sześć jest za friko...?

Czy to bylo piwo w biedrze...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

A skąd ten pomysł na kredyt 10x0%? Czy w Kruku lub Jubitomie można w ogóle kupić zegarek na kredyt i mają oficjalnie taką ofertę  czy Ty sam im to proponujesz?

Można, mają na stronach podane PayU raty 0%,

Edytowane przez Andrzej Zalewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem zaskoczony, że coś takiego funkcjonuje. Jeśli byłby to ich system kredytowania to miałoby znaczenie czy to wyrób własny tzn. biżuteria czy zegarki, które tylko odsprzedają i mają na nich inną marżę. Skoro jest to PayU to obsługuje to firma trzecia, więc teoretycznie powinno być im bez różnicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gszydlowsky napisał(-a):

@nixon111 a mógłbyś wrzucić jeszcze kilka zdjęć nadgarstkowych tej AT ?

 

Wysyłam to co mam. Są w tym zdjęcia z butiku przed zakupem. Nic nowego nie zrobię bo chwilowo nie mam dostępu do zegarka.

 

Mam do niego bransoletę i gumę. Wszystko nowe 😀

 

20210330_124600.jpg

IMG_20200613_135144.jpg

IMG_20200613_135133.jpg

IMG_20200613_135130.jpg

IMG_20210114_130014.jpg

IMG_20210114_130135.jpg

Edytowane przez nixon111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, swierszczu napisał(-a):

 300 white wymiata 😁


no ba!

 

pasek snupi sobie jeszcze spraw

 

no i pochwal się ogółowi ;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej Jubitomu są promocje na Railmastera na pasku - jak ktoś lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Tomaszek napisał(-a):

Na stronie internetowej Jubitomu są promocje na Railmastera na pasku - jak ktoś lubi :)

ok 30% fajna opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One wiszą tam od kilku miesięcy , tak samo zreszta jest na stronie Kruka. Widać nie schodzą te modele i zalegają im w dużych ilościach 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał(-a):

Jest nawet Railmaster ze srebrną tarczą na kajdanie na -45%:

 

https://jubitom.com/zegarki/omega/seamaster/railmaster/zegarek-omega/o-22010402006001

 

 

Tyle, że stan tych zegarków bywa różny. Parę tygodni temu był niebieski Railmaster na bransolecie z upustem 40%. Upust dotyczył konkretnego zegarka, który podobno miał dużą i bardzo dobrze widoczną rysę na kopercie.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

 

który zegarek Bonda uważacie za „najlepszy” do tej pory? 

 

Cenicie limitki 007 czy może te ref., które Bond miał jednak na ręku? (tylko 300 spectre to limitka, którą zobaczyliśmy na ekranach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Bondowskich Omeg dla mnie nr1 będzie Seamaster Pro 300 z Tomorrow Never Dies.

Podoba mi się obecna tytanowa wersja No Time to Die ale cena jest nieakceptowalna.  Poza Omegą to będzie oczywiście Sub. 


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy najlepszy? Chyba wizualnie bo mechanicznie to wszystko „to samo” ;) moj głos na planetę 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, swierszczu napisał(-a):

Co to znaczy najlepszy? Chyba wizualnie bo mechanicznie to wszystko „to samo” ;) moj głos na planetę 

Tylko która planeta 😉 Skyfall ? 

Dla mnie nr 1 to chyba lollipop,  czyli 300 master Spectre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niebieska AT 38.5 Skyfall - bo piękna, bo wygodna, i bo mam default_wink.png

A historycznie pierwsza SMP300 z Golden Eye bo to była w Bondach Omega przełomowa, reszta to już mniej lub bardziej udane lokowanie produktu.
Limitki są raczej dodatkowym produktem ubocznym filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.