Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Po dzisiejszych przymiarkach stanąłem przed trudnym wyborem
Globemaster czy AT
 
Nadgarstkowych nie ma bo paskudne niebieskie rękawiczki popsuły zdjęcia 



Mam Globemaster’a ale z białą tarczą (na bransolecie). Wg mnie zegarek bardziej uniwersalny i praktyczniejszy niż AT. Globe jest właściwie cały delikatnie szczotkowany, elementy polerowane stanową dodatek, bezel też zresztą nie jest super błyszczący (jak np w Rolexie) ale świetne wrażenie robi w pełnym słońcu. Dla mnie Globe to głównie zegarek na codzień - do pracy, do marynarki, do garnituru. Nie sprawia wrażenia że jest „zbyt ...” w czymkolwiek. Bransoleta bardzo wygodna, łatwo znaleźć swój rozmiar (mimo braku jakiejkolwiek mikroregulacji), bo ogniwa za dosyć małe. Jedyny minus w konstrukcji koperty to że jest ona dosyć płaska - w innych moich zegarkach uszy bardziej obejmują nadgarstek. O ile dobrze pamiętam Globe jest cięższy niż AT.

Aqua Terra jest dla mniej bardziej sportowa, mniej garniturowa ale pewnie także przez rozmiar - te 2 mm po średnicy (jeśli rozważasz 41 mm robią dużą różnicę). Mi nie do końca pasowała też bardzo duża ilość elementów polerownych.

d7ed42e7610941c2ac7af2c85da0cca8.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Butik napisał(-a):

 

Działa ;)

 

Już jestem w domu i wrzucam.

 

 

 

 

Super zakup, gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ po dzisiejszej wizycie w butiku. Gumowy pasek do SMP 300 wreszcie dostępny w wersji dla zapięcia klamrowego. Koniec męczarni z powyginanym dziobem ;)

 

 

 

F1332BF3-FD71-4E10-9AE7-A2A80EF08E7D.jpeg

31DA84FE-7A37-4BF9-A42C-A0D7D151CDA9.jpeg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje z okazji nowego nabytku. Sam o nim myslalem. Mi nie podobala sie bransoleta (zbyt delikatna jak na 43milimetrowa koperte) i brak mikroregulacji.
Jednakze sam zegarek bardzo ciekawy. Laserowa mapa swiata robi wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie będziesz wiedział jaka jest godzina na Azorach 😉

Na gumie zdecydowanie lepiej! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Butik gratuluję fantastycznego zegarka 😍  , i czekam na Twoją opinię odnośnie tego modelu jako użytkownik .

jaka jest cena tego paska z klamrą do divera 300 ? ciekawy czy jest dostępny w kolorze niebieskim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuję wszystkim za miłe słowa w związku z WT, tutaj i na priw :)

 

Oczywiście, tak jak niektórzy proszą, pokuszę się o parę słów z użytkowania, ale to dopiero za kilka dni /  tygodni, bo dziś po pierwszym dniu noszenia nie będzie to obiektywne, co łatwo zrozumieć :)

 

Co paska do SMP to nie zagłębiałem się w temat, tylko jak zauważyłem, że leszy na pulpicie zegarmistrzowskim podczas zakładania paska do WT poprosiłem o przełożenie do zdjęcia i tyle. Pan Tomek z butiku nawet poprosił o wrzucenie na forum i zaprasza do butiku :)

 

Przypuszczam jednak, że ceny będą identyczne jak dotychczas, czyli prawdopodobnie 1.050 za pasek i 1.050 za klamrę. Jak nie zapomnę, to przedzwonię potem do butiku, zapytam i wrzucę dokładne ceny, o dostępność innych kolorów też. 

 

Na pewno warto, bo guma jest super jakości (na tę nie narzekałem jak ją miałem), a zmiana beznadziejnego powyginanego zapięcia na klamrę zmienia wszystko o 180 stopni.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratki. Ja zawsze jak bylem w salonie, to musialem go poprzymierzac i jest to jeden z tych modeli, co dobrze wygladaja zarowno na pasku jak i bransie i to na duzy plus. Poza tym ten model jest bardzo ciekawy kolorystycznie i pomimo wielu kolorow wcale nie jest pstrokaty - nazwalbym to raczej, ze jest kolorowy ale w pozytywnym tego sensie. I moze dla jednozegarkowca, to zbyt "szalona" tarcza, to w Twoim przypadku swietna odmiana - niech sie nosi 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Michal_Gdy napisał(-a):

