Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, sanik napisał(-a):

Pasek jak na wariację wakacyjną jest ok 👍

 

Też mi się tak wydaje :)

 

A wracając do redukcji w moim pudle - Speedy '57 jednak zostaje na razie. Odrzucałem wszystkie oferty, nawet te o 50€ poniżej ceny wywoławczej. To oznacza, że serce póki co nie pozwala. A serce nie sługa.

 

De Ville póki co czeka na nowego właściciela, chyba za bardzo chcę mieć Tresora z małą sekundą.

 

IMG_9736.jpg

IMG_9738.jpg

IMG_9740.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, proszę o pomoc i ocenę sytuacji. Wrzuciłem Dewilkę na OLX. Praktycznie minutę po wrzutce dostałem wiadomość na Whatsapp, poniżej pokazuję pełną korespondencję:

 

IMG_3519.thumb.jpg.9284886dfc18d8708bdcbce8d7bb5e02.jpgIMG_3520.thumb.jpg.662eb0285b105abc0926a13001da19f5.jpg

IMG_3521.jpg

 

Coś mi to śmierdzi SCAMem - czy nie przesadzam?

 

Tym bardziej, że po paru minutach z innego numeru miałem taką korespondencję szybką:

 

IMG_3523.thumb.jpg.ec931f39bf703c461cc6739c69289551.jpg 

 

 

Co sądzicie?

IMG_3520.jpg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scam, jak już pisałem w innym wątku. IMO podawanie numeru tel na OLX generuje tylko problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, logann napisał(-a):

Scam, jak już pisałem w innym wątku. IMO podawanie numeru tel na OLX generuje tylko problemy.

 

Dzięki, nawet nie zauważyłem, że podaję nr telefonu, już to poprawiam :)

 

Hmmm. Jest jakaś opcja usunięcia telefonu z ogłoszenia? Nie udaje mi się 😕

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W apce mobilnej chyba się nie da. W wersji webowej da się w ustawieniach konta.

 

 

Screenshot 2021-06-18 at 12.09.17.png

 

 

10 minutes ago, Butik said:

 

Dzięki, nawet nie zauważyłem, że podaję nr telefonu, już to poprawiam :)

 

Hmmm. Jest jakaś opcja usunięcia telefonu z ogłoszenia? Nie udaje mi się 😕

 

 

 

Takie boty do wysyłania tych wiadomości to się pisze w kilka minut, swoją drogą jakby goście od OLX trochę się postarali to mogliby trochę to utrudnić.

Edytowane przez logann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sie udało, wielkie dzięki. Trzeba być czujnym...


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Butik napisał(-a):

De Ville póki co czeka na nowego właściciela, chyba za bardzo chcę mieć Tresora z małą sekundą.

 

 

Fajna te devilka.

Wersja z szarą, "szczotkowaną" tarczą i niebieskimi wskazówkami to moja ulubiona wersja w całej kolekcji Prestige.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było, nadrabiam zaległości.

Ale pochwalę się, że nowy Speedy nadal cieszy (tak wiem, nie umiem w zdjęcia :) )

A cieszy podwójnie, bo nabyty z okazji narodzin Synka i dla niego przeznaczony. 

IMG_3717.heic IMG_3725.HEIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2021 o 00:21, Summit napisał(-a):

Stalo sie, zostalem posiadaczem pierwszej Omegi - nowego Moon'a na bransolecie - fotka wklejona.

Na fotce wydaje sie duzy, lecz w rzeczywistosci troszke mniejszy na nadgarstku lezy.

 

Pytanie - gdzie kupujecie paski skorzane/nato do swoich Omeg + dobry zestaw do zdejmowania paskow.

 

Pozdro.

 

 

Omega Moonwatch Pro.jpg

Dedykowane narzędzie dostaniesz u Dolińskiego lub w oficjalnym sklepie Omegi. Wystarczy napisać. U tych samych sprzedawców dostaniesz ori paski / gumy etc. 

Jeśli chcesz ChRL - AliExpress (można się zdziwić jaka jakość), a jeśli dedykowane hand made - koledzy na pewno podpowiedzą :) 

 

 

Przy okazji, wiem, że nie ta liga, ale jeśli ktoś poszukuje fajnego Orisa - mam Clippertona do sprzedania lub wymiany (również na Omegę z moją dopłatą / ew. vintage). :D 

Edytowane przez qwerf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, qwerf napisał(-a):

Dawno mnie tu nie było, nadrabiam zaległości.

Ale pochwalę się, że nowy Speedy nadal cieszy (tak wiem, nie umiem w zdjęcia :) )

A cieszy podwójnie, bo nabyty z okazji narodzin Synka i dla niego przeznaczony. 

IMG_3717.heic 1 MB · 1 pobranie IMG_3725.HEIC 1 MB · 0 pobrań

 

Musisz w iPhonie zmienić format robienia zdjęć z HEIC (domyślne) na JPEG. Albo po ściągnięciu na komputer prze konwertować HEIC na JPEG lub inny format obsługiwany przez forum. Niestety w tym formacie nic nie zobaczymy.

 

Świetna sprawa z zegarkiem zakupionym z okazji narodzin dzieciaka i dla brzdąca docelowo przeznaczony. Radocha największa, podwójna i nie ma zagwozdki oraz rozmyślań czy chcesz zachować czy może zamienić na inny model :)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

poszukuje sklepu online z wysokiej jakosci paskami 19mm z gumy albo z materialy typu canvas, cordura itp.

Pasek bedzie do PO 39.5. Normalnie kupilbym oryginal, ale niestety moj lokalny butik OMEGA mam tragiczny wybór.

Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lukebor napisał(-a):

Maciek - gratulacje Tokyo!

Dzięki dzięki ale już mi chyba gratulowaleś kilka tygodni temu 😆

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dzięki ale już mi chyba gratulowaleś kilka tygodni temu
 
 

Być może - ale to taki fajny model, że można gratulować dwa razy :)

Do mojego przyszła guma, w najbliższych dniach przetestuję czy lepiej na NATO, czy na ori gumie.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Butik napisał(-a):

 

Musisz w iPhonie zmienić format robienia zdjęć z HEIC (domyślne) na JPEG. Albo po ściągnięciu na komputer prze konwertować HEIC na JPEG lub inny format obsługiwany przez forum. Niestety w tym formacie nic nie zobaczymy.

 

Świetna sprawa z zegarkiem zakupionym z okazji narodzin dzieciaka i dla brzdąca docelowo przeznaczony. Radocha największa, podwójna i nie ma zagwozdki oraz rozmyślań czy chcesz zachować czy może zamienić na inny model :)

 

Dzięki, zrobione! 

Nie zwróciłem uwagi, że faktycznie zdjęcia jakoś nie chcą się zaczytać...

Dzięki za miłe słowa - faktycznie to dla mnie wiele znaczy. Młody nie będzie kiedyś musiał szukać zegarka z 04.2021 :) 

 

Jutro wrzucam fotkę w prawilnym formacie! 

Pozdrawiam!

IMG_3738.HEIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak fota nie działa. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

 

Muszę się rozstać z moim klasycznym moonwatchem, więc jeśli ktoś chętny, to właśnie pojawił się na bazarku - zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, orlis napisał(-a):

Panowie, 

 

Muszę się rozstać z moim klasycznym moonwatchem, więc jeśli ktoś chętny, to właśnie pojawił się na bazarku - zapraszam :)

dlaczego taka odwazna decyzja?czyzby znudzil sie klasyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.