Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyszła obecna 300M, nie narzekałem. W ogóle nie zwróciłem na nią uwagi, wychodząc z założenia, że skoro poprzednia nie robiła na mnie żadnego wrażenia, to czemu nowa miałaby.

W końcu, trochę przypadkowo przymierzyłem obecną wersję i okazało się, że się myliłem i podoba się i to nawet bardzo. Czarna, niebieska, biała. Nie pamiętam jak to czasowo wyszło ale w końcu poległem. Z przygodami, co prawda, jak może niektórzy pamiętają ale z dobrym zakończeniem :)

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czasem smary rozruszać... 😉

20210701_183804.jpg

Zapomniałem jaki ten skubaniec jest ładny i wygodny. O punktualności nawet nie wspominam 😉

20210701_184743.jpg

20210701_184722.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo się ciesze ze wyszła 300 z biała tarcza która jest dla mnie mega czytelna. Do tego nowa tarcza obojętnie który kolor nie daje tak po oczach jak jej poprzedniczka. Tak wiem ona tez ma swój urok 😁


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.06.2021 o 19:24, lukebor napisał(-a):

Trzyseta wskoczyła na ori gumę - jest mega wygodna.

👍


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, swierszczu napisał(-a):

Ja bardzo się ciesze ze wyszła 300 z biała tarcza która jest dla mnie mega czytelna. Do tego nowa tarcza obojętnie który kolor nie daje tak po oczach jak jej poprzedniczka. Tak wiem ona tez ma swój urok 😁

Niestety biała nie jest czytelna, przynajmniej pierwsz wersja. Wszystko zlewa się jak mleko, nawet fale na tarczy to zwykłe rowki bez gry światła jak w czarnej !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś druga i trzecia wersja? Dla ciebie nie jest dla mnie jest i co mi zrobisz?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już 5ta 300m, jeśli miałbym wybrać  „ulubiona” to chyba wariant z biała tarcza i czarnym bezelem. Natomiast dla mnie Seamaster z falkami musi mieć jakieś nawiązanie do morza dlatego kolor niebieski (na bezelu) musi być 

 

 

D4FC13DE-1820-4BA7-B644-B54C4FCD0A84.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, swierszczu napisał(-a):

A jest jakaś druga i trzecia wersja? Dla ciebie nie jest dla mnie jest i co mi zrobisz?

Oleję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minutes ago, orlis said:

U mnie już 5ta 300m,

 

 

 

 

W sensie masz w każdym kolorze :D ?

 

Dla mnie biała z czarnym i z niebieskim bezelem jest super, ale jako trzeci lub czwarty zegarek w kolekcji. Ponieważ na ten moment moja 300m jest moim głównym zegarkiem to wybrałem czarną, najbardziej uniwersalną wersję (i niemniej śliczną w moim odczuciu). I mimo iż uważam, że jest tyle pięknych zegarków na świecie i kupowanie drugiej 300m'ki tylko w innym kolorze to najwyższy poziom obłędu, to nie wiem czy nie fajnie by było mieć takiej parki (białej na gumie i czarnej na bransie) i nosić na zmianę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie….nie mam wszystkich 5 - obecnie tylko ta ze zdjęcia powyżej. Ale to nie mój jedyny diver wiec rozumiem Twój argument o uniwersalności. Wcześniej były: 

 

CA46E6F6-A3A7-465A-A695-0C03AE4BE41D.thumb.jpeg.ccae4544ec43c8503964b42ed9c8823d.jpeg
 

6F21EFCE-B225-43B8-9DA2-7E3B7BB630B2.thumb.jpeg.6f895d37b7fa426253c1e4f7bcb8bde3.jpeg

 

F80482A1-69C2-49FC-8A3A-34D377101E95.thumb.jpeg.b0b353bff9b3bfaed1a92dcb46482a0c.jpeg

 

DCA35781-3552-4063-8611-FC6B2347A720.thumb.jpeg.a53feae03cbf9dabc4187af40150021c.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja początkowo narzekałem na nowe 300, ale to było jak jeszcze nosiłem SMPc.
Ale teraz uważam, że to są całkiem fajne, dosyć uniwersalne zegarki.
BTW - podobno Tokyo jest sold out i nie można go już ściągnąć z centrali Omegi.
cf6884a112ae39b6916768d488a74043.jpg


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lukebor napisał(-a):


BTW - podobno Tokyo jest sold out i nie można go już ściągnąć z centrali Omegi.
 

