Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Butik napisał(-a):

... mysle ze daleko idace uogolnienie i stricte wg Twojego gustu, wiekszosc znanych mi opinii (choc oczywiscie najwazniejsza jest moja) to preciwny biegun

 

ja dla tego sikora poswiecilem dwa inne i jestem szczesliwy

 

zadne zdjecie ani film dostepny w sieci nie jest w stanie oddac tego jak on wyglada w rzeczywistosci, szczegolnie w naturalnym swietle, nie salonowym

I to w tym hobby jest najfajniejsze. Jednemu podoba się taki a drugiemu taki. A są ich tysiące.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Jestem na krotkim jednodniowym bardzo wypelnionym biznestripie,  stad cisza z mojej strony. Wrzucam pare szybkich zdjec, dzis poznym wieczorem albo jutro odezwe sie i odniose tez do Waszych komentarzy

Gratulacje!

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Butik napisał(-a):

wystajace szkielko nigdy nie przykluwalo mojej uwagi, moze dlatego, to juz nie pierwszy zegar kwalifikowany jako moonwatch

sluszna uwaga,  drimku skrzydla tez sa duzo dluzsze i bardziej sie wyginaja, to byl Embraer 170 Air Dolimiti
mysle ze daleko idace uogolnienie i stricte wg Twojego gustu, wiekszosc znanych mi opinii (choc oczywiscie najwazniejsza jest moja) to preciwny biegun

ja dla tego sikora poswiecilem dwa inne i jestem szczesliwy

zadne zdjecie ani film dostepny w sieci nie jest w stanie oddac tego jak on wyglada w rzeczywistosci, szczegolnie w naturalnym swietle, nie salonowym

jed6na wada - nie zawsze widac godzine ;), ale kto godzine sprawdza na zegarku :)))

No i powiedzcie, czyż nie prawdziwe jest powiedzenie, że miłość zaślepia

Dla jednego zegarka poświęcił dwa inne, godziny na nim nie widać a zresztą i do oglądania samego corpus delicti potrzebne jest specjalne oświetlenie ... a klient jest zadowolony :wub:

I to chyba jest najważniejsze, gratuluję nabytku, niech cieszy 👍😎


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty, @Butik, wszystko, co jest po ciemnej stronie Omegi, kusi - byle by ten Twój Graal nie znudził się za szybko😄


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza, jak juz pisalem, to nie moja bajka, ale od dekla strony jest mega. Napisz jak wrazenia z noszenia. Jak sie uklada na reku i czy sie ciagle nie "przewraca" - w koncu to kawal sikora jest 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Niemalże kazdy Tag jest dużo ładniejszy od tej Omegi. 

No to już rzecz gustu oczywiście, dla mnie Heuer miał fajne projekty, Tag to taki odpustowy jest. Bezpośrednio można do tego Speedmastera porównać Carrere i za bardzo jak dla mnie nie ma co, bo ten speedmaster jest w innej lidze.

 

 

 

Mnie się ta seria bardzo podoba jako sportowe zegarki. Niestety za duże, za grube i za drogie dla mnie. 

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek i dobrze leży na łapce. Butik, gratulacje!!!

450b64d680a9db2c5a28ed9a31026e41.jpg

 

Nic się nie przewraca, nie okręca. Wcale nie jest to jakiś wielki i gruby zegarek...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten zegarek przewinie się w kilku wątkach:
- Klub miłośników zegarków Omega,
- Najpiękniejsze chronografy,
- Jaki zegarek masz dziś na ręku,
- Sprzedam
Pozostaje mi życzyć żeby w tych pierwszych jak najdłużej, a w ostatnim jak najkrócej


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Świetny zegarek i dobrze leży na łapce. Butik, gratulacje!!!

 

 

Nic się nie przewraca, nie okręca. Wcale nie jest to jakiś wielki i gruby zegarek...

 

Ty coś pisałeś ostatnio, że przypakowałeś nadgarstek i idziesz na 20cm, nie każdy ma takie możliwości. ;)

 

@Mirosuaw To chyba raczej typowe tutaj. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Butik napisał(-a):

Czesc. Jestem na krotkim jednodniowym bardzo wypelnionym biznestripie,  stad cisza z mojej strony. Wrzucam pare szybkich zdjec, dzis poznym wieczorem albo jutro odezwe sie i odniose tez do Waszych komentarzy :)

 

w kazdym razie @alleck trafil ;)

 

 

 

Świetny zarówno na awersie jak i rewersie. Robi wrażenie, chociaż ja, podobnie jak jeden z przedmówców, muszę jednak mieć z datą. Niemniej gratuluję, poza tym nie miałbym się do czego przyczepić 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
[mention=29235]Mirosuaw[/mention] To chyba raczej typowe tutaj. ;)


Wiem, wiem, mnie to też nie omija

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Ty coś pisałeś ostatnio, że przypakowałeś nadgarstek i idziesz na 20cm, nie każdy ma takie możliwości. ;)

 

Praca na ogrodzie uszlachetnia zarówno umysł, jak i ciało. ;) Ale w lewej, na której na ogół noszę zegarek, zaledwie 19cm.

