Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, tts napisał(-a):

20210530_101403.thumb.jpg.41eb51e6c82ec8be3f6a772f4863e210.jpg

Elegancko, pewnie do kościoła na sumę 😎


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to czas? Czas na odrobinę muzyki w domu zacnego kompozytora 😀🎹🎶

 

 

68FE62F1-F848-43F6-8CC9-53548A1DE159.jpeg

A597E5E9-BF4A-4910-BA1E-F60E5FA01489.jpeg

Edytowane przez logann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachód słońca nad Bałtykiem. Już prawie czerwiec a ja w kurtce. To pewnie efekt globalnego ocieplenia :unsure:

 

7F4A50E4-B065-434F-8453-1C0B7CA600C5.jpeg


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.05.2021 o 09:20, Teufel26 napisał(-a):

Nie chcąc nikomu uwłaczać, sadze ze sprzedawcy maja bardzo ogólna wiedze. Nie uważam się za wbitego znawce, ale podczas ostatniego zakupu, odwiedziłem kilku autoryzowanych sprzedawców i po kilku minutach rozmowy odnosiłem wrażenie, ze poza demonstrowaniem kolejnych modeli, nie potrafią nic o nich powiedzieć.

Z drugiej strony, podejrzewam ze każdy z nas, chcąc dokonać zakupu posiada już wiedze na temat marki, modelu, stosowanych rozwiązań, mechanizmów itp.

Nie wymagajmy od sprzedawcy wiedzy którą posiadają koledzy na forum. Taktownym jednak by było, aby sprzedawca wykazywał się profesjonalizmem i nie wprowadzał w błąd klienta. 

 

Z moich doświadczeń w każdym salonie obsługą klienta zajmuje się kilka osób i rzadko kiedy więcej niż jedna ma szerszą wiedze o zegarkach. Więc zależy na kogo się trafi, kto ma akurat zmianę i tp. Chociaż podczas moich ostatnich zakupów byłem obsługiwany przez Pana autentycznie wkręconego w pasję zegarkową, z własnym zbiorem zegarków. Sądzę, że jest użytkownikiem tego forum, chociaż tego tematu nie poruszyliśmy 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z obsługą bywa różnie oczywiście i nasze podejście do tematu jest dość specyficzne, jak już ktoś wcześniej napisał często przychodzimy do sklepu z dużą wiedzą na temat dwóch - trzech sztuk, spośród których chcemy dokonać wyboru. Sprzedawcy najczęściej są szkoleni podstawowo i wiedzą tyle ile trzeba wiedzieć na spotkaniu z 90% potencjalnych klientów.

 

Osobiście spotkałem co najmniej kilku sprzedawców na prawdę znających się na rzeczy i lubiących to co robią - chociażby w lotniskowym Kruku, gdzie najczęściej kupuję swoje zegarki, ale też w warszawsko-arkadyjskim Jubitomie jest co najmniej jeden sprzedawca (z brodą) i jedna sprzedawczyni (w okularach), którzy wiedzą o czym mówią i kitu się im nie wciśnie.

 

Uważam, że rozpatrywanie sprzedawców z naszego zegarkomaniakowego punktu widzenia nie do końca jest sprawiedliwe.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie Tuesday ale już Speedy ;)

 

A9BE6BDB-24EB-43D6-8DEA-BB30F829EE04.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Butik napisał(-a):

Osobiście spotkałem co najmniej kilku sprzedawców na prawdę znających się na rzeczy i lubiących to co robią - chociażby w lotniskowym Kruku,...

Jeszcze na butik Omegi na P3K nie mozna narzekac, bo tam zawsze czegos ciekawego dowiedziec sie mozna 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlodar
8 godzin temu, Butik napisał(-a):

Z obsługą bywa różnie oczywiście i nasze podejście do tematu jest dość specyficzne, jak już ktoś wcześniej napisał często przychodzimy do sklepu z dużą wiedzą na temat dwóch - trzech sztuk, spośród których chcemy dokonać wyboru. Sprzedawcy najczęściej są szkoleni podstawowo i wiedzą tyle ile trzeba wiedzieć na spotkaniu z 90% potencjalnych klientów.

 

Osobiście spotkałem co najmniej kilku sprzedawców na prawdę znających się na rzeczy i lubiących to co robią - chociażby w lotniskowym Kruku, gdzie najczęściej kupuję swoje zegarki, ale też w warszawsko-arkadyjskim Jubitomie jest co najmniej jeden sprzedawca (z brodą) i jedna sprzedawczyni (w okularach), którzy wiedzą o czym mówią i kitu się im nie wciśnie.

 

Uważam, że rozpatrywanie sprzedawców z naszego zegarkomaniakowego punktu widzenia nie do końca jest sprawiedliwe.

Masz rację! Pani i Pan z Warszawskiego salonu Jubitom w Arkadii wiedzą bardzo dużo, co sprzedają. Polecam!!! Kupowałem u nich swoją pierwsza Omegę, jakiś czas temu. :)

32DB7177-BA1A-4653-A764-CD8FB0DC4F8C.jpeg

Edytowane przez Wlodar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, artme napisał(-a):

Jeszcze na butik Omegi na P3K nie mozna narzekac, bo tam zawsze czegos ciekawego dowiedziec sie mozna 😎

 

Butik z premedytacją pominąłem, bo to sklep specjalistyczny i jakby tam nie wiedzieli o czym mówią to byłaby tragedia...

 

Bardziej chodziło mi o sklepy "wielobranżowe" -> pierścionki, bransoletki, naszyjniki, zegarki (a wśród tych Omega, Lążin, Tisot, Guczi i Majkel Kors ;))

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajwer lajks łoter (choć z tym paskiem taczej mu nie zapodam ;) )

 

 

B6321114-D002-4DFF-9A9E-C530AAB22D30.jpeg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.06.2021 o 19:08, Teufel26 napisał(-a):

Te fale są genialne!
8568db27ce82a60f675246f79be8e010.jpg&key=7ca31456d5b48d4fc291807cd476090938dc84d74beef5e0776702d6ffb63996

Hm ....


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.