Mówi się trudno :(

 

Zostanę zatem przy swoim Subie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Mówi się trudno :(

 

Zostanę zatem przy swoim Subie.

Ale w sklepach chyba jeszcze dostępna, gdybyś się jednak decydował. 


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukebor napisał(-a):

Ale w sklepach chyba jeszcze dostępna, gdybyś się jednak decydował. 

Tak wiem, są dostępne w Jubitomie. Tylko tak się droczę... :) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyszła nowa to nie podobała mi się. I tak zostało do dzisiaj. Ostatnio w Katowicach były poprzednie dwie (czarna i niebieska) i nowe (niebieska i biała). Nadal dla mnie stara wersja jest fajniejsza. 

Z nowych nosiłbym tylko Tokio, która jest 👍 lub białą z czarnym bezelem.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia jest zdecydowanie fajniejsza rozmiarowo, ale brakuje jednak fal. SMP powinna mieć fale i na tej nowej na prawdę fajnie to wyszło. Szkoda, że urosła , jest tez niestety dość ciężka na bransolecie , pod 200g, nie wiem jak z wygodą po całym dniu. Mój najcięższy Moon to 150g, wydaje mi się że to górna granica komfortu. Tak czy inaczej na żywo nowa smpc robi świetne wrażenie, taki ultranowoczesny toolwatch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Dorian06 :) Miałem poprzednią czarną a także nową białą. Obie sprzedałem i żałuję, że sprzedałem czarną, białasa nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa razy czarna bez fal i nie żałuje ze je sprzedałem. Mam biała i jest mega i nie planuje jej sprzedawać. 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to niech ktoś wreszcie powie, która jest ładniejsza, bo już sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minutes ago, swierszczu said:

Miałem dwa razy czarna bez fal i nie żałuje ze je sprzedałem. Mam biała i jest mega i nie planuje jej sprzedawać. 

Zastanawiam się jak wygląda taki proces zakupowy? I pytam bez żadnej uszczypliwości. Po tym jak sprzedałeś pomyślałeś „a może dam jej drugą szansę” i kupiłeś jeszcze raz? Btw, szkoda że nikt jeszcze nie wymyślił serwisu wypożyczania zegarków jak np samochodów 😀 taki watch-sharing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

No dobra, to niech ktoś wreszcie powie, która jest ładniejsza, bo już sam nie wiem emoji53.png

Te są fajne. Bardziej komfortowa ta na gumie.

20210514_144249-01.jpeg

20210508_131929-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to niech ktoś wreszcie powie, która jest ładniejsza, bo już sam nie wiem
Ile osób zapytasz tyle różnych zdań uzyskasz. Przymierzałeś na spotkaniu obydwa i która Ci się bardziej podoba? Jak dla mnie to są 2 zupełnie różne zegarki. Ja polowałem na starszą referencję bo wydaje mi się bardziej uniwersalna i bardziej mi wpadła w oko, ale musze przyznać ze po przymiarce nowej tez mi się spodobała, ale tu już bym poszedł w typowego wakacyjniaka na gumie z racji bardziej sportowego charakteru, jednak na razie zadnych zmian nie przewiduje, bo obecna wersja ktra posiadam podoba mi się najbardziej. 899b71f90b44e495e7b4a7f87a9013f0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który mi się bardziej podoba to ja wiem akurat i wiem też, że chyba nie ma sensu debatować nad wyższością jednej wersji nad drugą, chyba że w kontekście mechanizmu. Rozmiar, fale, srale i inne blingi to bardzo subiektywne kwestie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario na zdjęciu białej z czarnym bezelem idealnie uchwyciłeś jak mdło jest na tej tarczy, mleczna karaina, wszystko się zlewa, fale to rowki, indeksom nie pomaga czarna obwoluta. Miałem do niej wielkie oczekiwania, rozczarowała. Muszę dorwać z niebieskim bezelem czy yam niebieskie wystawki robią robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.