20210608_201020-01.jpeg

20210608_200942-01.jpeg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

Pozostaje mi życzyć żeby w tych pierwszych jak najdłużej, a w ostatnim jak najkrócej emoji12.png

W sensie, zeby sie szybko sprzedal?? 🤔😬😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Uwielbiam Was za te komentarze, a @Mirosuaw ze swoją listą mnie absolutnie rozwalił :)

 

Odniosę się potem do niektórych z nich, póki co w samolocie powrotnym na szybko skleciłem film nadgarstkowy do obejrzenia tutaj, niektóre pytania / wątpliwości powinny być nawet wyjaśnione przez samo wideo.

 

 

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sensie, zeby sie szybko sprzedal?? 
No tak, bo to, że trafi na bazar jest pewne, więc chodzi o to aby się sprzedał, a nie sprzedawał

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Apollo, choć jak dla mnie gdyby tarcza nie była taka "upaćkana" a jednolita, byłby bardziej miodny, ale też ujdzie ;)

Tag Carrera też mi się podoba, choć jest bardziej oczojeb.. :D Co kto lubi.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, co uważają, że duży, bo 44 i 1/4

 

D0CB7766-169E-42F7-9FB3-8BEA60353158.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No siedzi dobrze - ale lapka tez niczego sobie 😁😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, artme napisał(-a):

No siedzi dobrze - ale lapka tez niczego sobie 😁😉


ojtam ojtam, ledwo 18 cm, ale leży :)


i świeci jak choinka

 

70C14E5B-E2A4-400C-9B74-E4319A833083.jpeg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Butik napisał(-a):

Dla tych, co uważają, że duży, bo 44 i 1/4

 

D0CB7766-169E-42F7-9FB3-8BEA60353158.jpeg

Super. Lug to Lug 49 mm, mniej niż w 300, która ma 50 mm przy średnicy koperty 42 mm.

Edytowane przez Kurzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.06.2021 o 11:54, marr napisał(-a):

Całkiem nieźle zaopatrzony ten kruk w Omegę. Oba bondy pasek/bransoleta na miejscu. Speedy hesalit i jeszcze kilka modeli. Wszystko poniżej metki. Tam rabat i punkty tez działa?

 

Miewają czasem fajne sztuki. I na półce wszystkie od razu wystawiane są na -7%. Rabat i punkty działają.

 

W dniu 23.06.2021 o 13:37, Szyszkops napisał(-a):


To autopilot. Ta sama funkcja u Kolegi@Butik odpowiedzialna jest za zakupy zegarków emoji23.png

 

Ech, daj spokój, ostatnio jednak wziąłem na ręczne sterowania i staram się opanować sytuację.

16 godzin temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

No i powiedzcie, czyż nie prawdziwe jest powiedzenie, że miłość zaślepia

Dla jednego zegarka poświęcił dwa inne, godziny na nim nie widać a zresztą i do oglądania samego corpus delicti potrzebne jest specjalne oświetlenie ... a klient jest zadowolony :wub:

I to chyba jest najważniejsze, gratuluję nabytku, niech cieszy 👍😎

 

To fakt no i też fajny jest świat z tyloma różnymi gustami - coś za co jedna osoba odda nerka u innej wywołuje odruchy wymiotne ;)

 

W moim przypadku od premier z tyłu głowy siedział mi właśnie ten Apollo i Worldtimer. Ale zawsze sobie tłumaczyłem, że za drogie, że w tej cenie mogę mieć dwa - trzy inne. Wielbłąd! Potem dwa - trzy inne walczą o swoje miejsce w excelu, a głowa ciągle myśli o jednym...

 

Dlatego mam nadzieję więcej tego błędu nie popełnię (albo będzie zdarzał się rzadiziej). W sumie zamiast 5 innych zegarków jest teraz WT i A8 i radość na twarzy.

 

12 godzin temu, artme napisał(-a):

Tarcza, jak juz pisalem, to nie moja bajka, ale od dekla strony jest mega. Napisz jak wrazenia z noszenia. Jak sie uklada na reku i czy sie ciagle nie "przewraca" - w koncu to kawal sikora jest 😁

 

Nosi się pięknie. Jest leciutki, stosunkowo chudy (poniżej 14mm, bo nie ma rotora) i nic się nie telepie - bajka. Pasek na szybkim zapięciu też cudo (choć trzeba dokupić za grube złocisze).

 

11 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Świetny zegarek i dobrze leży na łapce. Butik, gratulacje!!!

450b64d680a9db2c5a28ed9a31026e41.jpg

 

Nic się nie przewraca, nie okręca. Wcale nie jest to jakiś wielki i gruby zegarek...

 

Dokładnie - nie jest tak duży jak wynikałoby ze specyfikacji.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Butik napisał(-a):

 

Ech, daj spokój, ostatnio jednak wziąłem na ręczne sterowania i staram się opanować sytuację.

Refren z dedykacją dla Ciebie :lol:

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaję jeszcze fotkę z kątem padania światła idealnie nadającym się do odczytywania czasu :)

 

IMG_3655.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.