Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Andrzej Zalewski napisał(-a):

JAk wygląda proces zamawiania snoopy? Gdybym chciał kupić następną edycje?

 

Kilka dni temu miałem ten sam dylemat , tylko z najnowszym wypustem.  Następna seria chyba będzie za 5 lat o ile się nie mylę.  Zapewne znów zapis na listę i przy ciężarówce szczęścia dostaniesz po roku . Zadzwoń na pl. Trzech Krzyży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja cały czas jest, ale jak przyjdzie snoopy to pewnie trzeba będzie częściowo  wspomóc się żeby go sfinansować :)

 

3A0431BF-6212-4744-A985-3E82BEB78E3C.thumb.jpeg.d0f92ec5df470a6cde05733acc858110.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla snoopiego to może i ja bym sprzedał, ten dekiel jest genialny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, orlis napisał(-a):

Moja cały czas jest, ale jak przyjdzie snoopy to pewnie trzeba będzie częściowo  wspomóc się żeby go sfinansować :)

 

3A0431BF-6212-4744-A985-3E82BEB78E3C.thumb.jpeg.d0f92ec5df470a6cde05733acc858110.jpeg

 

Jakim cudem udało Ci się dorwać Snoopiego?  🤔 Szybki zapis na początku wypustu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ArtiP napisał(-a):

 

Jakim cudem udało Ci się dorwać Snoopiego?  🤔 Szybki zapis na początku wypustu? 


jeszcze go nie dorwałem. Jestem jedynie zapisany :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, orlis napisał(-a):


jeszcze go nie dorwałem. Jestem jedynie zapisany :) 

 

Ja już nawet na zapis się nie załapałem,  także trzymam kciuki , żebyś chociaż Ty to cudo odebrał 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tbn napisał(-a):

Dla snoopiego to może i ja bym sprzedał, ten dekiel jest genialny. 

Jakby mały Henio zajumał tatusiowi z pudełka i zaniósł do przedszkola, to wszystkie chłopaki w kółku by usiadły i podziwiały ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ArtiP napisał(-a):

 

Ja już nawet na zapis się nie załapałem,  także trzymam kciuki , żebyś chociaż Ty to cudo odebrał 👍


to szybko raczej nie nastąpi :)

w planach mam też 321 „ed White” ale i tak moim ulubionym speedmasterem pozostanie ten:


7176BF3F-562A-4C36-A19D-6B5ABC39C1A4.thumb.jpeg.18b9b6ea5ac0fb01a858b72178bee626.jpeg

dzięki niemu poznałem pełno zakręconych ludzi a cześć z nich stała się już przyjaciółmi :) to w tej pasji lubię najbardziej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jak pisalem do Jubitoma to odpowiedz była, że jak najbardziej mogę zapisać sie na ten zegarek. Zaliczka i czekam 8-10 lat. Nie ma gwaracji, że go dostanę ale będę w kolejce :) także próbować można. Zegarek jest super szczególnie dekiel ale 8 lat ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, orlis napisał(-a):


to szybko raczej nie nastąpi :)

w planach mam też 321 „ed White” ale i tak moim ulubionym speedmasterem pozostanie ten:


 

dzięki niemu poznałem pełno zakręconych ludzi a cześć z nich stała się już przyjaciółmi :) to w tej pasji lubię najbardziej 

A to jest oryginalna bransoleta od tego modelu?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

A to jest oryginalna bransoleta od tego modelu?

Nie. Forstner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, orlis napisał(-a):

Nie. Forstner.

Ale wygląda dobrze 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Macmac napisał(-a):

Jakby mały Henio zajumał tatusiowi z pudełka i zaniósł do przedszkola, to wszystkie chłopaki w kółku by usiadły i podziwiały ;)

 

Haha, w punkt. Ale przecież tak wyglądają spotkania na żywo miłośników zegarków. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Majk2 napisał(-a):

Jak jak pisalem do Jubitoma to odpowiedz była, że jak najbardziej mogę zapisać sie na ten zegarek. Zaliczka i czekam 8-10 lat. Nie ma gwaracji, że go dostanę ale będę w kolejce :) także próbować można. Zegarek jest super szczególnie dekiel ale 8 lat ? 

 

Za 8 - 10 lat , to już będą dwie kolejne referencje.  Taki styl sprzedaży zaczyna przypominać mi inną firmę i to nie jest dobra droga . 

Edytowane przez ArtiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minutes ago, ArtiP said:

 

Za 8 - 10 lat , to już będą dwie kolejne referencje.  Taki styl sprzedaży zaczyna przypominać mi inną firmę i to nie jest dobra droga . 

 

Było nie było to limitka. Na standardowe modele nie trzeba tyle czekać co w tej "innej firmie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, logann napisał(-a):

 

Było nie było to limitka. Na standardowe modele nie trzeba tyle czekać co w tej "innej firmie" ;)

 

Podobno to nie jest limitka . Tylko sprzedaż ograniczona 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Majk2 napisał(-a):

Jak jak pisalem do Jubitoma to odpowiedz była, że jak najbardziej mogę zapisać sie na ten zegarek. Zaliczka i czekam 8-10 lat. Nie ma gwaracji, że go dostanę ale będę w kolejce :) także próbować można. Zegarek jest super szczególnie dekiel ale 8 lat ? 

100% przedpłaty i 8-10 lat?

Hahaha, postanowili zaorać Rolexa.

Na tego który jeszcze nie wyszedł też już pewnie są listy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Bugs napisał(-a):

100% przedpłaty i 8-10 lat?

Hahaha, postanowili zaorać Rolexa.

Na tego który jeszcze nie wyszedł też już pewnie są listy :) 

 

Zastanawiam się,  czy to tylko w Jubitomie tacy jajcarze , czy w Butiku na pl. Trzech Krzyży też byłaby taka sama sytuacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ArtiP napisał(-a):

 

Podobno to nie jest limitka . Tylko sprzedaż ograniczona 😉

 

Dokładniej mówiąc "limited production", tak jak Apollo 8, choć na jedno wychodzi ;)

38 minut temu, ArtiP napisał(-a):

Zastanawiam się,  czy to tylko w Jubitomie tacy jajcarze , czy w Butiku na pl. Trzech Krzyży też byłaby taka sama sytuacja. 

 

Jak ja się zapisywałem w butiku, to trzeba było wypełnić formularz i nie brali ani grosza. Ale tez nie obiecali żadnego terminu. Po prostu trzeba czekać z nadzieję, że nadejdzie wiekopomna chwila.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.