Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, fanfar19 napisał(-a):

 

Fajnie, letnio i patriotycznie 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany, to w Jubitomiu paski sprzedają jak po cenie w butiku/na stronie Omegi (1,2k za gumowy do seamastera), tylko swoje trzeba odczekać.

Chciałem przy okazji zapytać, czy orientuje się ktoś, czy do Seamastera 300m jest gdziekolwiek dostępny pasek skórzany z zapięciem motylkowym, który by „siedział” równie dobrze jak przy wersji PO ze skórzanym paskiem? Na stronie Omegi teoretycznie są takie, ale zastanawiam się jak z ich dopasowaniem do samej koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2021 o 23:00, hylu napisał(-a):
wakacje:)
 

Na gumie nowy model wymiata.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Scaut napisał(-a):

 

Lepiej dopasować nie mogłeś...  A jak siedzi na nadgarstku? Te ori nato dosyć grube są... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
22 godziny temu, hylu napisał(-a):

wakacje:)

IMG_20210625_190534_584.jpg

 

Szkoda że nie mogę dać łapki w górę :(. Bardzo ładna, taka letnia i świeża.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, wieloryb napisał(-a):

Lepiej dopasować nie mogłeś...  A jak siedzi na nadgarstku? Te ori nato dosyć grube są... 

nie jestem fanem NATO. Ubrałem raczej z ciekawości. Ale Jest Ok. Jednak na gumie wygodniej 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosze swoją 300 na podobnym, ale zrobiłem z niego single passa. Po prostu odciąłem, tą krótka cześć, która idzie pod zegarek. Mam szczupły nadgarstek i przy normalnej konfiguracji, wydawał się za wysoko.

889B3B86-5B19-4D9C-8AFB-59738C060DE2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam plan odciąć ten kawałek. Tylko odrobinę mi żal, bo to nato za 700 zeta... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup tak jak ja w Perfecta w Krakowie za 40 czy 50 zł i problem z głowy. Jak dla mnie ten krótki kawałek materiału i tak jest zupełnie zbędny.

 

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie wydać tyle kasy na nato, nawet oryginalne, Omegowe :P Ogólnie, jeśli chodzi o paski ori, za połowę ceny takiego Omegowego paska skórzanego, można sobie na zamówienie zrobić pasek u najlepszych strap makerów w Polsce i jeszcze zostanie, Nato za 500-1000 zł to już w ogóle lekki skandal :P Koszty samego zegarka, jestem sobie w stanie już od lat wytłumaczyć, nawet jak tłumaczenie jest pokrętne i sam sobie nie dowierzam do końca, ale ceny pasków zwalają z nóg :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ceteth napisał(-a):

To kup tak jak ja w Perfecta w Krakowie za 40 czy 50 zł i problem z głowy. Jak dla mnie ten krótki kawałek materiału i tak jest zupełnie zbędny.

 

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie wydać tyle kasy na nato, nawet oryginalne, Omegowe :P Ogólnie, jeśli chodzi o paski ori, za połowę ceny takiego Omegowego paska skórzanego, można sobie na zamówienie zrobić pasek u najlepszych strap makerów w Polsce i jeszcze zostanie, Nato za 500-1000 zł to już w ogóle lekki skandal :P Koszty samego zegarka, jestem sobie w stanie już od lat wytłumaczyć, nawet jak tłumaczenie jest pokrętne i sam sobie nie dowierzam do końca, ale ceny pasków zwalają z nóg :P

Nato to w ogóle dziwna  koncepcja, nosić pod kopertą 3mm materiału. Te paski najlepiej na zdjęciach wyglądają 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sanik napisał(-a):

Nato to w ogóle dziwna  koncepcja, nosić pod kopertą 3mm materiału. Te paski najlepiej na zdjęciach wyglądają 😀

Ojtam, ojtam 😉😉😉

DAFA78A3-838F-40C8-BED9-456170362CD6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Smycel napisał(-a):

Kto co lubi - moją 300 nosiłem na NATO na wygodę nie narzekałem

Bardzo ladny set (z wyjatkiem laptopa 😂😉)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałby może ktoś z kolegów pozbyć się niebieskiej gumy do SMPc z falami?b5c66fba0fa484fecd278affa6777fb3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ale wersje xl, jak chcesz to pisz na pw 


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.06.2021 o 17:39, Ceteth napisał(-a):

To kup tak jak ja w Perfecta w Krakowie za 40 czy 50 zł i problem z głowy. Jak dla mnie ten krótki kawałek materiału i tak jest zupełnie zbędny.

 

Wtedy nie będzie to już nato Jamesa Bonda 😉

Generalnie z tym podwójnym paskiem jedt tak, że rzeczywiście psuje nieco komfort, ale lepiej stabilizuje kopertę na nadgarstku... Mam też pojedyncze nato dla porównania i jest wyczuwalna różnica w stabilności pozycji na ręce....

Swietnym rozwiązaniem jest nato Tudora, mocowane na spring-barach,które nota bene z ori zapięciem kosztuje ok 1200zl (czy nawet więcej, nie pamiętam), ale jakościowo wymiata, a produkują je tak :

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że Tudor dodaje/dodawał do BB za małe NATO :) 

 

To NATO na mojej 300 jest z takiego materiału jak pasy w aucie, wiec trochę grubsze. Stabilizuje bardzo dobrze, zegar ładnie siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, dawid82 napisał(-a):

Ja mam ale wersje xl, jak chcesz to pisz na pw 

Dzięki za propozycję, ale mam dość mizerny nadgarstek więc szukam wersji standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.06.2021 o 23:29, Ceteth napisał(-a):

Pomijając fakt, że Tudor dodaje/dodawał do BB za małe NATO :) 

 

To NATO na mojej 300 jest z takiego materiału jak pasy w aucie, wiec trochę grubsze. Stabilizuje bardzo dobrze, zegar ładnie siedzi.

Za małe do bb41, ale do moona pasuje idealnie... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzyseta wskoczyła na ori gumę - jest mega wygodna.
277e10942e5597cdff806d725696880a.jpg


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.