 


Mam Globemaster’a ale z białą tarczą (na bransolecie). Wg mnie zegarek bardziej uniwersalny i praktyczniejszy niż AT. Globe jest właściwie cały delikatnie szczotkowany, elementy polerowane stanową dodatek, bezel też zresztą nie jest super błyszczący (jak np w Rolexie) ale świetne wrażenie robi w pełnym słońcu. Dla mnie Globe to głównie zegarek na codzień - do pracy, do marynarki, do garnituru. Nie sprawia wrażenia że jest „zbyt ...” w czymkolwiek. Bransoleta bardzo wygodna, łatwo znaleźć swój rozmiar (mimo braku jakiejkolwiek mikroregulacji), bo ogniwa za dosyć małe. Jedyny minus w konstrukcji koperty to że jest ona dosyć płaska - w innych moich zegarkach uszy bardziej obejmują nadgarstek. O ile dobrze pamiętam Globe jest cięższy niż AT.

Aqua Terra jest dla mniej bardziej sportowa, mniej garniturowa ale pewnie także przez rozmiar - te 2 mm po średnicy (jeśli rozważasz 41 mm robią dużą różnicę). Mi nie do końca pasowała też bardzo duża ilość elementów polerownych.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Coraz bardziej kiełkuje mi w głowie myśl by pozbyć się Railmastera i vintage DJ i sprawić sobie Globemastera. Byłby świetny do pary z BB58 blue - tylko tu pojawia się problem, Globe też najbardziej podoba mi się w niebieskiej wersji, a do kompletu lepszy byłby biały 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wojtek91 napisał(-a):

 

Coraz bardziej kiełkuje mi w głowie myśl by pozbyć się Railmastera i vintage DJ i sprawić sobie Globemastera. Byłby świetny do pary z BB58 blue - tylko tu pojawia się problem, Globe też najbardziej podoba mi się w niebieskiej wersji, a do kompletu lepszy byłby biały 🙄

Biały GM też jest fajny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Butik napisał(-a):

Z góry proszę o wybaczenie, ale przez parę kolejnych dni takie wrzutki mogà się zdarzać ;)

 

 

 

 

fotografowałbym 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z góry proszę o wybaczenie, ale przez parę kolejnych dni takie wrzutki mogà się zdarzać
 
48B85CDA-4238-4366-8FFD-EF26CD657541.thumb.jpeg.64fddd6a35c4d4b1fabdbda5a3e34fec.jpeg
813D0153-C283-4BD1-85BD-8DAA5358804F.thumb.jpeg.7fb1b877dbbcc76747646b1831370976.jpeg
Zegarek na pewno imponujący i biorąc pod uwagę Twoją pracę przydatny. W mój gust nie do końca trafia, bo za dużo się dzieje na tarczy, aczkolwiek muszę przyznać że wykonanie robi wrażenie. Gratulacje! I niech się dobrze nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lukebor napisał(-a):

Jest moc!
Udanej majówki, Koleżanki i Koledzy :)
0394cec7d0c33dd7e00bc4b70fb748d5.jpg

 

Albo tak światło pada, że możnaby pomylić z Tokyo 2020, albo to jest właśnie to :D bo czerwonego czubka sekundnika niedowidzę

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Albo tak światło pada, że możnaby pomylić z Tokyo 2020, albo to jest właśnie to  bo czerwonego czubka sekundnika niedowidzę

Tokyo :)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę jeszcze parę groszy do nowości. Co prawda nie zegar ale akcesorium, które kusiło mnie od dawna. Koniec końców sprawiłem sobie tytanową bransoletę od Skywalkera do mojego Solar Impulse. Muszę powiedzieć, że zmienia to zegarek kompletnie - teraz wygląda nawet nieco profesjonalnie, a na pewno mniej G-Shockowo ;).

 

No i samo wrażenie - bierzesz do ręki kawał metalu i mózg spodziewa się, że grawitacja zadziała. Tymczasem - nic, plastik, piórko, niesamowite odczucie...

 

 

 

IMG_2845.jpg

IMG_2847.jpg

 

 

3 minuty temu, lukebor napisał(-a):


Tokyo :)

 

Hehe, od razu coś to zdjęcie mi się "nie podobało" :D

 

Bomba, wielkie gratulacje.

 

Wrzuć parę fotek z dobrym światłem i pod różnymi kątami, żeby tę niebieskość popodziwiać.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.