Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Trzyseta wskoczyła na ori gumę - jest mega wygodna.
277e10942e5597cdff806d725696880a.jpg&key=c0d6ecf76323a35b0a6c8513fc7a0d7e4f8a294aa1dbe935aa386cbcca66f702

Łukasz, to jest wersja z klamerką, czy motylkiem ( zatrzaskiem ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, to jest wersja z klamerką, czy motylkiem ( zatrzaskiem ) ?

Wersja z klamerką.
Nie wiem, skąd dyskusja na temat małej wygody z zapinaniem - wg mnie jest wszystko ok.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z klamerką.
Nie wiem, skąd dyskusja na temat małej wygody z zapinaniem - wg mnie jest wszystko ok.

Miałem kiedyś wersję z klamerką - fakt, przy zapinaniu i odpinaniu trzeba było na chwilę odciąć krążenie w dłoni, ale dramatu nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś wersję z klamerką - fakt, przy zapinaniu i odpinaniu trzeba było na chwilę odciąć krążenie w dłoni, ale dramatu nie było

Poważnie? Uważam, że to normalny pasek, nie mam żadnych trudności z zapinaniem i odpinaniem.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, lukebor napisał(-a):


Poważnie? Uważam, że to normalny pasek, nie mam żadnych trudności z zapinaniem i odpinaniem.

Kształt trzpienia klamerki jest dość nietypowy. Mi to stwarza pewne trudności przy zapinaniu i odpinaniu. Teraz mam Zealande i prosty trzpień powoduje, że jest łatwiej.  Ale oryginał też da się używać 😀

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kształt trzpienia klamerki jest dość nietypowy. Mi to stwarza pewne trudności przy zapinaniu i odpinaniu. Teraz mam Zealande i prosty trzpień powoduje, że jest łatwiej.  Ale oryginał też da się używać

 

Ok. Nie mam porównania do Zealande, ale rozumiem, że możemy mieć różne odczucia.
Jak dla mnie, ori guma jest mega wygodna, pod każdym względem.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lukebor napisał(-a):


Ok. Nie mam porównania do Zealande, ale rozumiem, że możemy mieć różne odczucia.
Jak dla mnie, ori guma jest mega wygodna, pod każdym względem.

Racja - jest bardzo wygodna, a samo zapięcie uważam za mocno bezpieczne.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo gum to może ktoś się czarnej ori pozbywa? Szukam do najnowszej 300m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyszły te czysetki ile marudzenia było, że są be, a teraz widać kupiwane na potęgę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to już jest do potęgi drugiej, liczymy dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam marudziłem jak wyszła, że za duża , za gruba etc. Ciagle to prawda, ale to kapitalny zegarek, najlepszy nowoczesny diver obok suba. Ostatnio za mną jakiś bling chodzi, sam myśle czy nie kupić czarnej trzysetki. 

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także marudziłem, a okazało się, że biała nie jest taka zła.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do blingu to ok, w sklepie był, przy tym całym oświetleniu i w ogóle. Ale na co dzień tak tego nie widać, zwłaszcza jak się rano karmi małego szkraba kaszką i potem zegarek cały uciapany 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak uwalisz jedzeniem to nie widać, ale ogólnie to bling jest. Miałem dwa ceramiczne divery w tym poprzednią 300M i się świeciły. Ale czasem lubię, dlatego zaczął mnie kusić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to już jest do potęgi drugiej, liczymy dalej

Ja marudziłem i nie kupiłem, pozostałem przy poprzedniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj tak 😊

 

thumbnail_20210701_121315.thumb.jpg.fc4932e58104cd59d2377c574907d2c5.jpgthumbnail_20210701_121243.thumb.jpg.78c9c69cfc083091b87824fc097416b3.jpg
 

thumbnail_20210701_121217.jpg


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bling factor? Czy tu się w ogóle coś błyszczy...?😉

 

IMG_20210701_121750_edit_132704252766207.thumb.jpg.44133885a2e5fac368ab3c19ce48e39c.jpg

 

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest bomba
2b662aa0c121c7396b77f83d180c70ca.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z 300 było jeszcze inaczej.

 

Pierwszy z falami i drugi wypust bez, podobały się na zdjęciach, ale czar pryskał po chwili obcowania z nimi. Nowa 300 na papierze i na zdjęciach szału nie robiła, a od pierwszej przymiarki do zakupu minęły jakoś 3 dni 😁

317F52F2-E9BA-41F0-B3F9-894E3047094F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei bardzo podobała się poprzednia 300, ale tylko z czarną tarczą (chociaż na zdjęciach niebieska wyglądała ciekawiej). Natomiast jak poszedłem obejrzeć nową, to na żywo również zrobiła dobre wrażenie, ale z salonu wyszedłem z PO 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91

Moim skromnym zdaniem, Omega 300m w każdej wersji jest Piękna. Ta tarcza - fale są hipnotyzujące dla oka. Można patrzyć na nią przez wiele chwil, jak wskazówki dosłownie płyną po tarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem przekonany, że chcę PO.
3-setkę mierzyłem kilka lat temu i nie podeszła mi. Tym razem, mając możliwość przymierzenia obu, 300 stanowczo wygrała!


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.